Telia vs Acme grupė (75:76)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Acme grupė“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis laimėjo antrąsias aštunfinalio rungtynes ir išlygino serijos rezultatą (1:1)

2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 17:09 val., peržiūros: 802

Kovo 17 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Mažosios taurės antros aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Telia“ priemė svečius „Acme grupę“. Pirmas aštunfinalio rungtynes rezultatu 80:60 buvo laimėjusi „Telia“.

Aštuntą minutę pirmus taškus tritaškiu pelnė „Telia“ (3:0). Komandos toliau žaidė nerezultatyviai. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (5:5). Aštuntą minuttę komandas skyrė penki taškai (16:11), po taiklių „Telia“ metimų. Kėlinio pabaigoje „Telia“ išsaugojo persvarą (20:14).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Telia“, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 27:18. Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Acme grupė“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (26:29). Devintą minutę „Acme grupė“ pasivijo varžovus (33:33). „Acme grupė“ buvo išsiveržus į priekį, bet pačioje kėlinio pabaigoje taiklus „Telia“ dvitaškis padėjo pirmauti sužaidus du kėlinius (37:36).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Penktą minutę „Acme grupė“ persvara padidėjo iki penkių taškų (42:47). Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (48:51). „Acme grupė“ turėjo šešių taškų pranašumą, bet baigiantis kėliniui taiklūs „Telia“ metimai paliko varžovams keturių taškų persvarą (53:57).

Sužaidus pirmas tris ketvirto kėlinio minutes trijų taškų persvarą turėjo „Acme grupė“ (58:61). Įpusėjus kėliniui komandas vis dar skyrė trys taškai (61:64). Prasidėjus septintai minutei tritaškiais apsikeitė komandos. Aštuntą minutę rezultatas buvo lygus (67:67). Likus minutei iki kėlinio pabaigos tritaškį pataikė „Acme grupė“. Likus dvidešimt sekundžių „Telia“ priartėjo iki vieno taško. „Acme grupė“ sumetė du baudos metimus, Po minutės pertraukėlės tritaškį prametė „Telia“, bet atkovojus kamuolį po krepšiu pavyko pelnyti dvitaškį. „Acme“ grupė prarado kamuolį likus sekundei, bet „Telia“ tritaškis tikslo nepasiekė (75:76). „Acme grupė“ išlygino serijos rezultatą.

„Acme grupė“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su varžovų šešetu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 15:40 val.)„Acme grupė“ nepasigailėjo nepilnos sudėties „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandos (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:19 val.)„Acme grupė“ panaikino 15 taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Acme grupės“ klaidomis pasinaudoję „Telia“ krepšininkai 1/8 seriją startavo pergale (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 15:24 val.)Antrą kartą „Acme grupė“ komandą nugalėjusi „Vilmista“ žengė į Mažosios taurės finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:27 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ puikiai sužaidė trečiąjį ketvirtį ir iškovojo pergalę (2019 sausio 05 d., šeštadienis, 14:17 val.)„Acme grupė“ nugalėję „Telia“ iškovojo pirmąją sezono pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Acme Grupė“ įveikė „Telios“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 15:38 val.)„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 18:50 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įveikė „Acme grupę“ rungtynėse dėl grupės pirmos vietos (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 15:41 val.)