RAPALA vs LIETUVOS DUJOS (79:92)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 06 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Solidžiai žaidęs Mindaugas Požėra neišgelbėjo ''Rapalos'' nuo pralaimėjimo

2012 gruodžio 06 d., Ketvirtadienis, 23:44 val., peržiūros: 3123

Ketvirtadienį, gruodžio 6 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" rungtynės. Šeimininkai ''Rapala'' priėmė nei vieno pralaimėjimo nepatyrusią ''Lietuvos dujos'' ekipą. Visas rungtynes ''Rapalos'' vyrai varžovus vijosi dažnai atakuodami iš toli, bet taiklūs svečių dvitaškiai neleido šeimininkams net pagalvoti apie pergalę. ''Lietuvos dujos'' visas rungtynes išlaikė saugų skirtumą ir užtikrintai laimėjo 79-92.

Pirmąjį kėlinį ''Rapala'' pradėjo dviem taikliais tritaškiais, į kuriuos svečiai iškart atsakė dvitaškiais. Varžovai grūmėsi taškas į tašką. Įšsiverždavo tai viena, tai kita komanda. Niekam nepavyko susikrauti apčiuopiamos persvaros. Atrodė, jog pirmojo kėlinio pabaigoje 4 taškų persvarą turės ''Lietuvos dujos'', bet paskutinėmis sekundėmis M.Pažėros išmestas kamuolys buvo taiklus, taip palikdamas svečiams vos 2 taškų pranašumą. Pirmasis kėlinys baigėsi 17-19 ''Lietuvos dujų'' naudai.

Deja, ''Rapalos'' vyrams intrigą pavyko išlaikyti tik pirmajame kelinyje. ''Lietuvos dujos'' lengvai rinkosi taškus iš po krepšio, o '' Rapala'' stengėsi varžovus prisivyti taikliais tritaškiais, bet jiems pavyko įmesti vos vieną, ir tai nulėmė, jog jau po antrojo kėlinio ''Lietuvos dujos'' pirmavo 29-37.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas beveik nesikeitė. ''Rapalos'' vyrai dažnai atakavo iš toli, o ''Lietuvos dujų'' vyrai kur kas taikliau atakavo iš dviejų taškų zonos. Skirtumas vis didėjo, įtampa po mažu vis nyko. Jau po trečiojo ketvirčio ''Lietuvos dujos'' turėjo solidų 12 taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje ''Rapalos'' vyrai atakoms išnaudodavo vos 6-8 sekundes. Metimai buvo neparuošti, neapgalvoti ir labai skuboti. M.Pažėra stengėsi tempti komandą į priekį, jam taikliais tritaškiais talkino G.Mickevičius, bet jų pastangų neužteko įveikti galingą ''Lietuvos dujų'' komandą.

Po važybų ''Lietuvos dujų'' komandos treneris teigė: ''Varžybos tokios naktinės, poilsinio tipo, tik kad dar bėgiot teko. O šiaip rezultatas parodė mūsų ir priešininkų jėgų santykį.''

Nors ir pralaimėjusios, komandos narys buvo kiek linksmesnis: ''Varžybas vertinam labai puikiai, kadangi rezultatas minus 13, prieš Sabonio KC turėjom minus 11, kaip prieš lyderius, tokie pirmo sezono išsišokėliai lygoje, atrodome neblogai.''

Laimėtojams naudingiausi buvo: M.Maumevičius – 20 pts, R.Mačiulaitis – 20 pts, R.Nomeikša – 18 pts.

Pralaimėjusiems: M.Pažėra – 27pts, 20 atk.kam, 9 išprovokuotos, G.Mickevičius – 18 pts (11/6 tritaškiai), R.Mickevičius – 18 pts.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 gruodžio 07 d., 07:25 val.

tai kas is tikro laimejo? pagal aprasyma Dujos, bet statistikos rezultate - Rapala :)

Keturgubas Mindaugo Pažėros dublis padėjo "Rapalai" iškovoti pergalę (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Sabonio KC Admin“ namuose įveikė „Rapala“ ekipą (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)Po atkaklios kovos "Rapala" iškovojo pirmąją pergalę (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Rungtynių pabaigoje "Lietuvos dujos" palaužė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 23:24 val.)"Lietuvos Dujos" iškovojo antrąją pergalę naujame sezone (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 00:06 val.)"Lietuvos dujos" rungtynių pabaigoje išsaugojo pranašumą prieš "Autotoją & Ekodorą" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 22:26 val.)Emocijų netvardę "Lietuvos Dujų" komanda krito namuose (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)Po galingos tritaškių lavinos "Rapala" parklupdė "Kauno Švarą" (2013 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Du pratęsimus išplėšusi "Autotoja & Ekodora" palaužė "Rapalą" (2013 vasario 08 d., penktadienis, 00:02 val.)"Detas H & Freolitus - Doremus" tampė "likimą už ūsų", bet palaužė "Rapalą" (2012 gruodžio 14 d., penktadienis, 00:09 val.)