Elmova vs Senukai (74:84)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 26 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Senukai“ įveikė aktyviai besipriešinusią „Elmovą“

2015 spalio 26 d., Pirmadienis, 22:35 val., peržiūros: 1150

Spalio 26 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elmova“ priemė svečius „Senukus“. „Elmova“ iki šių rungtynių buvo pralaimėjusi vieną kartą, o „Senukams“ tai buvo pirmos rungtynės.

Rungtynės prasidėjo taikliu „Senukų“ tritaškiu, bet vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Elmova“ (7:3). Trečią minutę svečiai pelnė dar du taškus (7:5). Vėliau persvarą pamažu didino „Elmova“, kurių pranašumas ketvirtą minutę padidėjo iki aštuonių taškų (13:5). Visgi svečiai neleido šeimininkams daugiau atitrūkti. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė tik vienas taškas (15:14). Paskutinėmis kėlinio minutėmis truputi geriau žaidė „Senukai“, kuriems pavyko įgyti penkių taškų persvarą (20:25).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes „Senukai“ gynėsi be klaidų, o jų pranašumas padidėjo iki 10 taškų (20:30). Visgi trečią minutę „Elmova“ pradėjo vytis varžovus. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė keturi taškai (27:31). Prasidėjus antrai kėlinio pusei spurtą pradėjo „Senukai“, kurio metu svečiai pelnė devynis taškus be atsako (27:40). Paskutines dvi su puse antro kėlinio minutės komandos žaidė apylygiai, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 14 taškų (33:47).

Per pirmas dvi trečio ketvirčio minutes „Elmova“ gynėsi be klaidų, o varžovų pranašumą sumažino keturiais taškais (37:47). Trečią minutę „Senukai“ pelnė keturis taškus be atsako (37:51). Sužaidus šešias minutes „Senukai“ turėjo 15 taškų pranašumą (44:59). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Elmova“ (51:59). Paskutinėmis ketvirčio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o likus paskutinėm 10 minučių rungtynėse komandas skyrė septyni taškai (56:63).

Ketvirtame kėlinyje pirmi taškus pelnė „Elmova“ (58:63). Į tai „Senukai“ atsakė aštuoniais taškais be atsako (58:71). Ketvirtą minutę svečių pranašumas išaugo iki 16 taškų (59:75). „Elmova“ pamažu vijosi varžovus. Aštuntą minutę šeimininkams pavyko sumažinti svečių pranašumą iki aštuonių taškų (69:77). Visgi devintą minutę penkis taškus be atsako pelnė „Senukai“ (69:82), o rungtynių pabaigoje „Elmovai“ intrigos atkurti nepavyko (74:84).

“Senukai“ pasiekė pirmą pergalę, o „Elmova“ varžovų pranašumą pripažino antrą kartą.

„Senukų“ treneris A.Zareckis: „Nesitikėjome, kad taip sunku bus žaisti. Šita sudėtimi pirmą kartą žaidžiame šiame sezone, taurėje žaidėme truputi kitokia sudėtimi. Dėl to ne visi žaidėjai dar žino ką reikia daryti. Trūko susižaidimo ir buvo blaškymosi aikštėje. Pergalė yra pergalė.“ Paklaustas, kodėl varžovai prisivijo keliose atkarpėlėse antroje rungtynių pusėje, treneris atsakė: „Gal neįvertinome varžovų, atsipalaidavome. Jie įmetė gan sunkius metimus ir tritaškius nuo lentos. Varžovams sekėsi, turi meistriškumo jie, bet mes grybavome ir patys.“

„Emovos“ treneris A.Lingė: „Šiandien gal truputi geriau sekėsi, bet iš principo esame laikomi grupės autsaideriais, tai nereikia tikėtis labai gerų rezultatų, bet iki vienženklio skirtumo vieno taško tik pritrūko. Paklaustas, ko šiandien pritrūko komandai, treneris atsakė: „Gal ne pilnu sąstatu žaidėme. Vienas gavo traumą, kitas išsibaudavo, teko penkiese rungtynes pabaigti. Rungtynes be jų turėjome pabaigti. Lauksime ateityje pirmosios pergalės.“

Elmova: Audrius Vaivada – 26 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Giedraitis – 18 tšk. (10 atk. kam.), Rimantas Žilinskis – 8 tšk.

Senukai: Andrius Bulotas – 19 tšk., Mindaugas Vitkauskas – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Gudeliauskas – 15 tšk. (5 perimt. kam.), Aivaras Kelpšas – 14 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Andrius Zareckis – 10 tšk.

„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Elmova“ nepasipriešino „Legamai“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:18 val.)Antroje rungtynių pusėje „Senukai“ įrodė pranašumą prieš „Celsis“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Senukai“ savaitę pradėjo lengva pergale prieš „Best 4 You“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:16 val.)„Vilmista“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Senukai“ po lengvos kovos įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 26 d., penktadienis, 21:56 val.)„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:15 val.)Visus keturis ketvirčius laimėję „Senukai“ įveikė „Acme“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:52 val.)Emocingose ir atkakliose rungtynėse „Senukai“ įveikė „ACME“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)