Vilniaus kolegija vs Šilainiai & Noriuauto.lt (107:92)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 26 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vilniaus kolegija, Verslo vadybos fakultetas, Didlaukio g. 49, Vilnius, LT-08303

„Vilniaus Kolegija“ namuose nepasigailėjo negausiai susirinkusios „Šilainiai & Noriuauto.lt“ ekipos

2015 sausio 26 d., Pirmadienis, 23:07 val., peržiūros: 1056

„Vilniaus Kolegija“ pirmadienio vakarą namuose sutiko svečius iš Kauno – „Šilainiai & Noriuauto.lt“ komandą. Aikštelės šeimininkai po permainingos kovos įveikė kauniečių komandą rezultatu 115:67.

Šeimininkai mačą pradėjo sėkmingai bei po spurto 7:0 staigiai atitrūko. Į rungtynes vėlavę kauniečiai susirinko negausiai, be to, nuo pat rungtynių pradžios opia problema tapo L. Kirlys. Tiesa, kibia gynyba „Vilniaus Kolegija“ nepasižymėjo, o A. Giedraičio dvitaškis įpusėjus kėliniui sumažino „Šilainiai & Noriuauto.lt“ deficitą iki 5-ių taškų (19:14). Tačiau jau kitoje atakoje tolimą metimą smeigė S.Januškis. Kėlinio antroje pusėje technine pražanga, beje, ketvirtąją asmenine, buvo nubaustas S.Januškis. „Šilainiai & Noriuauto.lt“ pasinaudoję šia progra, persvėrė rezultatą savo naudai. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 29:35.

Įsiveržę į priekį svečiai persvarą išlaikė ir antrojo kėlinio pradžioje, o H. Paulausko du taškai, išprovokuota pražanga bei realizuotas baudos metimas padidino „Šilainiai & Noriuauto.lt“ persvarą iki 5-ių taškų. Tiesa, „Vilniaus Kolegija“ pasiduoti neketino, o tą puikiai įrodinėjo L.Kirlys, smeigdamas dar vieną tritaškį bei sumažindamas savo ekipos deficitą iki dviejų taškų (38:40). Tačiau spragos gynyboje jau netrukus tuo pačiu leido atsakyti V. Kapočiui. Šiuo vaizdu aikštelėje nepatenkintas vilniečių treneris S. Radziulis tolimesnę taktiką nutarė aptarti minutinės pertraukėlės metu. Tiesa, ji norimo rezultato nedavė, o kauniečių lyderio A. Giedraičio dar vienas dvitaškis padidino „Šilainiai & Noriuauto.lt“ persvarą iki dviženklės. Prieš didžiąją pertrauką – 52:58.

Trečiojo kėlinio pradžioje technine pražanga už ginčus su teisėju buvo nubaustas dar vienas „Vilniaus Kolegijos“ žaidėjas – P.Leščinskas. Tačiau kauniečiai to neišnaudojo, o sportinio pykčio vedami šeimininkai netruko deficitą sumažinti iki 2-ų taškų. „Šilainiai & Noriuauto.lt“ sunerimo bei suskubo prašyti minutinės pertraukėlės, po kurios sekė dar viena svečių klaida. Po tridešimties žaidimo minučių švieslentėje degė skaičiai 77:73, žadanys intriguojančią mačo pabaigą.

Lemiamojo kėlinio pradžioje „Šilainiai & Noriuauto.lt“ komandai pavyko priartėti, tačiau puikią sportinę formą šį vakarą demonstravęs L.Kirlys smeigė du tolimus metimus bei padidino vilniečių atotrūkį iki 9-ių taškų (88:77). Nors svečių lyderio sąskaitą puošė net 41-as taškas, jo bei jo komandos draugų jėgos po truputį seko, o dar vieną itin svarbų tolimą metimą savo komandai pridėjo S.Januškis. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos penktąją asmeninę pražangą pelnė „Šilainiai & Noriuauto.lt“ žaidėjas H.Paulauskas. Įdomu tai, jog „Vilniaus Kolegijos“ gretose niekas nenorėjo pelnyti 100-ojo taško. Geros nuotaikos nestokodamas L.Kirlys komandos draugų pasiteiravo, negi jis ir vėl turi pelnyti tą 100-ąjį tašką. Kaip tarė, taip ir padarė – lengvi taškai po P. Leščinsko perimto kamuolio bei rezultatyvaus perdavimo, pagal nerašytą taisyklę, turėtų gerokai paploninti įžaidėjo piniginę. „Vilniaus Kolegija“ iškovojo pergalę rezultatu 107:92.

