BEST 4 YOU vs SAIKA (54:57)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 20 d., Penktadienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

"Saika" šventė dar vieną pergalę

2012 balandžio 20 d., Penktadienis, 23:39 val., peržiūros: 2494

Penktadienį (04.20), Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos pavasario "Sportturas" 2012 taurės rungtynės, kuriose susitiko dvi B pogrupio komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Saika“ (svečiai). Visų rungtynių metu vyko atkakli kova, tačiau didžiąją rungtynių dalį pirmavę aikštės šeimininkai nesugebėjo išsaugoti pergalės savo rankose ir turėjo pripažinti savo varžovų pranašumą. Rungtynių rezultatas – 54:57 (20:12, 3:14, 18:15, 13:16).

Pirmą kėlinį taškai pradėjo svečių komandos krepšininkas J.Radauskas. Tačiau tada šeimininkų komandos žaidėjas L.Balasevičius atsakė 5 iš eilės taškais ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Į šitą šeimininkų spurtą svečiai atsakė 6 taškais be atsako ir vėl turėjo persvarą savo pusėje. Bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė šeimininkai, jie laimėjo atkarpą 15:4 ir įgijo 8 taškų pranašumą. Daugiausiai prie šios geros kėlinio pabaigos šeimininkams prisidėjo R.Kulikauskas pataikęs 3 tritaškius metimus. Rezultatas po kėlinio – 20:12.

Antrą kėlinį komandos pradėjo labai nerezultatyviai. Likus žaisti 3 minutes komandos buvo pelniusio tik po kelis taškus ( kėlinio rezultatas 3:2), tačiau tada svečiai pradėjo kibiau gintis ir jiems pavyko spurtuoti 0:14 bei persverti rezultatą savo naudai. Daugiausiai prie šio svečių komandos spurto prisidėjo J.Furmanavičius pelnęs 8 taškus. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 23:26.

Trečią kėlinį dviem taikliais baudų metimais pradėjo N.Zinkevičius ir taip sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau svečiai iš karto atsakė spurtu 0:7 ir įgijo 8 taškų pranašumą. Kurį laiką svečiai sugebėjo išlaikyti savo persvarą, tačiau po L. Balasevičiaus ir R. Kulikausko tritaškių skirtumas sumažėjo iki 2 taškų, o po dar kėlių sėkmingų atakų rezultatas tapo lygus. Rezultatas po ketvirčio – 41:41.

Lemiamą ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai, jie pelnė 4 taškus be atsako ir įgijo pranašumą, kurį pavyko išlaikyti iki kėlinio vidurio. Tačiau tada sekė keli geresni svečių komandos žaidimo epizodai, o po T. Valatkevičiaus tritaškio svečiai persvėrė rezultatą savo naudai. Bet šeimininkai nenuleido rankų ir dėka gero R. Kulikausko žaidimo sugebėjo persverti rezultatą ir įgyti minimalų pranašumą. Bet jį išlaikyti jiems pavyko neilgai, nes jau kitos atakos metu svečiai persvėrė rezultatą savo naudai. Jie taip pat sugebėjo apsiginti ir pelnyti dar du taškus, kurie leido įgyti 3 taškų pranašumą. Vis dėl to šeimininkai dar turėjo šansą ir po taiklaus N. Zinekvičiaus dvitaškio skirtumas sumažėjo iki minimumo, bet jiems nepavyko apsiginti nuo varžovų atakos. Po taiklaus M. Nižinsko dvitaškio komandas vėl skyrė 3 taškai. Paskutiniai atakai šeimininkai dar turėjo laiko, tačiau L. Balasevičiaus tritaškis per varžovų rankas skriejo pro šalį. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 54:57.

Po rungtynių „Best 4 You“ komandos treneris, Vilius Lincevičius sakė: „Jie buvo jaunesni, greitesni ir turėjo ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį. Mums tiesiog pritrūko jėgų.“

„Saika“ komandos treneris, Egidijus Rutkauskas sakė: „ Baisiau nebūna. Sužaidėm pačias blogiausias rungtynes, kiek aplamai buvo žaista. Nebuvo šiandien mūsų pagrindinių žaidėjų, kurie žaidžia už kitas komandas ir aiškų trūko nusiteikimo. Galbūt pamaišė, tai, kad buvo vėlyvas laikas, gal žaidėjai pripratę 21h. eiti miegoti. Kitas dalykas, priešininkų komandos du žaidėjai atsveria visus mūsų dešimt žaidėjų pagal svorį., taigi buvo sunku kovoti po krepšiu.“

Šeimininkų komandoje geriausiai atrodė Lukas Balasevičius 16 tšk., Remigijus Kulikauskas 16 tšk., Nerijus Zinkevičius 13 tšk.

Svečių komandoje nesulaikomas buvo Justas Furmanavišius 28 tšk. (26 atkovoti kamuoliai, 5 išprovokuotos pražangos), Tomas Valatkevičius 8 tšk., Mantas Nižinskas 6 tšk.

"Best 4 You" šventė pergalę išvykoje (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 23:22 val.)"Saika" sutriuškino savo varžovus (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 13:07 val.)Po atkaklios kovos "Saika" įveikė "Kolpingo kolegiją" (2012 balandžio 30 d., pirmadienis, 13:01 val.)"Bevardžiai" įveikė "Best 4 You" ir pateko į ketvirtfinalį (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:14 val.)Viči Banzai nepasipriešino Saika ekipai (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 21:53 val.)Sėkmingo ketvirtojo kėlinuko dėka pergalę iškovojo "Medaus pirkliai & Dice" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 22:39 val.)Tritaškių lietus trečiajame kėlinyje neišgelbėjo "Saikos" nuo pralaimėjimo "Sporto Fėjai" (2012 gegužės 07 d., pirmadienis, 02:14 val.)