ŠILAINIAI vs BOKŠTUVA (75:80)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 sausio 23 d., Trečiadienis, 20:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Bokštuva" po sunkios kovos palaužė "Šilainius"

2013 sausio 23 d., Trečiadienis, 23:54 val., peržiūros: 2442

Trečiadienį, Sausio 23 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės, tarp „Šilainių“ (šeimininkai) ir „Bokštuvos“ (svečiai) ekipų. Didžiąją rungtynių dalį vijęsi savo varžovus „Bokštuvos“ krepšininkai, rungtynių pabaigoje sugebėjo palaužti savo varžovus penkių taškų skirtumu. „Šilainiai“ pabaigoje dar bandė gelbėtis tritaškiais metimais, tačiau jie tikslo nepasiekė. Rungtynių rezultatas – 75:80 (21:15, 29:27, 12:19, 13:19).

Pirmą kėlinuką keturiais taškais be atsako pradėjo aikštelės šeimininkai. Tačiau svečiai netrukus spurtavo ir išsiveržė į priekį minimalia persvara. O kiek vėliau po spurto 0:8 padidino savo pranašumą iki penkių tašų. Vis dėlto šeimininkai kėlinio pabaigoje pelnė vienuoliką taškų iš eilės ir įgijo šešių taškų persvarą. Daugiausiai prie to prisidėjo keturis taškus pelnęs M.Karauskas. Rezultatas po kėlinio – 21:15.

Antrasis ketvirtis buvo šiek tiek kitoks nei pirmas. Komandos žaidė taškas į tašką ir keisdavosi rezultatyviomis atakomis. Tik vienu metu N. Čekaičiui pelnius šešis taškus iš eilės šeimininkai buvo įgiję dvylikos taškų pranašumą, o kiek vėliau M. Patašius baudų metimais skirtumą buvo padidinęs ir iki trylikos taškų. Tačiau kėlinio pabaigoje D.Lugauskas pataikė dvitaškį, o L.Ivanovas tritaškį ir skirtumas sumažėjo iki aštuonių taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 50:42.

Trečiajame ketvirtyje užvirė dar atkaklesnė kova. Svečiai stengėsi panaikinti deficitą, tačiau šeimininkų komanda neleido to padaryti, daugiausia L. Šukučio dėka. Po keturių jo taškų skirtumas buvo devyni taškai. Deja, kėliniui artėjant į pabaigą svečiai vis tik sugebėjo surengti spurtą 0:9 ir išsiveržti į priekį. Daugiausiai prie to prisidėjo „Bokštuvos“ komandos naujokas, tik šiandien prisijungęs prie komandos, D.Gudeliauskas pelnęs penkis taškus. Šeimininkai kėlinio pabaigoje dar atsakė tritaškius ir prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo išsaugoti minimalų pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių – 62:61.

Viso ketvirto kėlinio metu vyko kova taškas į takšą. Didžiąją jo dalį šeimininkai turėjo kelių taškų pranašumą, tačiau kėliniu perkopus į antrąją dalį svečiai spurtavo 2:10 ir įgijo trijų taškų pranašumą. Tačiau tai dar negarantavo jiems pergalės, nes šeimininkų komandos žaidėjas M. Patašius pataikė dvitaškį, o M.Karauskas pridėjo taiklų baudos metimą ir svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą. Jau kitos atakos metu M.Karauskas galėjo persverti rezultatą savo naudai pataikydamas dvitaškį greitos atakos metu, tačiau jis apmaudžiai skriejo pro šalį. Tuo pasinaudoję svečiai surengė kelias sėkmingas atakas ir iškovojo šią sunkią pergalę . Rezultatas po keturių kėlinių – 75:80.

Šeimininkų komandos treneris R. Aponavičius sakė: „Šiandien šiek tiek trūko ilgesnio atsarginių žaidėjų suolelio. Pavargom, pabaigoje nepataikėm kelių metimų. Varžovai šiandien buvo stipresni.“

Svečių komandos treneris L.Ivanovas sakė: „ Šiandien tikriausiai neįvertinom varžovo. Pamatėm, kad jie penki, o mūsų devyni, galvojom pasižaisim penketukais. Labai prastai gynėmės. Šiandien prie komandos prisijungęs D.Gudeliauskas sužaidė užtikrintai ir stabiliai.“

"Šilainiai" - Lukas Šukutis 19 tšk., Mantautas Patasius 17 tšk., Narūnas Čekaitis 14 tšk.

"Bokštuva" - Leonardas Ivanovas 26 tšk., Donatas Gudeliauskas 14 tšk., Marius Dimša 12 tšk.

Bokštuva po atkaklios kovos palaužė Sporto manija & oto (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:47 val.)"Topo Centras" iškovojo pergalę prieš "Šilainius" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:51 val.)"Topo centras" nesunkiai įveikė "Šilainius" (2013 vasario 19 d., antradienis, 22:17 val.)"Bokštuva" antroje rungtynių pusėje sutriuškino "Šilainius" (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:55 val.)"Bokštuva" išliko nepralaimėjusi (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 18:52 val.)"United" be didesnių sunkumų įveikė "Šilainius" (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 16:36 val.)"Bokštuva" rungtynių pabaigoje palaužė "Topo centrą" ir pateko į pusfinalį (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:55 val.)"ARV - Auto" antroje rungtynių pusėje įveikė "Šilainius" (2012 gruodžio 30 d., sekmadienis, 18:01 val.)Kauno mikrorajonų dvikovą laimėjo "Šilainiai" (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Bokštuva" antroje rungtynių pusėje įveikė "BK Centre" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:19 val.)