VU KHF vs Šešių sūrių (62:79)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 05 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šešių sūrių“ krepšininkai po ilgosios pertraukos susitvarkė su „VU KHF“

2017 balandžio 05 d., Trečiadienis, 23:24 val., peržiūros: 978

Trečiadienį, balandžio 5 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ taurės, I pogrupio rungtynės, tarp vietos „VU KHF“ ir svečių „Šešių sūrių“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje dar vyko apylygė kova, tačiau po ilgosios pertraukos atitrūkę svečiai pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 62:79 (15:21, 19:13, 15:23, 13:22).

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi tolimais metimais, tačiau praėjus kelioms minutėms spurtavę svečių krepšininkai įgijo septynių taškų pranašumą. Vis tik, ketvirčio pabaigoje nežymiai geriau pasirodę „VU KHF“ šiek tiek sušvelnino deficitą. Antrojo ketvirčio pradžioje „Šešių sūrių“ ekipai pavyko ir vėl šiek tiek atitrūkti, bet prieš pat ilgąją pertrauką spurtą 11:2 surengę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. 34:34.

Po ilgosios pertraukos žaidimas dar kelias minutes klostėsi apylygiai, tačiau kiek vėliau spurtą 0:10 surengę svečiai atitrūko įgydami aštuonių taškų pranašumą. Paskutinėje rungtynių dalyje ir toliau dominavę svečių krepšininkai greitame puolime talžė priešininkų gynybą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų tik augo. Rungtynių pabaigoje dar šiek tiek blykstelėję „VU KHF“ krepšininkai nežymiai sušvelnino deficitą, bet užtikrintai rungtynes užbaigę „Šešių sūrių“ žaidėjai įtvirtino pergalę rezultatu 62:79.

„VU KHF“: Vytis Bulkevičius – 21 tšk., Matas Toliušis – 17 tšk., Tomas Janušauskas – 15 tšk.

„Šešių sūrių“: Jonas Tumpa – 14 tšk. (15 atk. kam.), Justinas Pileckas – 14 tšk., Edgaras Jakavičius – 13 tšk., Vilius Ramonas – 12 tšk., Aurimas Dabožinskas – 10 tšk.

„Šešių sūrių“ krepšininkai tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Resmila.lt“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:08 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai be vargo sutriuškino „Vilkus“ (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Šešių sūrių“ ekipa žengia į Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Šešių sūrių“ ekipa pergale startavo Pavasario „Sportturo“ taurės varžybose (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 15:07 val.)Mažosios taurės finale „VU KHF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Grande“ ekipos (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:54 val.)Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale „Old S/M“ palaužė „Šešių sūrių“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 23:14 val.)„VU KHF“ pergalingai startavo Pavasario taurėje (2017 kovo 31 d., penktadienis, 00:18 val.)„VU KHF“ prasibrovė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 07 d., sekmadienis, 17:57 val.)„VU KHF“ eliminavo „Lietuvos geležinkelius“ bei pasiekė pusfinalį (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:54 val.)„VU KHF“ įveikė „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ pasipriešinimą bei prasibrovė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)