JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA vs ACHEMA & TELEMAX (94:84)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 12 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno sporto mokykla, Miško 1a, Kaunas LT-44321

Įspūdingas pirmasis kėlinys "Jaunalietuvių sporto organizacijai" padėjo iškovoti pergalę prieš "Achemą & Telemax"

2012 vasario 12 d., Sekmadienis, 21:46 val., peržiūros: 3543

Kauno sporto mokyklos krepšinio arenoje vasario 12-osios vakarą susigrūmė dvi Įmonių lygos "Sporto fėjos" pirmenybių E pogrupio komandos – "Jaunalietuvių sporto organizacija" ir "Achema & Telemax". Galingai pirmąjį kėlinį sužaidę šeimininkai, likusį laiką leido sau atsipalaiduoti, tačiau išlaikė, nors ir sumažėjusią, persvarą iki rungtynių pabaigos ir džiaugėsi rezultatu 94:84 iškovota pergale.

Nors rungtynes geriau pradėjo "Achemos & Telemax" krepšininkai, įsiveržę į priekį 0:5, tačiau persvara neišsilaikė ir "Jaunalietuvių sportos organizacijos" ekipa pradėjo "Martyno Valaičio ir Ko šou". Įspūdingu taiklumu pirmąjį kėlinį atakavę svečių žaidėjai, įmetė beveik puššimtį taškų ir neleido abejoti nusiteikimu rungtynėms. Prie to be abejonės prisidėjo ir Manto Šateikos užsidirbta techninė pražanga, kurią varžovai išnaudojo maksimaliai – po taiklių baudos metimų sekė D.Kisieliaus tolimas metimas. Taip ataka po atakos "Jaunalietuvių sporto organizacija" susirinko nekuklų taškų kraitį ir po pirmojo ketvirčio pirmavo rezultatu 45:18.

Antrajame kėlinyje šeimininkų komanda "pametė" tempą. Galimą daryti prielaidą, jog prie to smarkiai prisidėjo komandos sudėtis. Jeigu pirmąjį kėlinį komandoje iki pat pabaigos žaidė startinis penketas, tai antrajame ketvirtyje aikštelėje pasirodė beveik visi žaidėjai. Du trečdalius kėlinio komandoms sužaidus apylygiai, gale triumfavo "Achemos & Telemax" krepšininkai laimėję kėlinį rezultatu 11:19 ir šiek tiek sumažinę deficitą rezultatu 56:37.

Trečioji mačo atkarpa bent jau pagal pelnytus taškus buvo visiškai lygi ir baigėsi 19:19. Tai visiškai atsispindėjo ir aikštelėje – komandos žaidė taškas į tašką ir nei viena iš jų nesugebėjo susikurti rezultatyvesnių atkarpų, o tai reiškė, jog "Achemai & Telemax" norint laimėti, reikės per likusį ketvirtą kėlinį atlošti tuos pačius 19 taškų –75:56.

Paskutinis ketvirtis parodė, kad svečiai taipogi gali kėlinį laimėti 9 taškų skirtumu, bet, deja, iki pergalės pritrūko – pirmajame kėlinyje "Jaunalietuvių sporto organizacijos" susikrautas taškų kraitis viršyjo "Achemos & Telemax" galimybes kovoti dėl pergalės prieš užtikrintai žaidusią šeimininkų komandą, juolab atvykus į rungtynes šešiems žaidėjams, artėjant į pabaigą rungtynėms, iškilo grėsmių dėl asmeninių pražangų. Nepaisant to, likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, svečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą vos iki 4 taškų, bet "Jaunalietuvių sporto organizacija" nebuvo linkusi apmaudžiai paleisti užsitarnautos pergalės. Vis dėl to "Achemos & Telemax" krepšininkai iki paskutinių sekundžių žibėjo noru žūtbūt siekti pergalės, o tam vienas iš įrankių buvo ir pražangos stabdant oponentus. Rungtynes svečiai baigė aikštelėje būdami keturiese. Likus kelioms minutėms aikštelę turėjo palikti žaidžiantysis komandos treneris Artūras Nausėda, o paskutinę minutę prie jo prisijungė ir Marius Čeponis, o rungtynės baigėsi rezultatu 94:84.

"Jaunalietuvių sporto organizacijos" komandoje dvigubus dublius surinko Martynas Valaitis (38 taškai, 16 atkovotų kamuolių) bei Marijus Širvaitis (12 taškų, 10 atk. kam.). Ženkliai prie komandos prisidėjo ir Darius Kisielius, įmetęs 20 taškų bei Tadas Navickas su 10 taškų.

"Achemos & Telemax" gretose naudingiausiai žaidė Marius Čeponis, kurio sąskaitoje taipogi dvigubas dublis – 20 taškų bei 11 atkovotų kamuolių. 26 taškus pelnė Deividas Valatkevičius, o 19 pridėjo Artūras Nausėda.

"Jaunalietuvių sporto organizacijos" vyr. treneris Vytas Mikuckis po rungtynių sakė, jog buvo labai geras pirmasis kėlinys. Vėliau vyrai atsipalaidavo, pradėjo vos ne vaikščioti, todėl galėjo nelabai sėkmingai ir baigtis, jeigu neištemptų pagrindiniai žaidėjai. Taipogi treneris sakė, kad varžovai yra stiptri komanda ir lygiaverčiai, bet į rungtynes nesusirinko ir neturėjo gerų keitimų, o patys kitas rungtynes stengsis sužaisti geriau.

"Achema & Telemax" žaidėjas Mantas Šateika ir jam antrinęs vyr. treneris Artūras Nausėda nedaugžodžiavo, teigdami, jog prasileido pirmąjį kėlinį ir vėliau jau nebeprisivijo.

Paskutiniai komentarai (3 iš 6)

Anonimas2012 vasario 13 d., 16:58 val.

bet kalėdiniai išpardavimai irgi ne dieną prieš kalėdas prasideda...

Anonimas2012 vasario 13 d., 16:56 val.

lakstantys marguciai - bet juk dar ne Velykos, vyruciai :)

Anonimas2012 vasario 13 d., 14:57 val.

kodel panasu, kad ne?? pinigai buvo sumoketi.

"Jaunalietuvių sporto organizacija" iškovojo sunkią pergalę namuose (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 22:39 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija po atkaklios kovos palaužė Elektromontuotoją (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 00:11 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" sutriuškino "Dobilą" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 00:13 val.)"Jaunalietuvių sporto organziacija" pasiekė sunkią pergalę rungtynėse su "Sweco Hidroprojektu" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 23:07 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" nepasigailėjo "Vijoros" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 22:49 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Dentist team & World couture" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 21:31 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" neturėjo daug vargo su "Lietuvos Geležinkeliais" (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 21:24 val.)"Minordija" varžybų pabaigoje palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 23:41 val.)"Kauno oro uostas & lana lecta" po pratęsimo palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 22:33 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" susitvarkė su "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:18 val.)