Vieningas Kaunas vs Celsis (84:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2015 gegužės 02 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Finalas be intrigos ‒ lengvas „Vieningo Kauno“ triumfas

2015 gegužės 02 d., Šeštadienis, 19:38 val., peržiūros: 1499

Šeštadienį, gegužės 2 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės didysis finalas, tarp šeimininkų rolėje buvusių „Vieningo Kauno“ ir svečių „Celsio“ ekipų. Jau nuo pat susitikimo pradžios į priekį atitrūko aikštės šeimininkai ir ilgainiui savo persvarą tik didino. Vėliau kelias atkarpas sėkmingiau sužaidę „Celsio“ žaidėjai dar bandė kibti priešininkams į atlapus, tačiau užtikrintai rungtyniavęs „Vieningas Kaunas“ sugebėjo išlaikyti solidžią persvarą bei iškovoti Mažosios taurės auksą. 84:55 (23:9, 21:18, 24:12, 16:16).

Rungtynių pradžioje rezultatyviai žaidęs „Vieningas Kaunas“ iškart sužaidė atkarpą 11:2 ir atitrūko nuo varžovų. Kiek vėliau svečių krepšininkams dar buvo pavykę kiek sušvelninti atsilikimą, tačiau aikštės šeimininkai surengė spurtą 8:0 ir įgijo keturiolikos taškų pranašumą. Per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos abi komandos sužaidė panašiai, todėl skirtumas tarp jų išliko tie patys keturiolika taškų. 23:9.

Antrojo ketvirčio pradžią kiek geriau sužaidęs „Celsis“ sumažino skirtumą tarp komandų iki devynių taškų, tačiau čia pat rezultatyvią atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai susigrąžino dviženklę persvarą. Kiek vėliau svečių ekipos krepšininkai dar pademonstravo atsigavimo ženklus, tačiau juo kaip mat užgesino aštrūs D. Rinkūno reidai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų išaugo iki dvidešimties taškų., tačiau paskutinę sekundę nuo vidurio pataikęs M. Valatkevičius sumažino savo komandos deficitą iki septyniolikos taškų. 44:27.

Po ilgosios pertraukos ir vėl geriau startavę svečiai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki dvylikos taškų, tačiau šįkart žymiai solidesnį spurtą 13:0 surengęs „Vieningas Kaunas“ padidino skirtumą tarp komandų iki 25-ių taškų. Per likusį laiką iki ketvirčio pabaigos abi komandos dar apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau ir toliau kiek geriau atrodę aikštės šeimininkai įgijo jau 29-ių taškų persvarą. 68:39.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau jau ir pačioje pradžioje geriau žaidę aikštės šeimininkai dar labiau atitolo, tačiau įpusėjus kėlinukui „Celsio“ krepšininkai sugebėjo surengti spurtą 0:10 ir sušvelninti atsilikimą iki 23-ijų taškų. Vis tik, likusį rungtynių laiką žymiai rezultatyviau sužaidė „Vieningas Kaunas“ ir susigrąžino kėlinio pradžioje turėtą pranašumą bei pasiekti pergalę, kuri atnešė jiems aukso medalius. 84:55.

Naudingiausiu Didžiojo finalo žaidėju buvo pripažintas Deividas Rinkūnas.

Trenerių komentarai bus pateikti VIDEO skiltyje.

„Vieningas Kaunas“: Deividas Rinkūnas – 24 tšk. (10 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Deividas Plerpa – 18 tšk., Andrius Birulinas – 15 tšk.

„Celsis“: Ignas Krukonis – 18 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Julius Svirka – 15 tšk. (16 atk. kam., 8 išpr. praž.), Žilvinas Balynas – 8 tšk.

Sunki „Vieningo Kauno“ pergalė (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Dentist team“ turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą (2015 vasario 27 d., penktadienis, 23:19 val.)Permainingose rungtynėse „Vieningas Kaunas“ išvargo pergalę prieš „Omega“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ iškovojo pergalę prieš „Vieningą Kauną“ (2015 kovo 18 d., trečiadienis, 23:23 val.)„Vieningo Kauno“ penketukas nušlavė „LESTO“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:49 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinukas leido laimėti "Vieningam Kaunui" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 19:22 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ jau pirmoje pusėje susitvarkė su „Vieningu Kaunu“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau šluoja savo varžovus. (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 11:53 val.)„Vieningas Kaunas“ galingai įžengė į finalą (2015 balandžio 28 d., antradienis, 23:13 val.)