Autotoja vs Lietuvos geležinkeliai (92:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 06 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Autotoja“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“

2015 vasario 06 d., Penktadienis, 21:53 val., peržiūros: 1056

Vasario 6 dieną "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Autotoja" priemė svečius "Lietuvos geležinkelius". "Autotoja" buvo iškovoję šešias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. "Lietuvos geležinkelių" sąskaitoje buvo šešios pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė "Lietuvos geležinkeliai" (0:2). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė "Autotoja" (9:2). Penktą minutę "Lietuvos geležinkeliai" prisivijo varžovus (9:6). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandos žaidė apylygiai, keitėsi taikliais metimais. Įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė šeši taškai (17:11), o minutės pertraukėlės paprašė "Lietuvos geležinkeliai". Per likusį laiką "Autotoja" padidino persvarą iki aštuonių taškų (25:17).

Antrą kėlinį daug geriau pradėjo "Lietuvos geležinkeliai". Svečiai pirmas tris minutes gynėsi be klaidų, o daugiausiai taiklių tritaškių dėka pelnė 15 taškų be atsako (25:32). Ketvirtą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė "Autotoja". Po trijų taiklių tolimų V. Žvirblio tritaškių šeimininkai susigrąžino persvarą (34:32). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (36:36). Paskutines pirmos rungtynių pusės minutes truputi geriau sužaidė "Autotoja", kuriai pavyko įgyti trijų taškų pranašumą (42:39).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei aštuonis taškus be atsako pelnė "Autotoja" (50:39). Trečią minutę "Lietuvos geležinkeliai" sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų (50:43). Po dviejų taiklių M. Visockio tolimų metimų, penktą minutę, komandas skyrė keturi taškai (53:49). Vėliau pamažu persvarą didino "Autotoja". Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (65:53). Per likusį laiką šeimininkų persvara padidėjo iki 17 taškų (73:56).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 21 taškas (78:57). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 20 taškų (86:66). Septintą minutę spurtą pradėjo "Lietuvos geležinkeliai". Jie pelnė septynis taškus be atsako (86:73). Per paskutines dvi su puse kėlinio minutės komandos žaidė lygiai. Rungtynes 11 taškų persvara laimėjo "Autotoja" (92:81).

"Autotoja" iškovojo septintą pergalę, o "Lietuvos geležinkeliai" pralaimėjo aštuntą kartą.

"Autotojos" treneris Modestas Vaškūnas: "Neblogai šiandien sekėsi. Komanda gausiai susirinko. Laimėjome gal dėl to, kad buvo ilgesnis suolelis. Varžovai matėsi, kad pavargo antroje pusėje. Mes tai išnaudojome, gan greitai žaidėme, pataikėme daug geriau. Varžovai taip pat vienu momentu daug pataikė, bet vėliau nebepataikė ir to pasekoje mes laimėjome." Paklaustas, kodėl šiandien daug metė ir pataikė tritaškių, nors didelį pranašumą turėjo po krepšiu, treneris atsakė: "Savanaudžiai įžaidėjai.. :)"

"Lietuvos geležinkelių treneris Tomas Žvirblis: "Kai išėjome į aikštelę tokia sudėtimi net nesitikėjome, kad laimėsime. Šiandien neturėjome nei vieno aukšto žaidėjo. Šiaip manau žaidimas gan neblogai sekėsi, pataikėme gan neblogai. Varžovas šį kartą daug stipresnis buvo." Paklaustas, koks varžovų pranašumas buvo pagrindinis, treneris atsakė: "Tritaškiai. Neturėjome aukštų žaidėjų, turėjome būti susispaudę po krepšiu, o varžovai pataikė tritaškius."

Autotoja: Vytautas Žvirblis – 32 tšk., Renatas Issak – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 13 tšk. (8 rezult. perd.), Marius Neščiokas – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

Lietuvos geležinkeliai: Mindaugas Visockis – 29 tšk., Tomas Žvirblis – 19 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Povilas Kliauza – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Linas Gudanavičius – 10 tšk.

„Acme“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:29 val.)„ACME“ įrodė savo pranašumą prieš „Autotoją“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:51 val.)Vėlai startavę „Sweco“ krepšininkai sugebėjo įrodyti savo pranašumą prieš „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė penkiese žaidusius „Lietuvos geležinkelius“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:40 val.)„Kauno Švara“ eliminavo „Lietuvos Geležinkelius“ (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Kauno Tiltai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:22 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„KTU“ tik po pratęsimo įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:53 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 14:54 val.)Ketvirtfinalį „Autotoja“ pradėjo sutriuškindama „Senukus“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)