LejuoTransa vs KK „Kauno partizanai“ (36:87)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 19 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavę KK“Kauno partizanai“ užtikrintai nugalėjo „LejuoTransa“

2015 spalio 19 d., Pirmadienis, 22:58 val., peržiūros: 1546

Pirmadienio vakarą Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos rungtynės ,kuriose jėgas surėmė "LejuoTransa" (šeimininkai) ir KK“Kauno partizanai“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių KK“Kauno partizanai“ pradėjo įrodinėti, kad jie šiandien yra verti pergalės. Su kiekvienu kėliniu svečiai pranašumą tik didino prie varžovus ir KK“Kauno partizanai“ iškovojo triuškinančią pergalę - 36:87.

Rungtynes „sausu“ rezultau pradėjo KK“Kauno partizanai“ ( 0:7). Po minutės pertraukėlės šeimininkams pavyko atsigauti puole ir apmažinti skirtumą iki 5 taškų ( 5:10). Likus žaisti apie keturias minutes „LejuoTransa“ ekipos puolimas sustojo, o varžovai pelnė paeiliui 11 taškų ir padidino pranšumą iki dviženklio – 7:22.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau greitai sulaukė atsako iš varžovų ( 13:29). Sužaidus keturias minutes M.Metelionis šeimininkai pelnė dvitaškį metimą ir paskutinį taiklų metimą šiame kėlinyje. Per likusį laiką KK“Kauno partizanai“ puolimas buvo nesustabdomas ir kėlinuko pabaigoje turėjo jau 32 taškų pranašumą – 15:47.

Trečiajame kėlinyje toliau „LejuoTransa“ ekipai sunkiai sekėsi įveiki varžovų kietą gynybą, o svečiai toliau didino savo pranašumą ( 19:61). Šeimininkai tik šiame kėlinyje įmetė tris taiklius metimus „iš žaidimo“, o po taiklaus E.Bliudžiaus dvitaškio metimo komandas skyrė 45 taškai – 23:68.

Paskutiniame ketvirtyje „LejuoTransa“ pradėjo prasiveržimais draskyti varžovų gynybą , kur laimėjo atkarpą net 8:2 ( 31:70), tačiau tuo ir puolimas jų baigėsi. KK“Kauno partizanai“ suaktyvino gynybą, kurioje varžovai paskendo. Svečiai šventė triuškinančią pergalę, rezultatu – 36:87.

LejuoTransa: Simas Uvarovas – 16 tšk., Redas Jakubauskas – 9 tšk. (6 išpr. praž.), Eitvydas Rinkevičius – 6 tšk.

KK „Kauno partizanai“: Donatas Petrauskas – 17 tšk., Ernestas Bliudžius – 15 tšk., Paulius Irtmonas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Edvinas Zaurys – 13 tšk., Matas Puotkalis – 11 tšk.

Visas rungtynes pirmavę KK „Kauno partizanai“ pasiekė pergalę (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)„Kauno partizanai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:07 val.)Antroje rungtynių pusėje strigti pradėję KK „Kauno partizanai“ patyrė nesėkmę (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 20:20 val.)KK „Kauno Partizanai“ išliko nenugalėti (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:33 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ nugalėjo „LejuoTransa“ penketuką (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:37 val.)KK „Kauno partizanai“ šešioliktfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:14 val.)E.Mačiulis neišgelbėjo Kauno „NTI-PN“, kuri pralaimėjo „Lejuotransai“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:48 val.)Visas rungtynes pirmavusi „LejuoTransa“ pabaigoje vos išnešė sveiką kailį (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:43 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ neturėjo vargo su „LejuoTransa“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)