KREPSININKAS.NET vs VU KHF (55:60)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 24 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

Tik po atkaklios kovos "VU KHF" palaužė "Krepšininkas.net" ekipą

2013 sausio 24 d., Ketvirtadienis, 23:05 val., peržiūros: 2592

Ketvirtadienį, sausio 24 dieną, J.Jablonskio gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių antro turo rungtynės , kuriose susitiko "Krepšininkas.net" (šeimininkai) ir "VU KHF" (svečiai). Nuo rungtynių pradžios tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau svečiai sugebėjo įgyti nežymų pranašumą, kur išlaikė didžiąją dalį rungtynių. Ketvirtam kėlinukyje šeimininkai pradėjo vytis varžovus ir likus žaisti 40 sekundžių komandos skyrė tik vienas taškas, bet rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė "VU KHF" ekipa, kuri šventė pergalę, rezultatu - 55:60.

Rungtynėms prasidėjus tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Nė viena ekipa neįgydavo didesnio pranašumo. "VU KHF" ekipai taškus rinko tik L.Andrulis ir L.Jakštas, o šeimininkų gretose pagrindinis žaidėjas buvo A.Stanevičius. Besibaigiant kėlinukui rezultatas buvo lygus – 14:14.

Antram ketvirčiui prasidėjus "VU KHF" ekipa įgijo 4 taškų pranašumą, o dar po keletos greitų atakų pranašumas išaugo iki 7 taškų ( 19:26). Šeimininkams pavyko apmažinti skirtumą iki 4 taškų, tačiau svečiai laimėjo atkarpą 5:0 ir persvara išaugo iki 9 taškų. Paskutinę ataką taiklus A.Stanevičiaus taiklus tolimas tritaškis metimas apmažino skirtumą iki 6 taškų. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką - 24:31.

Po ilgosios pertraukos svečių pranašumas su kiekviena ataka didėjo, o šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus, metimai skriedavo pro šalį. Po taiklių A.Ladygos baudos metimų pranašumas išaugo iki dviženklio pranašumo ( 29:42), tačiau "Kepšininkas.net" ekipa nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir spurtavo atkarpa 9:0, kur pranašumas sumažėjo iki 4, o sekačią ataką ir iki trijų taškų. Rezultatas – 41:44.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus svečiai demonstravo gerą gynybą ir tai jiems leido atstatyti 8 taškų pranašumą ( 44:52). Šeimininkai turėjo galimybę apmažinti skirtumą, tačiau baudos metimai skriedavo pro šalį ir tarp ekipų toliau išliko aštuoni taškai ( 48:56). Likus žaisti tris minutes šeimininkai pradėjo sparčiai vytis svečius, su kiekviena greita ataka pranšumas "VU KHF" tirpo ir likus žaisti 40 sekundžių komandas skyrė tik vienas taškas ( 55:56). Šeimininkai per likusį laiką turėjo dar galimybę persverti rezultatą, tačiau svarbiais momentais suklysdavo puolime, o svečiai užtikrintai sužaidė likusį rungtynių pabaigą ir šventė pergalę rezultatu – 55:60.

Po laimėtų rungtynių "VU KHF" ekipos žaidėjas, L.Jakštas, teigė:"Gale rungtynių šiek tiek paleidome vadeles ir varžovai prisivijo mus. Išleidom žaidėjus, kurie mažiau žaidė ir jie prisivijo mus. VIenas jų žaidėjų pridarė keblumų gan netikėtai."

Po pralaimėtų rungtynių "Krepšininkas.net" ekipos treneris, L.Gudaitis, kalbėjo:"Šiandien žaidėme ne pilna sudėtimi, nežaidė trys starto penketo žaidėjai, bet ,manau, garbingai sukovojom su jais ir nugalėtojas sprendėsi rungtynių pabaigoje.Bandysim atsigigriebti kitose rungtynėse."

"Krepšininkas.net": A.Stanevičius ( 27 tšk.), L.Trukleckas ( 10 tšk.), L.Gudaitis ( 4 tšk.)

"VU KHF": L.Andrulis ( 21 tšk., 6 per.kam.), L.Jakštas ( 19 tšk.), M.Lukauskas ( 6 tšk.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Andrius32013 sausio 25 d., 20:08 val.

aciu:)))

kksnaiperiai2013 sausio 25 d., 10:12 val.

Tik po atkaklios kovos "VU KHF" palaužė "Krepšinininkas.net" ekipą

Po pralaimėtų rungtynių "Krepšininkas.net" ekipos treneris, M.Lukauskis

"Krepšininkas.lt": A.Stanevičius ( 27 tšk.),

Ne per daug klaidų?

Tik po pratęsimo "Kauno liberalai" nugalėjo "Krepšininkas.net" ekipą. (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 20:45 val.)"VU KHF" pranoko "Krepsininkas.net" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 21:42 val.)Visas rungtynes turėję vytis savo varžovus KK "Maybe" sugebėjo palaužti "Krepšininkas.net" ekipą (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 20:47 val.)BC "Gazuotas pienas" po atkaklios kovos įveikė VU KHF ekipą (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)"Nebajeris" lengvai nugalėjo "Krepšininkas.net" komandą (2012 lapkričio 10 d., šeštadienis, 18:14 val.)Tragišką puolimą pademonstravę "Krepšininkas.net" žaidėjai neprilygo "Lokiams" (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 22:23 val.)Silpnai puolime žaidęs "Krepšininkas.net" pralaimėjo "Lituanicai" (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)"Lituanica" nepaliko jokių vilčių "Krepsininkas.net" komandai (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 17:03 val.)"Košmaras" po permainingos kovos palaužė "VU KHF" (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)Puikiai sužaista pirmoji rungtynių pusė atnešė pergalę "Krepšininkas.net" komandai (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)