Agava ASS & E+H vs LESTO (76:49)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nesunkiose rungtynėse „Agava ASS & E+H“ pasiekė pergalę

2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 23:55 val., peržiūros: 1023

Trečiadienį, gruodžio 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių Mažosios taurės J pogrupio rungtynės, tarp vietos "Agavos ASS & E+H" ir svečių KK "Lesto" ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tvirtai iniciatyvą į savo rankas paėmę aikštės šeimininkai išlaikė ją iki pat rungtynių pabaigos, ko pasekoje galėjo džiaugtis pirma pergale antrame etape. 76:49 (24:5, 17:20, 20:10, 15:14).

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė trumpomis rezultatyviomis atkarpomis, po kurių vieno taško persvarą turėjo aikštės šeimininkai. Kiek vėliau "Agava ASS & E+H" ėmė įrodinėti, jog neveltui buvo įvardijami kaip susitikimo favoritai ir surengė spurtą 18:0, kuris truko iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos bei padidino skirtumą tarp komandų iki devyniolikos taškų. 24:5.

Antrojo kėlinuko pradžioje žaidimas išsilygino ir abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, o dar šiek tiek geriau žaidę "Lesto" krepšininkai sugebėjo truputį sušvelninti atsilikimą. 41:25.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai ir vėl paėmė žaidimo vadžias į savo rankas ir ėmė didinti savo persvarą. Svečių ekipos žaidėjai dar bandė vytis, tačiau vis užstrigdavo varžovų gynyboje ir vis dažniau klysdavo. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos ir toliau rezultatyviau žaidusi "Agava ASS & E+H" padidino savo pranašumą iki 26-ių taškų. 61:35.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau ir jo metu nei viena komanda nusileisti nesiruošė. Visko ketvirto kėlinuko metu abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, todėl skirtumas tarp jų išliko tik nežymiai pakitęs. 76:49.

"Agava ASS & E+H": Almantas Sutkus – 19 tšk., Giedrius Prabulis – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Saulius Salmanavičius – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Marijus Dimša – 12 tšk.

"Lesto": Linas Gasiūnas – 12 tšk. (12 atk. kam., 6 perimt. kam.), Saulius Jakutavičius – 12 tšk., Virginijus Ramoška – 11 tšk.

„Agava ASS & E+H“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Agava ASS & E+H“ iškovojo pirmą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)Įtemptose rungtynėse „ASU & AgroVIS“ palaužė „Agavos ASS & E+H“ pasipriešinimą (2015 vasario 21 d., šeštadienis, 19:29 val.)„Agava ASS & E+H“ nisileido „Senukams“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 02:11 val.)„Celsis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agava ASS & E+H“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:59 val.)„Restauratoriai & Hausa“ gana nesunkiai įveikė „Agava ASS & E+H“ ekipą (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:25 val.)„Agava ASS & E+H“ komanda sutriuškino varžovus. (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 00:10 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ įveikė „LESTO“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 21:17 val.)„Agava ASS & E+H“ ekipa pasinaudojo varžovų klaidomis ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)