Stanislovas Radziulis, „Vilniaus Kolegija“:

Rungtynės buvo nenormalios. Per du kėlinius įmesti tiek taškų... Žaidimas buvo be gynybos, be to, trūko nusiteikimo. Persilaužimas įvyko tik antroje mačo pusėje. Čia labiau vyko nervų karas. Nebebuvo kur trauktis ir sakiau žaidėjams, kad gintųsi iš paskutiniųjų. Pradžioje nebuvo jokios gynybos... Ką čia kalbėti, per pirmus du kėlinius prasileisti 58-is taškus. Kaip įmanoma taip žaisti gynyboje?

Ar nepervėlus studentams laikas rungtyniauti? Na, jie ne vaikai, o suaugę žmonės. Gerai , kad tai buvo namų rungtynės, o ne kažkur išvykoje ir ne 21-ą valandą. Žinoma, viskas suprantama, kauniečiai anksčiau negali atvažiuoti.

Kalbant apie „Šilainiai & Noriuauto.lt“ komandą, vienas jų žaidėjas praktiškai sumetė pusę ekipos taškų. Visas ramstis. Mes neturi gerų centrų, aukštų žaidėjų, tad dėl to turime problemų. Užtat Laurynas Kirlys pelnė 50 taškų? Šiandien buvo jo diena, žaidė be keitimų (šypsosi, – aut. past.).

Arūnas Giedraitis, „Šilainiai & Noriuauto.lt“:

Rungtynės buvo gražios, atvažiavome šešiese iš Kauno silpniausia, ko gero, kokia tik įmanoma, sudėtimi. Pralaimėjome nedideliu taškų skirtumu, tikėjomės, kad bus blogiau. Kodėl atvažiavome taip negausiai ir silpniausia sudėtimi? Matote, čia tikriausiai yra padaryta vadovybės klaida, kadangi žaidžiame gal septyniose lygose. Žaidėjai pavargę, patyrę traumas, kitiems darbai ar dar kažkas...

„Vilniaus Kolegija“ – jaunatviška komanda, sportuoja, treniruojasi, yra susižaidusi. Iš tikrųjų tikėjausi, kad tai – geresnė komanda. Atvažiavome ketvirta sudėtimi, tad jie turėjo įsiveržti į priekį nuo pat rungtynių pradžios. Iš pradžių mes pirmavome, buvome įgiję gal 13-os taškų persvarą. Tik ketvirtas kėlinys nepasisekė, apleido jėgos. Taip, manau, būtume laimėję.

Kalbant apie atsakomąsias, galbūt Kaune susirinksime gausiau. Stengsimės pasiekti revanšą. Į kiekvienas rungtynes ateiname nusiteikę laimėti, kovojame ir stengiamės. Šiandieną paprasčiausiai pavargome...

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga
Jurgita Grigalaitytė

„Vilniaus Kolegija“ neturėjo didesnio vargo su „Šilainiais & Noriuauto.lt" (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Tegra“ įveikė „Šilainiai & Noriuauto.lt“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 06:57 val.)„United & Radijas Tau“ pasiekė revanšą prieš „Šilainius & Noriuauto.lt (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Vilniaus kolegija“ pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nusileido „United & Radijas TAU” komandai (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Pazintysxxx.com“ nesvetingai priėmė svečius iš Kauno ‒ „Šilainiai & Noriuauto.Lt“ komandą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Vilniaus kolegija“ nesulaukė pasirpeišinimo iš „Jaunalietuvių – R2P Sport“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 16:04 val.)Vilniaus kolegija be didesnio vargo pranoko „UNITED & Radijas Tau“ ekipą (2015 vasario 17 d., antradienis, 11:32 val.)„Vilniaus Kolegija“ po permainingos kovos palaužė „Tegrą“ (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)Pagirtiną kovingumą pademonstravę „Šilainiai & noriuauto.lt“ iškovojo pergalę (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:50 val.)Vilniaus kolegija nugalėjo Jaunalietuvių - R2P Sport komandą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)