LSU - ATLETAS vs BK CENTRE & SPORTO MANIJA (113:70)A lyga, "Skytech" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 kovo 18 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

LSU – "Atletas" antrą kartą lengvai įveikė "BK Centre & Sporto maniją"

2013 kovo 18 d., Pirmadienis, 23:13 val., peržiūros: 2439

Kovo 18-osios vakarą Lietuvos sveikatos universiteto sporto arenoje įvyko atsakomosios A lygos "Skytech" pirmenybių rungtynės, kuriose LSU – "Atleto" ekipa priėmė pergalės skonio dar nepatyrusius "BK Centre & Sporto manijos" krepšininkus. Susirinkę vos šešiese šeimininkai neturėjo vargo ir šiose rungtynėse, užtikrintai įveikę prišininkus rezultatu 113:70 (25:9, 30:17, 30:24, 28:20).

Nors pirmąjį tašką rungtynėse pelnė svečiai taikliu baudos metimu, LSU – "Atletas" netruko išsiveržti į priekį ir paimti vadžias į savo rankas. "BK Centre & Sporto manija" kurį laiką šaudė tuščiais šoviniais ir, sužaidus 3 minutes, rezultatas jau buvo 12:1. Likusi kėlinio dalis taipogi nieko gero nežadėjo svečių komandai ir priešininkai vis labiau didino skirtumą ir kėlinį baigė rezultatu 25:9.

Antrąją žaidimo dalį LSU – "Atleto" krepšininkai pradėjo sėkmingai atakuodami iš tolimų distancijų ir dar labiau padidino savo persvarą. Tiesa, "BK Centre & Sporto manijos" žaidėjai taip pat pradėjo įsižaisti ir krepšys atsirišo ir jiems, bet akivaizdžiai skirtinga turnyrinės lentelės pozicija šeimininkams neleido oponentams per daug priartėti ir pastarųjų taškų deficitas vis augo, o LSU – "Atletas" ketvirtį laimėjęs rezultatu 30:17, prieš ilgąją pertrauką turėjo jau 29 taškų persvarą (55:26).

Trečiojo kėlinio pradžioje komandoms apsikeitus keliomis rezultatyviomis atakomis, aikštelės šeimininkų puolimas ėmė strigti, o daugiausiai A. Shashkov'o pastangomis "BK Centre & Sporto manija" surengė ganėtinai rezultatyvų spurtą 0:11, kas leido atsilikimą sumažinti iki "vos" 20 taškų. Dar keletę minučių sužaidę apylygę atkarpą, spurtavo jau šeimininkai ir atkarpą laimėję rezultatu 14:0, susigrąžino anksčiau turėtą persvarą, ketvirčio gale aktyviau gynęsi, laimėjo ir šį kėlinį rezultatu 30:24 (85:50).

Paskutinis kėlinys jau tebuvo formalumas ir tai jautėsi šeinininkų komandos žaidime – atsipalaidavimas gynyboje leido lengviau rasti kelių prie krepšio varžovams, kurie savo ruožtu irgi nežibėjo ginantis, o gausybė klaidų abiejų komandų gretose neleido pelnyti dar daugiau taškų. Visgi, LSU – "Atleto" žaidėjai nepadarė išimties bei ketvirtį laimėję rezultatu 28:20, įsirašė lengvą pergalę rezultatu 113:70.

Po rungtynių LSU – "Atleto" trenerio asistentas Antanas Gliožeris po rungtynių sakė, jog tai buvo lengva treniruotė prieš atkrintamąsias varžybas. Buvo proga nušlifuoti deriniusir apsiginti.

LSU – "Atleto" ekipoje rezultatyviausiai žaidė Edvinas Butkevičius, pelnęs 26 taškus, 22 pridėjo Airidas Kurauskas, dvigubą dublį atliko Justas Nausėda (20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių), 18 įmetė Egidijus Jasėnas, Laurynas Aksionovas taipogi pelnė dvigubą dublį surinkęs 15 taškų bei atkovojęs 23 kamuolius, o 12 taškų pridėjo Eduardas Straigis.

"BK Centre & Sporto" manija gretose 29 taškus įmetė Nikita Orap, 24 taškus pelnė Alexander Shashkov, o 6 taškais prisidėjo Oleg Khromov.

Prienų "Rūdupis KKSC" užtikrintai įveikė "BK Centre - Sporto Maniją" (2013 vasario 05 d., antradienis, 23:30 val.)"Banga" antrą kartą nubloškė "BK Centre - Sporto Maniją" ir be vargo pateko į pusfinalį (2013 balandžio 20 d., šeštadienis, 19:23 val.)"Radijas Tau & Vertigo" nesunkiai susitvarkė su BK "Centre & Sporto manija" ekipa (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 01:11 val.)"Voluktė" buvo gaileistinga "BK Centre - Sporto Manijai" (2013 sausio 08 d., antradienis, 23:38 val.)"Radijas Tau & Vertigo" neturėjo vargo su BK "Centre & Sporto Manija" (2013 kovo 16 d., šeštadienis, 16:11 val.)"Banga" nesulaukė rimto pasipriešinimo iš "BK Centre & Sporto manijos" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 20:40 val.)"Rūdupis KKSC" antrą kartą įveikė "LSU-Atletą" ir pateko į pusfinalį (2013 gegužės 01 d., trečiadienis, 19:47 val.)Negausiai susirinkusi "Sporto Manija - Ekodora" turėjo pavargti dėl pergalės prieš "BK Centre - Sporto Maniją" (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 16:21 val.)BK "Centre & Sporto manija" patyrė eilinį sutriuškinimą (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:55 val.)"LSU - Atletas" iškovojo dramatišką pergalę po pratęsimo (2013 vasario 19 d., antradienis, 23:00 val.)