VU KHF vs KAUNO LIBERALAI (61:55)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 03 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Rungtynėse "4 prieš 4" pergalę iškovojo "VU KHF"

2013 kovo 03 d., Sekmadienis, 21:51 val., peržiūros: 1352

Sekmadienį, kovo 3 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų statusą turėjusių "VU KHF" ir svečiais tapusių "Kauno liberalų" ekipų. Rungtynių pradžioje, negausiai susirinkusios komandos žaidė taškas į tašką, tačiau antrojo kėlinuko viduryje svečių ekipos žaidėjas gavo traumą ir garbingai pasielgę šeimininkai taip pat pasodino vieną žaidėją ant atsarginių suolelio, ko pasekoje likusios rungtynės vyko 4 prieš 4. Po ilgosios pertraukos kiek geriau sužaidė "Kauno liberalai" ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrintai rungtyniavę "VU KHF" iškovojo pergalę rezultatu 61:55 (10:10, 14:7, 18:23, 19:15).

Nors pirmieji taškus pelnė šeimininkai, tačiau netrukus „Kauno liberalai“ atsakė penkiais taškais iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo. Toliau žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau truputį geriau sužaidę svečių krepšininkai įgijo keturių taškų pranašumą, tačiau kėlinuko pabaigą sėkmingai sužaidė „VU KHF“ ekipos žaidėjai rezultatą išlygino. 10:10.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Kauno liberalai“ iškart smeigė taiklų tolimą metimą, tačiau į jį netrukus buvo atsakyta penkiais taškais iš eilės, kurių dėka šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo dviejų taškų persvarą. Ilgai netrukus rezultatas buvo išlygintas, tačiau rungtynes aptemdė L.Sakalausko trauma, dėl kurios svečių gretose liko tik keturi žaidėjai. „VU KHF“ pasielgė garbingai ir pasodinę vieną savo žaidėją ant atsarginių suolelio surengė spurtą 7:0, kurio dėka įgijo jau septynių taškų pranašumą. 24:17.

Po ilgosios pertraukos abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė „Kauno liberalų“ spurtas 0:6, leidęs jiems sumažinti atsilikimą iki trijų taškų, tačiau šeimininkai nepasimetė ir netrukus pelnė penkis taškus iš eilės ir vėl įgijo kiek saugesnį pranašumą. Vėliau vėl kiek geriau rungtyniavo svečių krepšininkai, ko pasekoje ne tik panaikino deficitą, bet ir persvėrę rezultatą įgijo minimalų pranašumą. Kėlinuko pabaigoje nežymiai geriau pasirodė „VU KHF“ ekipos žaidėjai ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. 42:40.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečiai rezultatą išlygino, tačiau iškart po to sekė „VU KHF“ ekipos spurtas 8:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki aštuonių taškų. Kiek vėliau „Kauno liberalai“ dar šiek tiek sušvelnino deficitą, bet šeimininkai visiškai nesiruošė nusileisti ir dar labiau padidino savo persvarą. Vėliau abi komandos dar keitėsi rezultatyviais išpuoliais, po kurių sekė du tolimi svečių metimai, sumažinę skirtumą tarp komandų iki keturių taškų, tačiau „VU KHF“ sugebėjo atsilaikyti ir iškovoti pergalę rezultatu 61:55.

Po rungtynių pralaimėtojų treneris Simonas Kairys kalbėjo : „ Apmaudu, turėjo būti įtemptos rungtynės, bet viską apsunkino tokios aplinkybės kaip nesusirinkimas ir traumos, nes, iš esmės, nuo antrojo kėlinio žaidėme keturi prieš keturis. Ačiū varžovams, kad buvo garbingi ir pasigailėjo mūsų, ir taip pat žaidė keturiese iki pat rungtynių galo „.

Nugalėtojų treneris Marius Lukauskas sakė : „ Labai padėjo komandinis žaidimas, o vėliau motyvacijos pridėjo tai, kad varžovai liko tik keturiese, žinome, mes irgi paaukojome vieną žaidėją. Antroje rungtynių pusėje pagerinome pataikymą ir laimėjome „.

"VU KHF" : V.Bulkevičius 22 (5 rez.perd., M.Lukauskas 20 (10 atk.kam.), D.Ladyga 11 taškų.

"Kauno liberalai" : T.Prasčienius (15 atk.kam.) ir M.Valikonis – po 19, S.Kairys 9 taškai.

Permainingose rungtynėse pergalę šventė "Kauno Liberalai" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Košmaras" po permainingos kovos palaužė "VU KHF" (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)"Elektrėnų senoji versmė" nušlavė "VU KHF" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Kauno Liberalai" iškovojo sunkią pergalę (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:24 val.)BC "Gazuotas pienas" po atkaklios kovos įveikė VU KHF ekipą (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)"KMAIK & Brevitra" nesulaukė rimto pasipriešinimo iš "VU KHF" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:38 val.)"VU KHF" paskutinėmis sekundėmis nugvelbė pergalę iš Elektrėnų "Senosios Versmė" panosės (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 23:53 val.)Robotukų Armija išlygino serijos rezultatą priesš VU KHF (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 06:39 val.)"Lokiai" iškovojo pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 01:25 val.)"VU KHF" pasiekė triuškinamą pergalę (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 22:04 val.)