ŽALI BANANAI vs DUMBLAS (56:69)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Eigulių vid. M-klos soprto salė, Žeimenos g. 66, Kaunas

"Dumblas" po permainingos kovos nugalėjo "Žalius bananus"

2011 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 23:59 val., peržiūros: 2417

Sekmadienį, gruodžio 4 dieną, Eigulių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Žali bananai" ir svečių "Dumblas" ekipų. Pirmuosius du kėlinukus komandos žaidėm kaip lygiaverčios komandos, tačiau po ilgosios pertraukos "Dumblo' komanda susiėmė į rankas ir sužaidė fantastiškai trečią kėlinuką,kuris lėmė jų pergalę. Rezultatu – 56:69 ( 14:12; 14:17; 5:25; 23:15).

Pirmajame kėlinukyje šeimininkai ir svečiai apsikeisdavo netaikliomis atakomis , tik ketvirtą sužaistą minutę ledus pralaužti sugebėjo "Dumblo" komanda. "Žalius bananus" pirmajame ketvirtyje į priekį tempė R.Grigaliūnas, kuris pelnė 10 taškų iš 14. Abejose komandose buvo daugiau klaidų, nei taiklių metimų. R.Grigaliūno paskutinėmis sekundėmis įmestas tritaškis leido šeimininkams susikrauti dviejų taškų persvarą.Rezultatu – 14:12.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė. Abi komandos žaidė taškas į tašką. Kėlinuko viduryje svečiams pavyko atitrūkti nuo "Žaliųjų bananų" dėka L.Steikūno. Tačiau neilgam. Šeimininkams po kelių taiklių atakų pavyko sumažinti persvarą iki minimumo. Ketvirčio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais ir po jų ekipas skyrė vienas taškas. "Dumblo" naudai rezultatu – 28:29.

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo spausti "Žaliuosius bananus"po visą aikštelę. Šeimininkai nerado priešnuodžio prieš kibią gynybą. "Dumblo" komanda sugebėjo laimėti 15:0, surengdami greitų atakų šou, kurių autorius buvo T.Pukelevičius. Pavyzdingai gynesi svečiai šeimininkams leido pelnyti tik 5 taškus ir susikrovė 21 taško persvarą. Kėlinukas baigėsi rezultatu 33:54.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo taikliu A.Adomaičio tritaškiu metimu, kuris padidino skirtumą iki 24 taškų "Dumblo" naudai. Tačiau "Žalieji bananai" po paimtos minutės pertraukėlės susiėmę į rankas ir sugebėjo spurtuoti atkarpą 13:0 sumažindami persvarą iki 11 taškų. Šeiminkai vis bandė sumažinti persvarą iki vienženklio skirtumo, tačiau svečiai atsakydavo tolimais metimais į jų sėkmingas atakas. Šeiminkai turėjo pripažinti svečių pranašumą rezultatu – 56:69.

Po laimėtų varžybų “Dumblo” komandos treneris kalbėjo: ” Pirmoje pusėje buvo nusiteikimo problema, antroje pusėje vyrukai nusprendė parodyt truputėlį žaidimo, jeigu būtume spaudę nuo pat pradžių gal būtų 60 taškų , gal 50 taškų persvara.”

Po pralaimėtų varžybų šeimininkų žaidžiantysis treneris kalbėjo: “ Pavargom. Trūksta patirties. Prieš rimtą komandą žaidėm. Stengėmės du kėlinius iš paskutiniųjų žaisti. Jie paspaudė, pavargom, o pas mus buvo tik du žaidėjai ant keitimo.”

"Žali bananai" : R.Grigaliūnas( 19tšk. 16 atk. kam.) , A.Okulič-Kazarinas ( 16tšk. 6 išpr.praž.), A.Šimaitis ( 6 tšk.)

"Dumblas": T.Pukelevičius ( 18 tšk. ) , T.Bulotas ( 14 tšk. ), D.Baltrušaitis (13tšk.) , L.Steikūnas ( 13 tšk. 14 atk. kam.)

"Šernai" nesunkiai nugalėjo "Žalius bananus" (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:27 val.)"Kauno Rami" lengvai nugalėjo "Žalius Bananus" (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 19:09 val.)"Sparta" po atkaklios kovos nugalėjo "Dumblo" ekipą (2011 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)"Dumblas" nugalėjo "Gazuotą pieną" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 18:25 val.)"Dumblas" nepasigailėjo "Maybe" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 00:49 val.)"Snaiperiai" antroje rungtynių pusėje įveikė "Žalius bananus" (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 19:11 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Kolpingo kolegija" įveikė "Žalius bananus" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 00:11 val.)"Dumblas" išsaugojo pergalę savo rankose (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 16:47 val.)BC "Studentai" suniokojo "Žali Bananai" ekipą (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:46 val.)"Topo centas" po atkaklios kovos palaužė "Dumblo" ekipą (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)