STATYBŲ VIZIJA & LSMU VA vs KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI (77:86)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LSMU VA sporto salė, Tilžės g. 18 Kaunas

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" įveikė penkiese žaidusius "Statybų Vizija & LSMU VA" krepšininkus

2011 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 20:06 val., peržiūros: 2538

Sekmadienį, gruodžio 4 dieną LSMU VA sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Statybų Vizija & LSMU VA" ir svečių "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržė svečiai. Tik penkiese žaidę šeimininkai surado jėgų rungtynių pabaigoje ir , nors žaisti liko tik keturiese, sumažino atsilikimą trijų taškų, tačiau tai buvo viskas ką jiems pavyko pasiekti ir pergalę šventė svečiai rezultatu 77:86 (15:22, 21:19, 18:24, 23:21).

Rungtynes pradėjo svečiai pelnydami penkis taškus iš eilės, tačiau netrukus šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Toliau sekė "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" ekipos spurtas 7:0, kurio dėka svečiai įgijo aštuonių taškų pranašumą. Šeimininkams pataikius tritaškį metimą skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkių taškų, o kiek vėliau, po dar kelių sėkmingų "Statybų Vizija & LSMU VA" krepšininkų atakų jis ištirpo iki vieno taško. Kėlinuko pabaigoje svečių krepšininkai surengė dar vieną spurtą 6:0 ir įgijo septynių taškų persvarą. Antrąjame kėlinuke komandos žaidė apylygiai. Ketvirčio pradžioje skirtumas tarp ekipų padidėjo iki devynių taškų, o kiek vėliau, po taiklaus svečių tritaškio metimo – iki dešimties taškų. Šeimininkų žaidėjams sunkiai sekėsi mažinti deficitą, tačiau prieš ilgąją pertrauką jiems pavyko pelnyti šešis taškus iš eilės ir sumažinti atsilikimą iki penkių taškų. 36:41.

Antrojoje rungtynių pusėje žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau vistiek nežymiai geriau sekėsi svečiams. Pačioje trečiojo kėlinuko pradžioje svečių krepšininkai padidino savo pranašumą iki dešimties taškų, tačiau netrukus šeimininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų. Kiek vėliau "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" ekipos žaidėjai nesnaudė ir surengė spurtą 8:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų padidėjo iki keturiolikos taškų. Iki kėlinuko galo žaidimas klostėsi apylygiai, nes komandos keitėsi trumpomis atkarpomis. Paskutinėje rungtynių dalyje šeimininkai kibo į atlapus varžovams ir rezultatyvaus žaidimo dėka sumažino atsilikimą iki trijų taškų ir sugrąžino intrigą, tačiau svečių krepšininkai nebuvo linkę pralaimėti keturiems aikštelėje likusiems žaidėjams ir netrukus padidino persvarą iki devynių taškų bei iškovojo pergalę rezultatu 77:86.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas kalbėjo : " Pergalę lėmė nusiteikimas ir, manau, buvome šiek tiek geresni. Pradžioje truputį atsiplėšėm, vėliau atsipalaidavom, išsibaudavom ir dar labiau atsipalaidavom ir vos nepralaimėjom ".

Pralaimėtojai atsisakė komentuoti.

"Statybų Vizija & LSMU VA" : G.Davidavičius 28 (28 naud., 8 išprov.praž.), V.Babrauskas 16 (17 atk.kam., 5 išprov.praž.), D.Kvitka 14, A.Navickas 11 (14 atk.kam.) taškų

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" : M.Karauskas 26 (30 naud., 16 atk.kam., 5 per.kam., 5 išprov. praž.), T.Petrošius 25 ( 25 naud.), M.Kenstanavičius 19 (26 naud., 14 atk.kam.) taškų.

"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" žengė pirmą žingsnį ketvirtfinalio link (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" užtikrintai įveikė "Celsį" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" jau pirmoje rungtynių pusėje sutriuškino "Best 4 You" ekipą (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Kautra & Cukrus ir Dariaus Baldai“ įveikė dar vieną varžovą (2011 gruodžio 28 d., trečiadienis, 21:30 val.)"Kauno Tiltai" užtikrintai įveikė "Statybų Viziją & LSMU VA" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" vos neišleido pergalės iš savo rankų (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 00:19 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" nesunkiai įveikė "Argenstos & AKS" ekipą ir pagerino net tris rekordus! (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)Kautra & Currus ir Dariaus Baldai įrodė savo pranašumą prieš Kauno Oro Uostą ir lana lectą (2012 vasario 29 d., trečiadienis, 23:51 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo nesunkią pergalę (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 19:34 val.)Dėka puikaus trečiojo kėlinio "Statybų Vizija LSMU VA" pasiekė užtikrintą pergalę (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 19:27 val.)