Best 4 You vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (54:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 03 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Komandinis žaidimas leido „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai įveikti „Best 4 You“

2016 sausio 03 d., Sekmadienis, 20:07 val., peržiūros: 1076

Sausio 3 dieną, 18:20 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos Mažosios taurės H pogrupio kaimynės „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (svečiai). Iki šio susitikimo aikštelės šeimininkai savo sąskaitoje turėjo tris iškovotas pergales (3-6), tuo tarpu svečių komandos sąskaitoje buvo viena pergale daugiau (4-5).

Pirmajame ketvirtyje sužaidus aštuonias minutes svečiai pirmavo 5:13. Per šią sužaistą atkarpą „Best 4 You“ krepšininkams nepavyko pelnyti nė taško iš žaidimo, o visi penki taškai buvo pelnyti nuo baudų metimų linijos. Visgi, kėlinuko pabaigoje įmesti D. Jagmino ir R. Jurgėlo tolimi metimai leido šeimininkams pasivyti varžovus. Pirmais ketvirtis baigėsi rezultatu 13:17.

Įpusėjus kėlinukui taiklus „Best 4 You“ komandos žaidėjo L. Jagmino tolimas šūvis leido šeimininkams priartėti iki 23:26. Tačiau puikiai sužaista „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos krepšininko M. Kadakauskio kėlinuko pabaiga ir pelnyti septyni iš eilės komandos taškai leido svečiams įpusėjus rungtynėms pirmauti 31:39.

Trečio kėlinuko pradžioje svečiams niekaip nepavyko pralaužti „Best 4 You“ ekipos gynybos, ko pasekoje, šeimininkai aptirpdė rungtynių rezultatą iki minimumo 40:41. Tačiau komandinis žaidimas leido „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandai vėl perimti rungtynių iniciatyvą į savo rankas ir po trijų kėlinukų pirmauti 43:53.

Ketvirtajame kėlinuke svečiai neleido „Best 4 You“ krepšininkams priartėti iki mažesnės nei dviženklės persvaros ir iškovojo penktąją pergalę turnyre. Galutinis rungtynių rezultatas 54:67.

Po pergale pasibaigusio susitikimo naudingiausias rungtynių žaidėjas M.Kadakauskis kalbėjo: „nebuvo pergalė lengva, apylygės komandos, bet geriau pataikėme truputį, apsigynėme stipriau tokiais kritiniais momentais. Vienu momentu jie buvo truputį patraukę, tada susiėmėm ir paėjo“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Best 4 You: Karolis Klimas – 17 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Rokas Jurgėlas – 11 tšk., Tomas Lincevičius – 9 tšk. (13 atk. kam.)

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Martynas Kadakauskis – 18 tšk. (10 atk. kam.), Egidijus Kumža – 13 tšk., Mindaugas Bartkevičius – 12 tšk., Mindaugas Škimelis – 10 tšk., Vidas Jucius – 10 tšk.

Rungtynių pabaigoje spurtavę „Festo & IT-Taškas.lt“ krepšininkai įveikė „Best 4 You“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:25 val.)Emocingose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai susitvarkė su „RVG Baldais“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Dentist Team“ komandą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)Tik po atkaklios kovos „Senukai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 29 d., penktadienis, 22:27 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kamo medicinos tarnybos“ pranašumą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:54 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ paskutinę sekundę nusileido „DNC Eoltui & ISL Santermitai“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ privertė „Rapalą“ prisiminti pralaimėjimo kartėlį (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)