KTU vs Autotoja (62:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 27 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Autotojos“ tritaškiai pribaigė „KTU“

2015 vasario 27 d., Penktadienis, 21:13 val., peržiūros: 1114

Vasario 27 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „KTU“ ir jų oponentai „Autotoja“. Pirmajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, tik paskutinėmis minutėmis „KTU“ surengė spurtą 9:0 ir po 10 minučių žaidimo pirmavo rezultatu 25:14. Antrajame kėlinyje tritaškių dėka svečiai priartėjo prie varžovų (38:34). Trečiajame ketvirtyje „Autotojos“ snaiperiai įsismagino ir per kėlinį įmetę 6 tritaškius užsitikrino saugų pranašumą. (50:60). Ketvirtajame kėlinyje rungtynių eigos pakeisti nepavyko, o galutinis rezultatas 62:77 skelbė „Autotojos“ pergalę.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai įsiveržę rezultatu 4:9, visgi du tritaškius pataikę ir persvėrę rezultatą į savo nauda „KTU“ žaidėjai nesustojo ir po praleisto tritaškio pelnė 9 taškus be atsako. Šiame kėlinyje šeimininkai nepadarė nei vienos klaidos, o puikų kėlinį sužaidęs A.Kilas, kuris pelnė 10 taškų šiame kėlinyje prisidėjo prie dviženklės persvaros. Po pirmojo kėlinio favoritais laikyti „Autotojos“ žaidėjai jau atsilikinėjo 11 taškų skirtumu (25:14)

Antrajame kėlinyje svečiai išnaudojo didesnę žaidėjų rotacija, kuri davė vaisių, įpusėjus kėliniui komandas tebeskyrė 5 taškai. Daug agresyviau žaidę svečiai ženkliai laimėjo kova dėl atšokusių kamuolių, o baudos metimais galėjo lengvai rinkti taškus. Po šio kėlinio šeimininkai dar turėjo 4 taškų persvara, bet visi jautė kad ją išlaikyti bus labai sunku. (38:34)

Trečiajį kėlinį „Autotoja“ pradėjo persverdami rezultatą ir per kelias minutes įgydami 6 taškų pranašumą. „KTU“ nors ir neatrodė prastai, tačiau pirmus penkis mestus tritaškius pataikę oponentai pradėjo tolti nebepavejamai. Įpusėjus kėliniui šeimininkams pavyko stabilizuoti padėtį ir sužaisti kiek gerensę atkarpą, bet besibaigiant kėliniui dar kelis tritaškius pataikę oponentai padidino savo persvarą iki 10 ir prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo rezultatu 50:60.

Po pirmosios ketvirtojo kėlinio pusės svečiai padidinę pranašumą iki 21 taško galutinai panaikino intriga, beliko sužinoti tik skirtumą, kadangi jis buvo svarbus sekančiam tarpusavio mačui. „KTU“ nors ir žaidė pasyviai jiems pavyko mažais žingsniai sumažinti atsilikimą iki 15 taškų ir taip užbaigti rungtynes. Galutinis rezultatas 62:77.

Statistiniai faktai nulėmę „Autotojos“ dominavimą antrojoje rungtynių dalyje

1. Pavyko apsiginti prieš oponentų lyderį A.Kilą. Jis pirmojoje dalyje pelnė 12 taškų, antrojoje tik 2 taškus.

2. Daug agresyvesnis žaidimas. Pirmojoje dalyje mesti 4 baudos metimai, antrojoje 10.

3. Taiklūs tritaškiai, per antrąją rungtynių dalį pataikyti 8 tritaškiai iš 15.

Po rungtynių nugalėtojų treneris R.Kulikauskas sakė: Pirmojoje dalyje strigome puolime, svabiausia krepšys atsirišo vėliau. Po ilgosios pertraukos pakeitėme gynybos sistemas, išlaikėme daugiau jėgų, tai ir buvo pagrindiniai veiksniai pergalei.

KTU: Antanas Kilas – 14 tšk., Vidas Raudonis – 13 tšk., Rytis Krušinskas – 10 tšk.

Autotoja: Vytautas Žvirblis – 19 tšk., Laurynas Andrijauskas – 17 tšk. (12 atk. kam.), Žydrūnas Kaminskas – 15 tšk., Aurimas Dervinskas – 11 tšk., Marius Neščiokas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Autotoja“ užtikrintai įveikė „KTU“ ekipą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 16:28 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „KTU“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 16:55 val.)„ASU & NMA AgroVIS“ užtikrintai įveikė „KTU“ (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 20:20 val.)„Autotoja & Ekodora“ nesunkiai įveikė „Acme“ ekipą (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 01:57 val.)„Autotoja & Ekodora“ vos nepadovanojo pergalės „Kauno švarai“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„ACME“ palaužė „KTU“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:52 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė „KTU“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:00 val.)A.Makūno vedami „Kauno Grūdai“ palaužė „KTU“ komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 15:23 val.)„Autotoja“ antrą kartą įveikė ASU & NMA „AgroVIS“ ir žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 00:57 val.)"Acme" po dramatiško pabaigos palaužė "KTU" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 19:54 val.)