KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS vs SWECO HIDROPROJEKTAS (71:66)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

„Kamesta & Freolitus-Doremus“ įveikė ir "Sweco Hidroprojektą“

2011 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 22:12 val., peržiūros: 3446

Pirmadienį(12.18), Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi A pogrupio komandos, „Kamesta & Freolitus-Doremus“ (šeimininkai) ir „Sweco Hidroprojektas“ (svečiai) ekipos. Visas varžybas pirmavę, tačiau didesniu skirtumu taip ir neatitolę, aikštelės šeimininkai šventė dar vieną pergalę ir su vienu pralaimėjimu pakilo į primą turnyrinės lentelės vietą. Rungtynių rezultatas – 71:66(13:8, 22:19, 23:20, 13:19).

Pirmą ketvirtį komandos pradėjo apylygiai, tačiau šeimininkai įgijo kelių taškų pranašumą, kurio svečiams niekaip nepavyko panaikinti. Šiame kėlinyje komandos sunkiai sekėsi rinkti taškus buvo daug netaiklių metimų, dominavo gynybinis krepšinis. Rezultatas po kėliuko – 13:8.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau išlaikė kelių taškų savo persvarą. Šis ketvirtis abiems komandoms puolimo atžvilgiu buvo kur kas geresnis, tačiau šeimininkais jis vis tiek buvo geresnis. Kėlinio viduryje jie sužaidė atkarpą 7:0 ir padidino savo persvarą iki 14 taškų. Tačiau jų varžovai nenuleido rankų ir prieš didžiąją pertrauką skirtumą šiek tiek sušvelnino. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 35:27.

Trečias kėlinys buvo labai panašus į antrą. Abi komandos sėkmingai puolė, tačiau aikštelės šeimininkai sužaidę kelias geresnes atkarpas įgijo dar didesnį pranašumą. Daugiausiai prie to, šiame kėlinyje prisidėjo, M.Karpavičius pelnęs 13 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 58:47

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo lygiu, taškas į tašką žaidimu, tačiau svečiams tai jokios apčiuopiamos naudos nedavė, bet kėliniui įpusėjus šeimininkai tarsi atsipalaidavo ir leido savo varžovams kelių minučių atkarpą laimėti 0:8, taip sugražindami intrigą kėlinio pabaigai. Šeimininkai paėmė minutės pertraukėlę ir sustatė savo žaidimą į vietas bei susigražino žaidimo vadžias į savo rankas. Taigi rezultatas po rungtynių – 71:66.

Po rungtynių „Kamesta & Freolitus-Doremus“ komandos žaidėjas, Mindaugas Rutkauskas sakė: "Pas mus nebuvo poros aukštų žmonių, tai manau būtumėm daugiau laimėję. Tokią pergalę mes skaitom, kaip pralaimėjimą.“

„Sweco Hidroprojektas“ komanda po pralaimėjimo neturėjo nuotaikos ir nuo komentarų susilaikė.

Rezultatyviausi žaidėjai: „Kamesta & Freolitus-Doremus“ - Martynas Karpičius 21 tšk., Rytis Kybartas 20 tšk. (13 atkovotų kamuolių), Irmantas Bataitis 14 tšk. ( 12 atkovotų kamuolių).

Sweco Hidroprojektas“ - Arūnas Giedraitis 23 tšk. ( 15 atkovotų kamuolių), Marius Šumlinskas 19 tšk. (18 atkovotų kamuolių), Rimantas Undraitis 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 11)

Anonimas2011 gruodžio 20 d., 22:04 val.

Nu susitaikykit vaikuciai. Padekokim vieni kitiems uz gera maca. Linkiu kad sekanciam etape butu visi silpnesni varzovai, ir kad nebutu traumu, ir kad trajakai kristu!!! Su Kaledom su Kaledom (lyg is didziosios raides rasosi Kaledos) :) KALĖduos

DJ G.G.

Anonimas2011 gruodžio 20 d., 20:50 val.
Anonimas2011 gruodžio 20 d., 16:33 val.

Ziuriu zmones arba neturi ka veikt arba visai juoku nesupranta. Smagiai pasizaidem ir viskas. Gaila kad kitu komandu lygis siais metais labai suprastejo ir teisejai vakar daug juoko kele. Gal kita karta bus +14 gal -14, cia jau kaip pasiseks;)

MR

„Kamesta & Freolitus - Doremus“ šventė užtikrintą pergalę (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" lengvai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Kamesta & Freolitus-Doremus" be didesnio vargo įveikė "Kauno energiją" (2011 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" palaužė "Kauno švarą" (2012 sausio 31 d., antradienis, 23:35 val.)„Kamesta & Freolitus“ sutriuškino "Mechel Nemunas" (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:26 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Kamesta & Freolitus" įtikinamai įveikė "Celsį" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:36 val.)Antroje varžybų pusėje "Lietuvos dujos" įveikė "Sweco hidroprojektą" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:37 val.)"Kamesta & Freolitus" įveikė namie žaidusius "Omega" krepšininkus (2011 lapkričio 18 d., penktadienis, 20:05 val.)"Kamesta & Freolitus" tik per plauką įveikė "Lietuvos kariuomenės" ekipą (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:43 val.)