Kauno Šv. Pranciškaus mokykla vs Molėtų gimnazija (114:96)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 birželio 03 d., Antradienis, 13:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Įspūdingas Justo Furmanavičiaus šou bei pagerintas visų laikų KKL naudingumo rekordas bei Kauno „Šv. Pranciškaus mokyklos“ žingsnis į pusfinalį

Įspudingas Justo Furmanavičiaus dėjimas
2014 birželio 03 d., Antradienis, 16:07 val., peržiūros: 1885

Antradienį, birželio 3 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Basketnews.lt 2014" taurės 10-12 klasių rungtynės tarp vietos "Šv. Pranciškaus mokyklos" ir svečių iš Molėtų "Molėtų gimnazijos" ekipų. Jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių žymiai geriau žaidę aikštės šeimininkai susikrovė dvidešimties taškų pranašumą. Nors per likusius kėlinukus abi komandos ir žaidė panašiai, tačiau "Molėtų gimnazijai" nepavyko pasivyti varžovų, ko pasekoje į pusfinalį žengė Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla". 114:96 (32:12, 29:29, 19:26, 34:29).

Jau pačioje rungtynių pradžioje šeimininkai iškart šovė į priekį. Nenorėdami atsilikti svečių krepšininkai surengė pora sėkmingų atakų ir sumažino savo atsilikimą iki trijų taškų, tačiau vietoje stovėti nesiruošę aikštės šeimininkai spurtavo 12:0 ir padidino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų. Į tai "Molėtų gimnazija" atsakė taikliu tolimu metimu, po kurio sekė dar aštuoni "Šv. Pranciškaus mokyklos" taškai, padidinę jų persvarą iki dvidešimties taškų. 23:12.

Antrojo kėlinuko pradžioje kiek sėkmingiau žaidę molėtiečiai šiek tiek sušvelnino savo atsilikimą, bet netrukus ir vėl iššovė iki tol beveik nepriekaištingai krepšį atakavęs šeimininkų žaidėjas M.Arlauskas, ir vėl padidino savo komandos persvarą iki dvidešimties taškų. Kiek vėliau abi komandos dar keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau J.Furmanavičiaus sėkmingo žaidimo dėka šeimininkai dar labiau atitrūko. Vis tik pabaigą geriau sužaidė svečiai, todėl skirtumas tarp komandų išliko tie patys dvidešimt taškų. 61:41.

Po ilgosios pertraukos J.Furmanavičius ir toliau terorizavo varžovų gynybą, tačiau "Molėtų gimnazijos" krepšininkai puolime neliko pėsti ir taip pat sėkmingai rinko taškus, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ėmė po truputį mažėti. Įpusėjus kėlinukui aikštės šeimininkams rinkti taškus pasidarė žymiai sudėtingiau, kuo puikiai pasinaudoję svečių žaidėjai sumažino atsilikimą iki trylikos taškus, kuris toks išliko iki trečio kėlinuko pabaigos. 80:67.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje svečiai dar labiau sumažino savo deficitą, tačiau kiek atsigavę aikštės šeimininkai ir vėl atitrūko. Vėliau abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla" vis surengdavo trumpas atkarpas ir taip dar labiau atitolo nuo varžovų. Kiek vėliau svečiai dar pataikė du tolimus metimus iš eilės ir šiek tiek sušvelnino atsilikimą, tačiau tai nieko nekeitė, nes užtikrintai žaidę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 114:96.

Pusfinalyje susitiks Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla" ir Kupiškio "Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazija".

Įspudingai sužaidė Justas Furmanavičius. Žaidėjas pagerino visų laikų KKL naudingumo rekordą.

Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla": Justas Furmanavičius – 61 tšk. (15 atk. kam., 10 rezult. perd., 13 išpr. praž.), Martynas Arlauskas – 27 tšk., Tomas Valatkevičius – 16 tšk. (5 perimt. kam.)

"Molėtų gimnazija": Ernestas Leišis – 34 tšk., Kipras Pumputis – 26 tšk. (14 atk. kam., 9 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Dovydas Prušinskas – 15 tšk.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Egidijus Rutkauskas kalbėjo: "Pergalę iškovoti padėjo nusiteikimas ir noras laimėti, kadangi priėjome iki ketvirtfinalio, tai būtų laibai jau liūdna, jeigu būtume pralaimėję ir praėję tokį ilgą kelią liktume be nieko". Pažįstate būsimus varžovus pusfinalyje?: "Būsimi varžovai yra Kupiškis, šiaip nepažįstame, tik tiek, kiek matėme internete, kiek yra nufilmuotos medžiagos. Žinau, kad jie turi vieną lyderį, kuris bendroje apskaitoje yra antras, mūsų Furmanavičius yra pirmas, o jis antras, todėl manau, kad bus tikrai įdomi kova".

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2014 birželio 03 d., 21:48 val.
tai antrasteje nors puse zodelio uzsiminkite kad buvo pagerintas visu laiku kkl rekordas, o cia nieko, tylu...
Eilinis puikus J.Furmanavičiaus pasirodymas atnešė pergalę „Kauno Šv. Pranciškaus mokyklai“ (2014 gegužės 19 d., pirmadienis, 18:15 val.)Grupės lyderių kovoje stipresni buvo Kauno Šv. Pranciškaus mokyklos krepšininkai (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 15:55 val.)Žiežmarių gimnazija atsirevanšavo Kauno Šv. Pranciškaus mokyklai (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 15:22 val.) Kauno „Šv. Pranciškaus mokyklos“ triumfas Mažąjame Basketnews.lt Didžiosios taurės turnyre (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 14:25 val.)Birštono gimnazija toliau klumpa ‒ šį kartą lengvu grobiu tapo Šv. Pranciškaus mokyklai su J. Furmanavičiaus keturgubu dubliu priešakyje (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 17:03 val.)Kauno „Šv. Pranciškaus“ mokykla palaužė svečius iš Lazdijų (2014 gegužės 13 d., antradienis, 19:13 val.)Kauno Šv. Pranciškaus mokykla Žiežmariuose pasipriešinimo nesulaukė (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 19:43 val.)Kauno Šv. Pranciškaus mokykla, puikiai sužaidusi pirmąjį kėlinį, nugalėjo Lazdijų M. Gustaičio gimnaziją. (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 20:08 val.)Sunkioje kovoje Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija nugalėjusi kauniečius žengė į Basketnews.lt Didžiosios taurės finalą (2014 birželio 12 d., ketvirtadienis, 13:04 val.)Molėtų gimnazija "Basketnews.lt Lietuva" taurėje iškovojo eilinę pergalę (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 10:29 val.)