Kaišiadorys vs R2P Sport ‒ S/M (68:76)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 06 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

„R2P Sport ‒ S/M“ vos neprisižaidė su „Kaišiadoriais“

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 10:57 val., peržiūros: 1222

Šeštadienį, vasario 6 dieną, Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijoje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės rungtynės tarp I pogrupio komandų – vietos „Kaišiadorių“ bei svečių „R2P Sport ‒ S/M“. Jau nuo pat pirmųjų minučių svečių ekipa pradėjo dominuoti tiek puolime, tiek gynyboje, kas leido jiems įgyti dviženklį atotrūkį ir kontroliuoti rungtynes. Visgi, ketvirtajame kėlinyje turėtas 23 taškų pranašumas greitai sumenko iki aštuonių. Tačiau, daugiau šalto proto turėję svečiai, neleido varžovams apkarpyti deficito dar labiau bei išsaugojo turėtą pranašumą iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo sėkminga svečių atkarpa 7:0, o sužaidus beveik tris minutes, pirmuosius taškus taikliu tritaškiu pelnė ir „Kaišiadorių“ ekipa. Tuomet du tritaškius ir dvitaškį dar pelnė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa bei jau turėjo įgiję dviženklį atotrūkį. Tuomet pagaliau krepšys atsirišo ir šeimininkų ekipai, kurie sėkmingai užbaigė tris atakas paeiliui bei sumažino atsilikimą iki šešių taškų. Dvitaškį pataikė ir svečiai, bet tada sekė abiejų komandų taškų badas. Kiek daugiau nei dvi minutes jie nesugebėjo pelnyti taškų. Kėlinuko pabaigoje komandos dar užpuolė sėkmingai, o po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 11:21. Antrąjį ketvirtį Kaišiadorių ekipa pradėjo pelnydama du dvitaškius paeiliui bei sumažindama atsilikimą iki šešių taškų, bet tuomet „R2P Sport ‒ S/M“ spurtavo 12:2 bei įgavo jau gan ženklų pranašumą. Vėliau komandos žaidė apylygiai, bet kėlinio pabaigoje svečiams pavyko įgyti jau 23 taškų pranašumą. Tačiau kėlinuką šeimininkai užbaigė pelnydami šešis taškus be atsako, tad rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:46.

Trečiąjį kėlinuką „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa pradėjo pelnydama septynis taškus be atsako bei taip dar labiau padidindama savo pranašumą. Tuomet taškus pelnė ir šeimininkų ekipa, o viso kėlinio metu komandos žaidė taškas į tašką, tad skirtumas tarp komandų per daug ir nekito. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 41:63. Atrodė, jog ketvirtasis kėlinys beliks tik formulumas, tačiau tai pasirodė klaidinga nuomonė. Sužaidus minutę ketvirtajame kėlinyje, komandas vis dar skyrė 23 taškai, tačiau viskas greitai apsivertė aukštyn kojomis. „Kaišiadorių“ ekipa suaktyvino gynybą ir atrodė kur kas labiau užsivedę nei per pirmuosius tris ketvirčius. Tas jiems davė naudos, kadangi „R2P Sport ‒ S/M“ kurį laiką nesugebėjo sėkmingai užbaigti atakų, o patys jie spurtavo 15:0 ir sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų. Taigi, intriga į šias rungtynes grįžo. Tuomet po ilgokos pertraukos taškus pelnė ir svečiai, o po to komandų puolimas kiek apstojo. Šeimininkams tuomet kur kas sunkiau sekėsi užpulti varžovus, kas ir trukdė jiems dar labiau sumažinti atsilikimą. „R2P Sport ‒ S/M“ tiesiog per likusį laiką kontroliavo žaidimą ir per daug arti neprisileido savo varžovų, o galiausiai ir iškovojo pergalę, rezultatu 68:76.

M.Vaškūnas („R2P Sport ‒ S/M“):
„Vakarykščių varžybų pasėkmės. Vakar irgi po trijų kėlinių pirmavome 20-čia taškų, o ketvirtame kėlinyje kažkaip tai paimam ir padarom kažkokias intrigas. Na, bet mes kaip ir buvom ramūs, kontroliavom žaidimą“.

Kaišiadorys: Martynas Šumskis – 22 tšk. (10 atk. kam.), Julius Abrutis – 13 tšk., Edgaras Žukauskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Kazimieras Motiekaitis – 12 tšk.

R2P Sport ‒ S/M: Tomas Bietkis – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Mantas Kvedaras – 14 tšk., Rytis Vainikevičius – 11 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd.), Justinas Pocius – 10 tšk.

„R2P Sport ‒ S/M“ po pratęsimo įveikė BC „Straight“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:22 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po lengvos kovos palaužė „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:20 val.)„R2P Sport – S/M“ po ilgosios pertraukos sutriuškino KK „Kauno partizanus“ (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 23:17 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po permainingos kovos palaužė BC „BOOM“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:33 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė eilinę pergalę (2016 sausio 29 d., penktadienis, 23:16 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be vargo sutriuškino BC „BOOM“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 23:09 val.)„R2P ‒ Sport S/M“ po permainingo ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Hidraulinių sistemų“ ekipą. (2016 vasario 05 d., penktadienis, 22:17 val.)„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kaišiadorys“ ekipą (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:02 val.)