Šilainiai vs Šernai (60:69)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 11 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Šernai“ įtikinamai įveikė „Šilainius“

2016 vasario 11 d., Ketvirtadienis, 22:18 val., peržiūros: 1107

Vasario 11 dieną, 20:30 val., T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Šilainiai“ (šeimininkai) ir „Šernai“ (svečiai). Jau pirmojo kėlinuko metu „Šernai“ sugebėjo pabėgti į priekį, o netrukus jų persvara pasiekė 10 taškų ribą. Nuo to momento komandų žaidimas išsilygino, bet panašų pranašumą svečiai išlaikė kone iki pat susitikimo pabaigos. „Šilainiai“ dar pabandė rungtynių pabaigoje gelbėtis skubotais metimais, bet krepšys buvo tarsi užrištas ir užtikrinta pergalė atiteko varžovams 60:69.

Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi, abi komandos prastai pataikė, o maždaug ties pirmojo kėlinuko viduriu „Šernai“ ėmė tolti. Puikiai išnaudodami savo vidurio puolėjus svečiai pasiekė nedidelį pranašumą, kuris jau antrojo kėlinuko metu priartėjo ir prie 10 taškų ribos. Nuo to momento ekipos vėl žaidė lygiai, o skirtumas šiek tiek svyravo. „Šilainiai“ sugebėjo atsitiesti ir geriau sužaista antrojo kėlinuko pabaiga jų deficitą sumažino iki 5 taškų 31:36.

Antroje rungtynių dalyje „Šernai“ atrodė daug solidžiau. Pirmiausia į akis krito daug aktyvesnė ir kibesnė jų gynyba, ko pasekoje žaidėjams pavyko surengti ne vieną greitą ataką, o jų pranašumas ne tik vėl pasiekė 10 taškų ribą, tačiau galiausiai komandas skyrė ir rekordinė – 16 taškų riba. Atrodė, kad šį kartą šeimininkams nepavyks išsigelbėti, bet visgi jie nenuleido rankų. Nors „Šernų“ komandoje taškus rinko visi žaidėjai, bet aiškaus lyderio nebuvimas privertė žaidėjus prarasti koncentraciją ir tuo pasinaudoję „Šilainiai“ priartėjo. Lemiamu momentu skirtumas sumažėjo iki 8 taškų ir šeimininkai dar vis galvojo apie išsigelbėjimą. Tačiau skuboti metimai iš toli vienas po kito skriejo pro šalį, o drausmingai rungtynes pabaigę „Šernai“ įrodė, jog yra verti pergalės 60:69.

Skirmantas Staniulis („Šernai“):

„smagu, kad abi komandos susirinko gausiai, buvo tikrai geros ir kovingos varžybos, o mes pagaliau įgauname gerą sportinę formą“.

Šilainiai: Tadas Vasiliauskas – 17 tšk., Nerijus Urbanavičius – 14 tšk., Julius Svirka – 8 tšk.

Šernai: Egidijus Plenta – 16 tšk. (12 atk. kam.), Aivaras Grigaliūnas – 15 tšk., Vilius Čibirka – 13 tšk. (12 atk. kam.), Paulius Atkočiūnas – 12 tšk., Paulius Juchnevičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„RBnuoma ‒ IVnet“ po atkaklios kovos įveikė „Šilainius“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Šernai“ užtikrintai nugalėjo „UNO“ ekipą (2016 kovo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)Jokio pasipriešinimo nesulaukę „Šernai“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:10 val.)SK „Vertigo“ Sugebėjo atsirevanšuoti „Šilainiams“. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 15:49 val.)Gerai gynyboje žaidę „Šernai“ įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 21:56 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernai“ įveikė „Remzą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:55 val.)„UNO“ nepasigailėjo negausių „Šilainių“ pajėgų (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Šernai“ buvo pranašesni rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:21 val.)