KAUNO ŠVARA vs EKSKOMISARŲ BIURAS (94:71)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 15 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

"Kauno švara" sutriuškino "Ekskomisarų biurą"

2013 sausio 15 d., Antradienis, 22:52 val., peržiūros: 3466

Antradienį, sausio 15 dieną, Švaros sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitko "Kauno švara" ( šeimininkai) ir "Ekskomisarų biuras" (svečiai). Rungtynės prasidėjo taškas į tašką. Tik antrame kėlinyje šeimininkams pavyko susikrauti dviženklį pranašumą, kur išlaikė didžiąją dalį rungtynių, tačiau ketvirtame kėlinyje svečiai buvo priartėję iki 4 taškų, bet "Kauno švara" užtikrinčiau sužaidė ketvirčio 7 minutes ir šventę pergalę rezultatu – 94:71.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai ( 8:2), bet svečiams ataka po atakos pavyko prisivyti varžovus ( 10:8), o dar po keletos minučių ir įsiveržė į priekį pirmą kartą šios dienos rungtynėse ( 13:14). Kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė "Kauno švara" ir įgijo nežymų pranašumą. Rezultatas – 19:16.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus svečiams pavyko išlyginti rezultatą (14:14). Dėka R.Rolio šeimininkai spurtavo 7:0 ir įgijo 7 taškų pranašumą ( 26:19). Likus žaisti penkias minutes "Ekskomisarų biuras" taškus rinko tik nuo metimo baudos, o šeimininkai ataka po atakos didino pranašumą ir besibaigiant kėlinukui atitrūko 17 taškų pranašumą. Rezultas – 43:26.

Trečiajame ketvirtyje toliau tarp ekupų išliko dviženklis pranašumas.Svečiams pavyko greitomis atakomis apmažinti skirtumą iki 8 taškų ( 49:41), tačiau šeimininkai per keletą minučių vėl sugebėjo atstatyti 17 taškų pranašumą ( 63:46). Per likusias dvi kėlinuko minutes svečiai apmažino deficitą iki 13 taškų. Rezultatas – 65:52.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui svečiai spurtavo 10:0 atkarpą ir skirtumas ištirpo iki 4 taškų. Po minutės pertraukėlės šeimininkai atsigavo po šalto dušo ir vėl pradėjo demonstruoti gerą krepšinį, kur tai leido jiems laimėti 16:2 atkarpą, o dar po keletos minučių ir 10:4, tai jiems leido susikrauti 24 taškų pranašumą. Per likusias minutes tik buvo formalumas ir pergalę šventė "Kauno švara" rezultatu – 94:71.

Po laimėtų rungtynių "Kauno švaros" komandos žaidėjas, R.Saliamonas, teigė:" Šiandien buvom stipresni."

Po pralaimėtų rungtynių "Ekskomisaro biuro" ekipos žaidėjas, L.Vaitkevičius, kalbėjo:"Apsigynėme keletą atkarpėlių ir buvome priartėję prie varžovų, tačiau buvo per prastas pataikymas, siaip, mėtėm iš normalių padėčių, bet nepataikėme. Jėgų dar pritrūko iki galo , kai prisivijome."

"Kauno švara": R.Rolis ( 36 tšk.), R.Saliamonis ( 20 tšk.), K.Bytautas ( 15 tšk., 6 rez.perd.)

"Ekskomisarų biuras": R.Grigaliūnas ( 30 tšk., 11 atk.kam.), A.Sokolovskis ( 13 tšk.), L.Vaitkevičius ir E.Belskis pridėjo po 10 taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

sportas2013 sausio 16 d., 00:08 val.

Po laimėtų rungtynių "Ekskomisaro biuro" ekipos žaidėjas, L.Vaitkevičius, kalbėjo:"Apsigynėme keletą atkarpėlių ir buvome priartėję prie varžovų, tačiau buvo per prastas pataikymas, siaip, mėtėm iš normalių padėčių, bet nepataikėme. Jėgų dar pritrūko iki galo , kai prisivijome."

"Kauno grūdai" įrodė pranašumą prieš "Ekskomisarų biurą" (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Celsis" neturėjo vargo su "Ekskomisarų Biuru" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:13 val.)'Dentist team" sutrypė "Ekskomisarų biurą" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 09:08 val.)"Rapala" be gailesčio susidorojo su "Ekskomisarų biuru" (2013 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)"Autotoja & Ekodora" rungtynių pabaigoje palaužė "Ekskomisarų biurą" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:25 val.)"ESS Santermitai & ĮSP DNC" nugalėjo "Ekskomisarų biurą" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:19 val.)"Kauno Švara" išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 08:48 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai susitvarkė su "Ekskomisarų biuru" (2013 vasario 05 d., antradienis, 23:25 val.)"Kauno Švara" nepasigailėjo "Elektromontuotojo" (2013 sausio 29 d., antradienis, 20:15 val.)"Kauno švara" įveikė "Elektromontuotojo" ekipą (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:55 val.)