Vilmista vs Lietuvos geležinkeliai (47:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 28 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Taiklūs tolimi metimai leido „Lietuvos geležinkeliams“ atstatyti pusiausvyrą serijoje su „Vilmista“

2016 vasario 28 d., Sekmadienis, 21:05 val., peržiūros: 1138

Sekmadienį, vasario 28 dieną, V. Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos Mažosios taurės antrosios aštuntfinalio rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Vilmistos“ krepšininkų ir svečių „Lietuvos geležinkelių“. Pirmosiose šių komandų tarpusavio rungtynėse stipresni (72:62) buvo „Vilmistos“ krepšininkai, kurie ir pirmavo serijoje iki dviejų pergalių 1:0.

Rungtynių pradžioje po T. Raulušavičiaus ir Š. Orlovo metimų „Vilmista“ spurtavo 7:0. Netaiklūs metimai „Lietuvos geležinkeliams“ ir toliau kišo koją, o tuo puikiai naudojosi šeimininkai, kurie kėlinuko pabaigoje sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą ir pasibaigus ketvirčiui pirmavo 18:6.

Visgi, „Lietuvos geležinkeliai“ antrajame kėlinuke atsitiesė. Pamatę, jog bus labai sunku žaisti po krepšiu dėl šeimininkų gynybos gretose stovinčio G. Rinkevičiaus, svečiai sėkmingai naudojosi tolimais metimais. Kėlinuko pradžioje laimėję atkarpą 0:9, „Lietuvos geležinkeliai“ priartėjo iki 18:15, tačiau „Vilmista“ vėl truktelėjo į priekį 23:15. Tačiau svečiai po dviejų M. Visockio ir vieno T. Žvirblio tritaškių pirmą kartą įsiveržė į priekį 23:26. O po dar vieno taiklaus M. Visockio tolimo metimo kėlinuko pabaigoje „Lietuvos geležinkeliams“ pavyko įpusėjus rungtynėms pirmauti 27:29.

Trečiojo kėlinuko pradžioje abi ekipos pasižymėjo netaiklių metimų serija. Sužaidus penkias minutes kėlinuke šeimininkai buvo įmetę keturis, o svečiai dar nei vieno taško. Tačiau tada „Lietuvos geležinkeliai“ šeimininkų krepšį sušaudė tolimais metimais. Taiklūs keturi tritaškiai ir po trijų kėlinukų aštuonių taškų svečių persvara 33:41.

Ketvirtasis kėlinukas vėl prasidėjo svečių spurtu 0:8. Nors ir „Vilmistai“ pavyko sušvelninti svečių pranašumą iki dešimties 41:51, visgi T. Žvirblio ir M. Visockio tolimi metimai neleido šeimininkams priartėti. Pasinaudoję savo ginklu – tolimais metimais, „Lietuvos geležinkeliai“ išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą, rungtynes laimėdami 47:59. Trečiosios ir lemiamos šių ekipų rungtynės įvyks trečiadienį, kovo 2-ąją, Kauno kolegijos mažojoje salėje.

„Šiandien nelindote po krepšiu, o daugiau rėmėtės tolimais metimais. Šiandien tai pasiteisino“. „Lietuvos geležinkelių“ žaidžiantysis treneris T.Žvirblis: „jo, tas dalykas, kad jie turi labai didelį ir aukštą žmogų, ir mums kitos išeities neliko, nes gavom kokius turbūt dešimt blokų, ir supratom, kad kitos išeities nėra. Taip ir laimėjom“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Vilmista: Gytis Mikėnas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Egidijus Plenta – 9 tšk. (18 atk. kam.), Tomas Raulušavičius – 9 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Mindaugas Visockis – 23 tšk., Tomas Žvirblis – 14 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Andrius Grabauskas – 8 tšk.

„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:26 val.)Blankiai startavę „Lietuvos Geležinkeliai“ laimėjo trilerį prieš „Dentist Team“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Acme“ ekipos (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 20:54 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ išvargo pergalę prieš „Coca Cola“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:58 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:12 val.)Įspūdingas „Lietuvos geležinkelių“ spurtas ketvirtajame kėlinyje leido išsaugoti pergalę prieš „Best 4 You“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nepasipriešino grupės lyderiams (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 23:18 val.)Puikiai sužaistas trečiasis ketvirtis leido „Senukų“ ekipai įveikti „Lietuvos geležinkelius“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:30 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:38 val.)