Eoltas vs ACME (39:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 19 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Visas rungtynes dominavusi „Acme“ sutriuškino „Eoltą“

2013 gruodžio 19 d., Ketvirtadienis, 23:17 val., peržiūros: 1181

Ketvirtadienio vakarą Ringaudų prad. m-klos salėje įvyko „Rind“ įmonių lygos pirmenybių reguliaraus sezono antrojo etapo rungtynės tarp šeimininkų „Eoltas“ ir svečių „Acme“ komandų. Šeimininkams tai buvo pirmasis antrojo mačas, o svečiams jau antrasis. Pirmąjame susitikimę pralaimėjimo kartėlį nuriję svečiai šiandien atvažiavo kovoti tik dėl pergalės.Rungtynių pradžia buvo kiek vangoka, bet greit abi komandos apšilo kojas aištelėje ir žaidimas pasidarė greitesnis, tiesa, dauguma metimų skriedavo pro šalį. Pirmąjį kėlinuką svečiai baigė pirmaudami rezultatu 14:9. Antrasis kėlinys iš esmės nesiskyrė nuo pirmojo komandams vis dar sunkiai sekdavosi rezultatyviai užbaigti atakas. Per dešimt minučių šeimininkai truputį padidino persvarą 8:11. Trečiąjame kėlinuke svečiams „atsirišo“ krepšys, puolime jie vis lengviau surasdavo spragų varžovų gynyboje, tačiau patys gynėsi užtikrintai. „Acme“ greit susikrovė dviženklį pranašumą, kuris prieš paskutinį ketvirtį buvo jau 26:45. Paskutinis kėlinukas buvau jau tik formalumas, žaidimas abiejose pusėse išsilygino. Svečiai užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė saldžią pergalę triuškinančiu rezultatu 62:39.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiems komandoms apsikeitus nerezultatyviomis atakomis. Pirmieji ledus pralaužė svečiai. Sužaistus keletą minučių žaidimas pasidarė judresnis, abi komandos apsiprato aikštelėje ir pradėjo greitinti žaidimą. Tiesa abiem ekipom gana sunkiai sekdavosi rinkti taškus, dažniausiai metimai tikslo nepasiekdavo.Kelinio pabaigoje sėkmingesnę atkarpą sužaidę svečiai po pirmojo kėlinuko turėjo trapią persvarą 14:9.

Antrasis kėlinys buvo dar nerezultatyvesnis. Nei vienai, nei kitai ekipai taip ir nepavyko „atrišti“ krepšio. Šeimininkai iš žaidimo pataikė vos 3 metimus iš 16. Svečiai nuopelnais puolime taip pat negalėjo pasigirti. Abi komandos pradėjo skirti daugiau dėmesio gynybai negu puolimui. „Eoltas“ taip pat nesugebėjo pasinaudoti varžovų klaidomis ir sumažinti deficiją, anaiptol svečiai jau buvo spėję įgyti dviženklę persvarą (25:14). Šeimininkų situaciją kiek pagerėjo kėlinio pabaigoje, kai A.Didžiapetris pataikė tolimą metimą ir vėl sumažino deficitą iki vienženklio. Prieš ilgają pertrauką svečiai dar truputį padidino savo pranašumą, po dviejų kėlinių rezultatas buvo 25:17 „Acme“ naudai.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę grįžę krepšininkai atrodė daug labiau pasitikintys savimi. Svečiai nieko nelaukę nutarė „griebti jautį už ragų“, įjungė aukštesnę pavarą irsurengė spurtą 15:3. Šeimininkai visdar nerado būtų kaip pralaužti oponentų gynybą. Viso šito rezultatas pralaimėtas ir trečiasis kėlinys rezultatu 8:20. Po pusvalandžio krepšinio „Acme“ krepšininkai jau turėjo solidų pranašumą (45:26).

Paskutinysis kėlinukas šįvakar jau buvo tik formalumas. Svečiams kiek atsipalaidavus žaidimas aikštelėje išsilygino. „Acme“ krepšininkai užtikrintai sužaidę ir paskutinį ketvirtį neleido šeimininkams nė trumpam pagalvoti apie pergalę. Tašką šio vakaro rungtynėse padėjo Julius Vizgaitis pataikęs tritaškį su finaline sirena. Negausiai surinkę, tačiau užtikrintai nuo pirmų runtynių minučių žaidę „Acme“ krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape, nugalėję savo varžovus „Eoltą“ rezultatu 62:39.

Po rungtynių „Acme“ žaidėjas Audrius Kmita sakė: „Džiaugiamės pirma pergale. Manau šį vakarą nebuvo vieno iš varžovų lyderio, todėl buvo lengva žaisti. Nors šiandien mūsų nedaug susirinko,bet pasirodo to užteko“.

„Eolto“ komandos treneris bei žaidėjai atsisakė komentuoti rungtynes.

Eoltas: Paulius Bartuška – 7 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Jucevičius – 7 tšk., Arūnas Kalnutis – 6 tšk. (12 atk. kam.)

ACME: Ignas Plečkaitis – 24 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Audrius Kundelis – 11 tšk. (13 atk. kam.), Julius Vizgaitis – 10 tšk.

Pratęsime „Acme“ įrodė pranašumą prieš „Eoltą“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 22:57 val.)Ketvirtame kėlinyje „Acme“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Callcredit“ iškovojo pergalę (2014 vasario 28 d., penktadienis, 01:06 val.)„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)Atkaklioje kovoje „Ekskomisarų biuras“ nugalėjo „Eoltą“ (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Sweco“ vos neprisižaidė su „Eoltu“ (2013 spalio 25 d., penktadienis, 00:03 val.)Prastas pirmas kėlinys lėmė „Eolto“ pralaimėjimą (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 00:06 val.)„ACME“ ekipa įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:40 val.)Liudas Čekavičius aidint sirenai išvedė „Best 4 You“ į ketvirtfinalį (2014 balandžio 01 d., antradienis, 23:08 val.)