AGAVA vs KK SNAIPERIAI (56:49)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 01 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

Agava pirmose pavasario taurės rungtynėse pranoko KK Snaiperiai ekipą

2012 balandžio 01 d., Sekmadienis, 22:09 val., peržiūros: 3157

2012 balandžio pirmą dieną (melagių dieną) pavasario taurėje Prekybos ir verslo mokykloje susitiko Agava (šeimininkai) ir KK Snaiperiai (svečiai). Rungtynes visą laiką pirmavę ir persvarą išlaikę visas rungtynes laimėjo Agavos vyrai rezultatu – 56:49 (11:12, 17:11, 17:17, 11:9).

Rungtynes dviem baudos metimais pradėjo Agava, į tai dvitaškiu atsakė ir KK Snaiperiai. Dvi baudas pelnė Saulius Salmanavičius. Snaiperiai į tai atsakė penkiais taškais iš eilės į tai Agava atsakė atkarpa Dvitaškiu ir skirtumas sušvelnėjo iki 6:7. Kėlinį geriau pabaigė KK Snaiperiai ir po pirmojo ketvirčio 11:12 priekyje svečiai.

Antrąjį kėlinį septyniais taškais iš eilės pradėjo Agava ir jau persvėrė rezultatą. Snaiperiai pelnė dvitaškį, o Agava pelnė dar šešis taškus. Dar vieną dvitaškį pelnė Snaiperiai, o Agava su svečiais apsikeitė po tris taškus. Atkarpa 4:1 kėlinį užbaigė Snaiperiai ir po dviejų kėlinių 28:23.

Trečiąjį ketvirtį geriau pradėjo Snaiperiai ir rezultatas sumažėjo iki 3 taškų po pirmų trijų minučių. Po du taškus apsikeitė abi komandos ir rezultatas vis dar rodo trijų taškų skirtumą – 34:31.. Keturis taškus be atsako pelnė Agava, o Snaiperiai spurtavo 9:0 ir rezultatas jau 38:40. Kėlinį 7:0 pabaigė Agava ir po trijų kėlinių – 45:40.

Ketvirtą kėlinį komandos pradėjo apylygiaii ir sužaidus tris minutes – 50:44. Šešis taškus be atsako pelno Agava ir vėl nutolsta – šįkart iki 12 taškų – 56:44. kėlinį penkiais taškais be atsako užbaigė KK Snaiperiai tačiau pergalei pasiekti to nepakako ir Agava džiaugėsi šia pergale rezultatu – 56:49.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – užaidėm prastai bet laimėjom. Taip prastai žaisti negalima.

Pralaimėjusių treneris teigė – Daug naujų žaidėjų, išbandėm. Daug keitimų kad pažiūrėti ką gali naujokai, tai per daug ir nesisielojam dėl šio pralaimėjimo, bandysim toliau gerinti žaidimą ir laimėti.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Paulius Rimavičius (13), Tomas Čepkauskas (12), Saulius Salmanavičius (11) taškų

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Tomas Jančauskas (12), Vaidotas Bilskis (10), Osvaldas Sarpalius (9) taškai.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

kksnaiperiai2012 balandžio 01 d., 22:25 val.

ups tai yra Mantas Giedraitis

kksnaiperiai2012 balandžio 01 d., 22:24 val.

KK Snaiperiuose žaidė ne Edvinas Mikša, o vytautas dagilis :)

"A.Sabonio KC" paskutiniame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir pateko į pusfinalį (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 21:50 val.)Permainingoje kovoje "Agava" sutriuškino "Pieno žvaigždžių -Miau" ekipą (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 00:03 val.)Taiklus Tomo Jančausko tritaškis metimas paskutinę sekundę atnešė KK "Snaiperiams" pergalę po dviejų pratęsimų (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 22:50 val.)"Ice"rungtynių pabaigoje palaužė "Agavą" ir pateko į ketvirtfinalį (2012 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)"KK Snaiperiai" vargais negalais palaužė "Kauno Rami - 2" penketuką (2012 balandžio 28 d., šeštadienis, 15:42 val.)"Kauno Energija" pergalę išplėšė tik paskutiniosiomis sekundėmis (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 23:56 val.)Snaiperiškai krepšį iš trijų taškų zonos atakavusi "Kauno Energija" palaužė KK "Snaiperius" (2012 balandžio 21 d., šeštadienis, 00:09 val.)