Krepšinio komanda vs Meistro kodas (77:57)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 23 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Krepšinio komanda“ apturėjo lengvą pergalę

2022 gegužės 23 d., Pirmadienis, 22:32 val., peržiūros: 383

Pirmadienį, gegužės 23 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 rungtynės tarp šeimininkų – „Krepšinio komanda“ bei svečių – Meistro kodas“.

Pirmajame kėlinyje komandos sunkiai pradėjo varžybas. Išbėgo visi nedaug apšilę ir šiek tiek išsiblaškę. Tačiau neilgai trukus šeimininkai pradėjo veržtis į priekį ir pirmo kėlinio gale jau pirmavo rezultatu 21:13. Antrajame kėlinyje šeimininkai padidino tempą ir varžovams buvo sunku prie tokio tempo prisitaikyti ir išlikti kovoje. Tačiau vėliau svečiai nesunkiai priartėjo prie varžovų – 39:34.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas išliko panašus į antrąjį kėlinį. „Krepšinio komanda“ naudojo spaudimą, perėmė nemažai kamuolių ir nubėgo į greitas atakas. Tačiau svečiai irgi nestovėjo vietoje, rinkosi taškų ir stengėsi labai neatsilikti. Rungtynių pabaigoje komandas jau skyrė 20 taškai ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 77:57.

Sigitas Ragalskis

„Alligator“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 gegužės 20 d., penktadienis, 20:57 val.)Pavasario lygoje: „Krepšinio komanda“ įveikė „Omega“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ įveikė „Krepšinio komandą“ ir žengė į pusfinalį (2022 gegužės 29 d., sekmadienis, 21:36 val.)BC „Boom“ susitvarkė su „Krepšinio komanda“ pasipriešinimu (2022 birželio 05 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 18:30 val.)Pašušvys ‒ Algilis Packaging neturėjo vargo su Meistro kodas (2022 gegužės 10 d., antradienis, 20:54 val.)„Omega“ užtikrintai susitvarkė su „Meistro kodu“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 21:17 val.)