BEST 4 YOU vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC (56:79)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Santaros gimnazijos sporto salė, Baltų 51

Hidraulinės sistemos & kompiutera lengvai nugalėjo Best 4 you

2011 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 23:56 val., peržiūros: 3317

Lapkričio 20 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje, susitiko Best 4 you (šeimininkai) ir Hidraulinės sistemos & kompiutera. Visas rungtynes po truputį tolę, pergalę iškovojo svečiai 79:56 (19:13, 14:9, 20:19, 26:15).

Rungtynės prasidėjo svečių atkarpa 7:0. Į tai tritaškiu atsakė Tomas Mušenkovas. Dar viena svečių atkarpėlė 6:1 ir jau 13:4 Hidraulinių sistemų naudai. Vėliau kėlinyje T.Mušenkovo pastangomis Best 4 you pradėjo žaisti kur kas rezultatyviau ir po pirmojo ketvirčio 19:13 priekyje Sistemos.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo Best komanda ir sužaidus tris minutes jie atsilikinėjo vos dviem taškais 19:21. Vėliau sekė svečių spurtas 6:1 ir tylą Best komandai nutraukė Nerijus Zinkevičius. Po jo dvitaškio dar šešis taškus pelnė svečiai ir po antrojo kėlinio 33:22 priekyje Hidraulinės sistemos.

Trečias kėlinys prasidėjo labai rezultatyviu žaidimu ir persvrara po truputį pradėjo tirpti. Po S.Vasiljevo baudos metimo Best 4 you atsilikinėjo 32:39. Netrukus Hidraulinės sisitemos vėl padidino skirtumą iki dviženklio, o kėlinio pabaiga suteikė dvylikos taškų pranašumą Hidraulinėms sistemoms 53:41.

Ketvirtąjį kėlinį po truputį pradėjo tolti Hidraulinės sistemos ir sužaidus 3,5 minutės jau 15 taškų skirtumas. Spurtas 12:2 ir skirtumas jau pasiekė 25 taškų ribą. Niekam nebekėlė abejonių dėl rungtynių nugalėtojo. Galutinis rungtynių rezultatas 56:79.

Nugalėtojų atstovas po rungtynių teigė – gerai nusiteikę išėjome į aikštelę, gerai pradėjom rungtynes, neblogai sekėsi puolime. Žaidžiam ketvirtas rungtynes šį sezoną, susižaidėm, apsišlifavom.

Pralaimėjusių treneris sakė – Pralošėm stipresnei komandai, teisėjai va gerai darbą savo atliko, daugiau nėra ką ir sakyt, taip jau buvo.

Geriausi pralaimėjusių gretose buvo – Tomas Mušenkovas (17, 6 per. kam.), Sergejus Vasiljevas (9), Andrius Mosčinskis (8) taškai.

Nugalėtojų – Martynas Kudakas (35, 7 atk.kam.), Vytis Šalčius (16, 18 atk.kam.), Saulius Klimkevičius (13) taškai.

"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" nugalėjo "Kauno grūdus - 2" (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" antrą kartą nugalėjo "Celsį" (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 22:18 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" ketvirtfinalį pradėjo pergale (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:11 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" įsirašė lengvą (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:02 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" pasiekė nesunkią pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:43 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" be vargo įveikė "Sweco hidroprojektą" (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 22:17 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" pirmame susitikime įveikė "Celsį" (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 22:22 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" įveikė "Krasta Auto Kaunas" komandą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 23:12 val.)"Lietuvos geležinkeliai" nugalėjo "Best 4 You" (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 22:29 val.)