Makroflex vs RBnuoma - IVnet (77:62)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

Gausiau susirinkusi „Makroflex“ ekipa pasiekė pergalę.

2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 23:41 val., peržiūros: 885

Vasario 22 dieną sekmadienį susitiko dvi „30+“ lygos komandos . Šeimininkai „Makroflex“ ir svečiai „RBnuoma – Ivneti. . Rungtynės prasidėjo šeimininkams įsiveržus į priekį, tačiau svečiai lipo ant kulnų, bet po pirmojo kėlinio „Makroflex“ ekipa buvo priekyje (20:13).Antrame kėlinuke šeimininkų persvara išaugo dar labiau ir po 20 minučių žaidimo šeimininkai buvo priekyje (40:22).Po ilgosios pertraukos svečiai stengėsi pasivyti varžovus, bet pritruko jėgų ir teko pripažinti oponentų pergalę rezultatu (77:62).

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo šeimininkai, puikiai besigindami ir versdami varžovus klysti. Vis dėlto įsižaidė svečiai pradėjo rinkti taškus, bet po pirmųjų 10 minučių buvo pasivejančių vaidmenyje (20:13).

Antrajame kėlinuke vaizdas nesikeitė šeimininkai rinko toliau sėkmingai taškus, o svečiai ir toliau buksavo puolime. Per du kėlinukus svečiai pateikė tik 2 tolimus metimus ir tai jiems neleido prisivyti varžovų, o po 20 minučių žaidimo „Makroflex“ ekipa buvo priekyje rezultatu (40:22).

Po ilgosios pertraukos pailsėję svečiai stojo į lemiamą šturmą. Aktyviau pradėję gintis svečiai kovo taškas į tašką su oponentais, o kėlinuko pabaigoje padarytas spurtas (2:8) leido svečiam laimėti šį kėlinuką ir sumažinti atsilikimą (55:40).

Ketvirtajame kėlinyje dar pradžioje kovoje svečiai pavargo ir turėjo pripažinti šią dieną stipresnių varžovų pergalę rezultatu (77:62).

Po rungtynių laimėtojų žaidėjas Andrius Knezys teigė: Pergalę lėmė tai, kad mes buvome 7, o jie tik 5, tai tikriausiai pagrindinė priežastis

Makroflex: Andrius Matuzevičius – 29 tšk., Martynas Motiejaitis – 15 tšk., Justinas Leitanas – 12 tšk., Nerijus Dirsė – 11 tšk.

RBnuoma – IVnet: Mantas Kleiza – 18 tšk., Gražvydas Davidavičius – 14 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Audrius Bartusevičius – 12 tšk., Audrius Navickas – 10 tšk.

.

„Makroflex“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:53 val.)Komandiškai žaidusi „RBnuoma ‒ IVnet“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 23:40 val.)Makroflex paskutines grupes rungtynes užbaigė pergalę. (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Makroflex“ gan lengvai susitvarkė su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:52 val.)Puikiai startavę „Šernai“ išsaugojo pranašumą ir sugebėjo iškovoti pirmą pergalę (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:18 val.)E.Bacevičiaus tritaškis paskutinę rungtynių sekundę išplėšė pergalę „Makroflex“ ekipai (2015 sausio 06 d., antradienis, 20:04 val.)„Makroflex“ be vargo sutiuškino „Remzą“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 19:14 val.)„Remza“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 19:46 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „Makroflex“ krepšininkai (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 20:24 val.)Komandinį žaidimą žaidę „Makroflex“ neturėjo vargo su „ACME grupe“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:08 val.)