KK „Pauliukai“ vs Šilainiai (80:66)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 11 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Juškonių sporto salė, Liepų g. 2, Juškonys, Jonavos r., LT-55402

KK „Pauliukai“ palaužė „Šilainius“

2015 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 03:36 val., peržiūros: 1153

Kovo 11 dieną, Juškonių sporto salėje, įvyko B lygos „Baltik sport“ reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė KK „Pauliukai“ ir „Šilainių“ ekipos. Šeimininkai jau pirmąjamė kėlinyje išsiveržė dviženkliu skirtumu. Ir nors rungtynių eigoje svečiai pasivijo varžovus, tačiau ketvirtam kėlinyje, šeimininkai susiėmė ir vėl atitrūko nuo priešininkų. Galutinis rungtynių rezultatas (80 – 66).

Rungtynės prasidėjo apylygiai. Abi ekipos apsikeitė keliais taikliais metimais. Po to šeimininkai pradėjo tiesiog dominuoti aikštelėje. Spurtavę (13-3), KK „Pauliukai“ išsiveržė į priekį (18-9). Ir nors svečiams pavyko truputį geriau užbaigti kėlinuką, jo pabaigoje šeimininkai pirmavo rezultatu (22 – 15).

Antrasis kėlinukas buvo kiek ramesnis. Abi ekipos rengė ilgesnias, bei labiau pozicines atakas. Buvo matyti mažiau greito žaidimo. Skirtumas daugmaž nekito viso kėlinio metu. TIk kėlinuko pabaigoje, svečiams spurtavus (8-2), ilgosios pertraukos metu komandas skyrė tik 4 taškai (37 – 33).

Po ilgosios pertraukos nieko ypatingo nepamatėme. Tiek žaidimas, tiek skirtumas skyręs komandas per daug nepakito. Tačiau vėlgi, kėlinuko pabaigą kur kas geriau sužaidę svečiai sumažino deficitą iki vos 2 taškų (52 – 50).

Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo įtemptas vos pirmąsias kelias minutes. Po to šeimininkai griebėsi iniciatyvos ir atitrūko nuo varžovų. Per šį kėlinuką KK „Pauliukai“ pelnė net 28 taškus, tuo tarpu varžovams leido įmesti tik 16. Taigi, galutinis rungtynių rezultatas (80 – 66), pergalę iškovojo KK „Pauliukai“.

KK „Pauliukai“: Mindaugas Gelžinis – 24 tšk., Žilvinas Levinskas – 18 tšk., Arminas Čapkauskas – 17 tšk., Dainius Didžiulis – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Šilainiai: Mantautas Patašius – 28 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Ričardas Stirbys – 22 tšk. (13 atk. kam.), Vitoldas Kapočius – 12 tšk.

KK „Pauliukų“ komandos treneris Mindaugas Gelžinis:

„Turbūt daugiau jėgų turėjom išsaugoje, nors ir vakar turėjom varžybas, bet matėsi, kad aikštelėje buvom energingesni, greitesni ir kovingesni. Matyt tas ir lėmė šiandienos pergalę“

„Kauno Kolegija“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:15 val.)KK „Pauliukai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Banga“ ekipą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:10 val.)KK „Pauliukai“ neprilygo grupės lyderiams (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:03 val.)„Kauno SRC“ neturėjo vargo su „Šilainiais“ (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:40 val.)KK „Pauliukai“ turnyrinėje lentelėje aplenkė „Kauno SRC“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:56 val.)„DNC – Sport Fairy“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 01:20 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Voluktę“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Sporto fėja“ – Detagama nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:31 val.)Permainingoje vakaro dvikovoje ‒ KK „Pauliukai“ pergalė (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Banga“ po puikaus ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 00:09 val.)