R2P Sport – 2 vs KMAIK (82:57)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„R2P Sport-2“ laimėjo antrąjį kartą ir žengia į ketvirtfinalį

2015 kovo 06 d., Penktadienis, 00:46 val., peržiūros: 877

Kovo 5 dieną Kauno kolegijos sporto salėje susitiko C lygos „ALTreklama“ mažosios taurės aštuntfinalio komandos. Šeimininkai „R2P Sport-2“ ir svečiai „KMAIK“, tai buvo antrasis šių komandų susitikimas, pirmąjį laimėjo „R2P Sport-2“ ekipa. Šios dienos varžybose „KMAIK“ rungtynių pradžioje pradėjo žaisti labai greitą žaidimą, kuris jiems leido pirmiesiems įsiveržti į priekį. Vis dėlto šeimininkai nebuvo nusiteikę žaisti 3 rungtynių ir jau šiandien norėjo žengti į ketvirtfinalį ir tai puikiai įrodinėjo aikštelėje. Jau pirmajame kėlinuke atsigavę po šalto dušo šeimininkai sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą (25:8). Antrajame kėlinuke svečiai žaidė apyilgį žaidimą ir skirtumo nesumažino (43:25). Antroje rungtynių pusėje šeimininkai tik tolo ir šventė pergalę rezultatu (82:57).

Pirmąsias rungtynių minutes svečiai užklupo varžovus tarsi nepasiruošusius ir puikiai startavo (0:4). Šeimininkai po tokio spurto atsakė dar galingesniu spurtu (12:0), po kurio svečiam buvo sunku atsitiesti viso kėlinuko metu ir po pirmųjų 10 minučių žaidimo šeimininkai buvo priekyje (25:8).

Antrajame kėlinuke „KMAIK“ pradėjo rungtyniauti rezultatyviau, o tik prasidėjus kėliniui 3 taškus įmetė Ernestas Eičas. Tačiau šeimininkai vėl surengė spurtą, kurio priekyje buvo L.Akstinavičius . Taigi po šio kėlinuko „R2P Sport-2“ buvo priekyje (43:25).

Po ilgosios pertraukos komandos keitėsi taikliais metimais ir skirtumas esantis tarp ekipų nemažėjo. Keliais metimais daugiau įmetusi šeimininkų ekipa dar labiau padidino skirtumą (62:41).

Ketvirtajame kėlinuke liko tik formalumai. Po šio kėlinio rezultatu (82:57) pergalę šventė šeimininkai ir žengė į ketvirtfinalį.

Po rungtynių laimėtojų treneris paklaustas, kokie yra tikslai, teigė- manau, kad mes esam pajėgus žaisti finale.

Paklausus, ar ketvirtfinalyje turi sau parankesni varžovą, prieš kurį norėtų žaisti, atsakė- Iš tikrųjų nematėme nei vienos, nei kitos ekipos, o kas ateis į aikštelę su tuo ir žaisime.

R2P Sport – 2: Linas Akstinavičius – 27 tšk., Edvinas Karpavičius – 20 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Giržadas – 11 tšk.

KMAIK: Aurimas Gudaitis – 16 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Arnas Petrauskas – 14 tšk., Ernestas Eičas – 6 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

TomTJ2015 kovo 07 d., 20:18 val.
Viskas gerai yra dvi techninės pergalės 20-0 ir jis yra lygai pateikęs medicininę pažymą kad buvo traumuotas/sergantis, todėl viskas gerai.
Svajotojas2015 kovo 07 d., 20:10 val.
nes buvo 4 technines pergales ir skaitosi kad jis zaide
Kirkas2015 kovo 07 d., 10:32 val.
tikrai idomu
„R2P Sport – 2“ įsirašė svarbią pergalę (2015 kovo 13 d., penktadienis, 22:02 val.)„R2P Sport ‒ 2“ įtikinamai nugalėjo „Kauno liberalus“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:00 val.)„R2P Sport – 2“ be didesnio vargo įveikė „Grean Death“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:20 val.)„R2P Sport-2“ nesunkiai įveikė „BL Old“ ekipą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:53 val.)„R2P Sport – 2“ neturėjo vargo su „Bl OLD“ ekipa (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 01:51 val.)„VU KHF“ pasiekė nesudėtingą pergalę (2014 spalio 24 d., penktadienis, 22:00 val.)Po atkaklios kovos „R2P Sport ‒ 2“ ekipa palaužė „BK Centre“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 19:56 val.)Negausiai susirinkę „R2P Sport – 2“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Grean Death“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)Antrajame kėlinyje dominavę „R2P Sport ‒ 2“ tvirtu mostu pravėrė finalo duris (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:38 val.)BC „Gazuotas Pienas“ iškovojo ketvirtą pergalę C lygoje (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 00:44 val.)