Tegra vs PazintysXXX.com (76:85)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Š. Marčiulionio krepšinio akademija, Raitininkų g. 4a, Vilnius, LT-09200

„PazintysXXX.com“ 85:76 įrodė savo pranašumą prieš „Tegros“ ekipą

2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 08:26 val., peržiūros: 1130

„NESĖ CASINO – Vilniaus krepšinio lygos“ Elito diviziono rungtynėse „Tegra“ savo namų aikštelėje rezultatu 76:85 turėjo pripažinti praėjusio sezono čempionų „PazintysXXX.com“ pranašumą.

T. Šablinsko dvitaškis mačo pradžioje išvedė „Tegros“ ekipą į priekį 2:0, tačiau jau kitoje atakoje tritaškiu atsakė E.Ruzgas. Tiesa, jau netrukus tris tolimus metimus smeigė R.Bitinas, o „Tegros“ persvara šoktelėjo iki penkių taškų. Kaip gi sustabdyti šį žaidėją „PazintysXXX.com“ nutarė aptarti minutinės pertraukėlės metu (11:6). Iki kėlinio pabaigos likus trims minutėms tolimas E. Ruzgo metimas „PazintysXXX.com“ deficitą sumažino iki dviejų taškų, o aidint kėlinio laiką žyminčiai sirenai tolimu metimu rezultatą svečių naudai persvėrė D.Aukštuolis. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 19:20.

D. Dudėno ir A. Aukštuolio tandemo vedami svečiai antrojo kėlinio pradžioje atitrūko 26:21. Nors dvitaškiu atsakė ir G.Poviliauskas, nepavykus apsiginti „Tegros“ treneris A. Umbrasas paprašė minutinės pertraukėlės. Po jos aikštelėje ir vėl stojo atkakli kova, kurioje mažyčiu žingsneliu priekyje buvo „PazintysXXX.com“. Kėlinio pabaigoje „Tegros“ ekipa pradėjo itin spausti priešininkus bei lyginti rezultatą – T. Šablinsko du taiklūs baudos metimai svečiams paliko vos dviejų taškų persvarą (32:34). Prieš didžiąją pertrauką rezultatu 36:45 priekyje „PazintysXXX.com“.

M. Budziniausko tolimas metimas trečiojo kėlinio pradžioje padidino svečių persvarą iki dviženklės (50:38). „Tegrai“ vis sunkiau sekėsi rasti kelius link krepšio, o užsivedę „PazintysXXX.com“ ekipos atstovai pradėjo perimti vieną kamuolį po kito. Šis vaizdas aikštelėje ne itin patiko „Tegros“ treneriui A. Umbrasui, kuris tolimesnę taktiką nutarė aptarti minutinės pertraukėlės metu. Norimo rezultato ji nedavė, o šiose rungtynėse vis sunkiau šeimininkams sekėsi ne tik pelnyti taškus, bet ir sustabdyti puikiai iš tolimos distancijos atakavusį E. Ruzgą. Po trisdešimties žaidimo minučių – 50:67.

Lemiamajame ketvirtyje kelis tolimus metimus smeigė H. Šliogelis, tačiau „Tegros“ deficitas vis dar buvo 14-a taškų (56:70). „PazintysXXX.com“ paprašė minutinės pertraukėlės, po kurios „Tegra“ pradėjo itin spausti priešininkus. R. Bitino vedama komanda likus 1 min 13 sek. turėjo 9 taškų deficitą (72:81). Vis tik per likusį laiką ištraukti rungtynių „Tegros“ komandai nepavyko. „PazintysXXX.com“ pergalę iškovojo rezultatu 85:76.

Audrius Virbickas, „Tegros“ vadovas“:

Rungtynės buvo įdomios, tik gal kiek per vėlai pradėjome kibiau gintis. Šis dalykas ketvirtajame kėlinyje atkūrė intrigą, tačiau jau buvo likę per mažai laiko. Priešininkai labai gerai pataikė, o mes nepataikėme. Manau, tai yra pagrindinė pralaimėjimo priežastis. Abiejų ekipų sudėtys šį vakarą buvo pilnos, priešininkai – labai stiprūs. Buvo smagu žaisti, vyko gera kova, tačiau, kaip ir minėjau, nepataikėme savo metimų. O vėliau jau buvo per vėlu. Kokius taisytinus dalykus matau savo komandoje? Viskas paprasta – reikia apsiginti ir pataikyti (šypsosi, – aut. past.).

„PazintysXXX.com“ praėjusiame sezone, žiūrint į sudėtį, į žaidėjų pavardes, buvo labai stipri. Panašiai yra ir šiemet, tačiau, kaip visada, žaidžia komanda. Vienos rungtynės dar nieko nesako. Žiūrime į priekį. Manau, atsigriebsime (šypsosi, – aut. past.).

Deividas Aukštuolis, „PazintysXXX.com“:

Sužaidėme pakankamai geras rungtynes. Turėjome problemų su R. Bitinu, tačiau jas kompensavome darniu žaidimu puolime. Kone visas rungtynes kontroliavome, žaidimo vadžias laikėme savo rankose. Tik ketvirtajame kėlinyje šiek tiek iš vėžių išmušė priešininkų spaudimas. Džiugu, jog nesutrikome ir grįžome į rungtynes.

„Tegra“ – gera komanda, tačiau ir mes ne iš piršto laužti. Šiame sezone dar bus daug gražių ir emocingų rungtynių tiek prieš juos, tiek prieš kitus priešininkus.

Įdomūs faktai

Didžiausia turėta persvara: „Tegra“ 5, „PazintysXXX.com“ 19.
Didžiausias spurtas: „Tegra“ 8:0 (61:70),„PazintysXXX.com“ 9:0 (19:24).
Pirmaujanti komanda keitėsi 3 kartus, rezultatas buvo lygus 1 kartą.

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga
Jurgita Grigalaitytė

„Pazintysxxx.com“ antrą kartą nugalėjo „Tegros“ ekipą bei pateko į finalą (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 23:03 val.)„PazintysXXX.com“ pirmąjį pralaimėjimą privertė patirti „KG Group – Paskoliukas“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:57 val.)„PazintysXXX.com“ nesvetingai sutiko „Jaunalietuviai – R2P Sport“ ekipą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:08 val.)„KG Group – Paskoliukas“ sostinėje iškovojo pergalę prieš „Tegrą“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)Elito lygos Vilniaus derbyje ‒ sunki „Pazintysxxx.com“ pusfinalio pergalė prieš „Tegrą“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 23:26 val.)„United & Radijas Tau“ antrą kartą pripažino „Tegros“ pranašumą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:16 val.)„PazintysXXX.com“ užmėtė varžovus tolimais metimais (2015 vasario 16 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Pazintysxxx.com“ nesvetingai priėmė svečius iš Kauno ‒ „Šilainiai & Noriuauto.Lt“ komandą (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Pazintysxxx.com“ įveikė Vilniaus kolegiją (2015 sausio 30 d., penktadienis, 09:59 val.)„Pazintysxxx.com“ nesunkiai įveikė Vilniaus kolegiją (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:54 val.)