Elektromontuotojas vs KMAIK (72:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 18:50 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Elektromontuotojas“ įveikė „KMAIK“

2019 vasario 27 d., Trečiadienis, 20:23 val., peržiūros: 637

Vasario 27 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos Mažosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „KMAIK“.

Rungtynes geriau pradėjo „KMAIK“, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu (5:3). Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (7:7). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“ (7:11). Likus dviem su puse minutės iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė „KMAIK“. Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Elektromontuotojas“, kuris padidino persvarą iki devynių taškų (23:14).

Antro kėlinio pradžioje taiklūs „KMAIK“ tritaškiai metimai neleido dar labiau varžovams atitrūkti. Sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė aštuoni taškai (24:32). Aštuntą minutę du taškus su varžovo pražanga pelnė „KMAIK“, po kurių komandas skyrė penki taškai (35:30). Kėlinio pabaigoje „Elektromontuotojas“ padidino persvarą iki septynių taškų (42:35).

Sužaidus pirmas dvi minutes trečiame kėlinyje komandas skyrė penki taškai (45:40). Ketvirtą minutę „KMAIK“ pasivijo varžovus (45:45). Septintą minutę „Elektromontuotojui“ vėl pavyko atitrūkti (53:47). Kėlinio paskutinėmis minutėmis vyko atkakli kova, o baigiantis kėlinio laikui taiklus „KMAIK“ tritaškis sumažino „Elektromontuotojo“ persvarą iki vieno taško (55:54).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė šeimininkai, kurie padidino persvarą iki penkių taškų (59:54). Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė aštuoni taškai (65:57), „KMAIK“ paprašė minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės „KMAIK“ nepavyko priartėti ir atkūrti intrigos, tik pačioje rungtynių pabaigoje pavyko šiek tiek priartėti. „Elektromontuotojas“ iškovojo pergalę rezultatu (72:66) ir pirmauja serijoje iki dviejų pergalių rezultatu 1:0.

Sunkiose rungtynėse „Alaina“ pasiekė pergalę prieš „KMAIK“ (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Elektromontuotojas“ nusileido su BC „Prisikėlusiems“ (54:39) (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.)C lygos Mažosios taurės čempionais tapo „Elektromontuotojas“ ekipa (2019 balandžio 13 d., šeštadienis, 19:03 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)„Elektromontuotojas“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Krugės karius“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 22:57 val.)Nesunkioje kovoje „Kauno Rami“ įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:54 val.)Po atkaklios kovos „KMAIK“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Elektromontuotojas“ antrą kartą įveikė „Gemavilą“ ir pateko į pusfinalį (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 19:50 val.)„Elektromontuotojas“ po permainingos kovos įveikė iki tol neklupusią „Kauno Rami“ (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Elektromontuotojams“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)