BOKŠTUVA vs BK CENTRE (93:60)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

"Bokštuva" antroje rungtynių pusėje įveikė "BK Centre"

2012 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 00:19 val., peržiūros: 2763

Lapkričio 18 dieną, „Dainavos vid. m-klos“ sporto salėje įvyko „B – Baltic Sport“ lygos rungtynės tarp „Bokštuva“ (šeim.) bei BK „Centre“. Pirmus du kėlinius kaip lygiaverčiai varžovai kovojusios ekipos po ilgosios pertraukos pasuko skirtingais keliais – „Bokštuva“ spurtavo, o svečiai niekaip nesugebėjo atrasti savojo žaidimo. Nors po dviejų kėlinių ekipas skyrė vos 2 taškai, per likusius du šeimininkai atitrūko net per 33, taip iškovodami nesunkią pergalę rezultatu 93:60.

Rungtynių pradžią labiau užtikrintai pradėję „Bokštuvos“ žaidėjai pamažu rinkosi sau persvarą – kėliniui įpusėjus rezultatas jau buvo 17:10. Vis dėlto tuomet pajautę varžovų spaudimą šeimininkai pradėjo klysti, o tuo pasinaudoję svečiai trimis rezultatyviomis atakomis išlygino rezultatą. Per likusias kelias minutes abi ekipos apsikeitė pora rezultatyvių atakų, tačiau po pirmo kėlinio favoritai nebuvo aiškūs – 21:21.

Antras ketvirtis prasidėjo 4 iš eilės „Bokštuvos“ taškais, į kuriuos svečiai tuoj pat atsakė 6-iais, prisiimdami sau lyderių poziciją (25:27). Lyderiaujančių pozicija per likusį laiką dar pakito 6 kartus, o kėliniui pasibaigus priekyje 2 taškais buvo „Bokštuva“ (39:37).

Trečiame kėlinyje žaidimas pasikeitė kardinaliai – nuo pat pirmos minutės sėkmingai žaidę „Bokštuvos“ žaidėjai spurtavo, ir dar pirmoj kėlinio pusėj atitrūko nuo varžovų dviženkliu skirtumu (51:41). Nors svečiai ir bandė gelbėtis minutės pertraukėle, tai jų varžovų nesustabdė – ir toliau didelę dalį metimų pataikę salės šeimininkai nebeleido varžovams priartėti, ir pasididino savo persvarą iki 11 taškų (63:52).

Ketvirtame kėlinyje ir toliau dominavo salės šeimininkai – pirmasis spurtas 9:0, ir jie jau priekyje per 20 punktų (72:52). Svečiams ir toliau nesusitvarkius su puolimu, taškai rinkosi sunkiai – per kėlinį jie sugebėjo įmesti vos 8, ko pasekoje, šeimininkai galėjo jaustis ramiai, ir atitrūkę nuo varžovų per 33 taškus iškovoti nesunkią pergalę (93:60).

Nugalėtojų treneris R.Petraitis : „Pirmame kėlinyje gynėmės asmeniškai, antrame perėjome į zoninę ginybą – ir tai pasiteisino. Beto iš pradžių nekrito, o vėliau atsirišo krepšys.“

Naudingiausias "Bokštuvoje" buvo D.Lugauskas – 22 taškai, 12 atkovotų kamuolių, 28 naudingumo balai. 18 taškų sumetęs M.Dimša taip pat surinko 25 naudingumo balus, o 21 tašką pelnęs D.Koblinec – 19 naudingumo balų.

BK "Centre" : N.Kirsanov 18 taškų, 11 naudingumo balų, A.Kozlov – 11 taškų, A.Tykhovsky – 12 naudingumo balų.

"Bokštuva" antroje rungtynių pusėje sutriuškino "Šilainius" (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:55 val.)"Topo Centras" jau pirmoje rungtynių pusėje susitvarkė su "BK Centre" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:46 val.)Antroje rungtynių pusėje pabudus "Bokštuva" įveikė varžovus (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 00:48 val.)"Bokštuva" rungtynių pabaigoje palaužė "Topo centrą" ir pateko į pusfinalį (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:55 val.)"ARV - Auto" nesunkiai patiesė "BK Centre" (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Šilainiai“ tik paskutinę rungtynių sekundę įveikė BK „Centre“ ekipą (2013 vasario 02 d., šeštadienis, 17:37 val.)„Bokštuva“ po permainingos kovos įveikė „Topo centro“ ekipą (2012 lapkričio 27 d., antradienis, 23:48 val.)"Bokštuva" po sunkios kovos palaužė "Šilainius" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 23:54 val.)Vangiai startavusi "Bokštuva" parklupdė "Topo Centrą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 21:43 val.)"Šilainiai" lengvai įveikė BK "Centre" ekipą (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 16:09 val.)