Baltic Logistic Solutions vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (52:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 06 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Nesportišku elgesiu pažymėtose rungtynėse pergalę šventė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komanda

2015 sausio 07 d., Trečiadienis, 00:03 val., peržiūros: 1200

Antradienį, Sausio 6 dieną "Rasos" gimnazijos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" rungtynės tarp "Baltic Logistic Solutions" (šeimininkai) ir "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" (svečiai) komandų. Abi komandos rungtyniauja K pogrupyje, mažojoje taurėje. Svečiai prieš šias rungtynes buvo trečiojoje turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu šeimininkai rikiavosi priešpaskutiniai, šešti. Svečiai visas varžybas laikė iniciatyvą savo rankose ir įsirašė pergalę nerezultatyviose rungtynėse – 69:52 (18:15, 16:9, 16:16, 19:12).

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, pirmosiomis minutėmis nė vienai komandai nepavyko atitrūkti. Svečiai puikiai išnaudojo savo aukštaūgį T. Buzą, kuris po derinio du prieš du gavęs puikius perdavimus, atakas užbaigdavo beveik netrukdomas iš po krepšio. Šis žaidėjas per pirmąsias 10 minučių pelnė 10 taškų ir daugiausiai prisidėjo prie to, kad jo komanda po pirmojo kėlinio būtų priekyje rezultatu - 18:15.

Antrajame kėlinuke "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" savo varžovus surakino kietoje gynyboje. "Baltic Logistic Solutions" dažniau klysdavo nei taikliai atakuodavo krepšį. Pasinaudoję savo varžovų klaidomis svečiai laimėjo ir antrąjį kėlinį ir sužaidus pusę rungtynių susikrovė 10 taškų pranašumą – 34:24.

Po ilgosios pertraukos "Baltic Logistic Solutions" žaidėjas Airtonas Ūsas per kelias minutes užsidirbo trečiąją ir ketvirtąją pražangas ir reikšdamas didelį nepasitenkinimą buvo priverstas sėsti ant suolo, nes šiose rungtynėse šeimininkai turėjo viso labo 6 žaidėjus. Bet ir atsisėdęs ant suolo A.Ūsas toliau nesi tvardė ir prabėgančiam teisėjui pasakė ne vieną įžeidžiantį žodį, už šias kalbas rungtynių teisėjas nesi tvardantį krepšininką nubaudė technine pražanga, tačiau ir tai buvo ne pabaiga. Gavęs techninę pražangą jis pašoko nuo suolo ir kumščiu trenkė teisėjui į veidą. Už šį epizodą jis buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga ir buvo išvarytas iš aikštės. "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" komanda už varžovo nesivaldymą gavo puikią progą dar labiau pabėgti tačiau, S.Stanislovaitis nepataikė nė vieno baudos metimo iš trijų, kurios buvo skirtos už techninę ir diskvalifikacinę pražangas. Emocijų proveržiu ir lygiu žaidimu paženklintas kėlinys baigėsi lygiai – 16:16, o bendru rezultatu – 50:40 priekyje išliko svečiai.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo 8 "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" komandos taškais. Svečiai po šio spurto susikrovė 18 taškų persvarą ir tokiose nerezultatyviose rungtynėse toks pranašumas jau buvo per didelis, kad likus 7 minutėms pralaiminti komanda jį panaikintų. Šeimininkų komanda dar bandė gelbėtis tritaškiais metimais, tačiau svečiai atsakydavo taip pats tiksliomis atakomis ir iškovojo įtikinamą pergalę – 69:52.

Po šios pergalės "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" komanda pakilo į antrąją K pogrupio turnyrinės lentelės vietą.

Baltic Logistic Solutions: Denas Kabutavičius – 22 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Nerijus Mižutavičius – 15 tšk., Darius Lukšys – 6 tšk. (5 išpr. praž.)

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Tautvydas Buzas – 24 tšk. (6 išpr. praž.), Martynas Kadakauskis – 12 tšk., Tomas Tirlikas – 11 tšk.

Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:01 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „ACME“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)Aštunfinalį „ACME“pradėjo sunkia pergale prieš „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:16 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 20:49 val.)Po permainingos kovos „Kauno Švara“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:21 val.)„Kauno Švara“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipą (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 05:10 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko oponentus be pergalių (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 21:19 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko „Fima & Elmova“ be pergalių (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:05 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nesunkiai įveikė „Best 4 You“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Dentist team“ ketvirtame kėlinyje įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:58 val.)