Banga vs DNC – Sport Fairy (109:98)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 13 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Trečiame kėlinyje atitolusi „Banga“, sezoną pradėjo pergale

2014 lapkričio 14 d., Penktadienis, 01:20 val., peržiūros: 1446

Pirmadienį, lapkričio 14 dieną, VDU sporto centre susigrūmė "B" lygos ekipos – "Banga" (šeimininkai) bei "DNC – Sport Fairy" (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje vyravo gan greitas bei rezultatyvus žaidimas. Komandos kovojo taškas į tašką, o išėjus į ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus. Tačiau trečiajame kėlinyje "Banga" sužaidė kur kas geriau nei varžovai bei susikrovė dviženklį pranašumą, kurį ir išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Pirmasis kėlinys vyko gan įtemptai ir nei viena komanda per daug nespurtavo. Visą pirmąjį kėlinį komandos žaidė taškas į tašką, o didžiausias įgytas pranašumas buvo keturi taškai, kuriuos įgijo svečiai. Šis pranašumas kėlinio pabaigoje aptirpo dvigubai, tad beliko du taškai. Po pirmojo kėlinio rezultatas 22:24. Antrojo kėlinio pradžioje, kontrolę į savas rankas perimė šeimininkai, kurie netrukus persvėrė rezultatą ir laikė šiokį tokį pranašumą. Visgi, kėlinio pabaigoje "DNC – Sport Fairy" sugebėjo įgyti šešių taškų pranašumą, dėka A. Gedmino dviejų tritaškių bei dvitaškio. Bet kėlinį sėkmingiau baigė šeimininkai, kurie išlygino rezultatą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas lygus – 53:53.

Trečiajame kėlinyje išvydome gan nebūdinga šioms rungtynėms vaizdą. "Banga" kėlinį pradėjo spurtu 11:2 ir įgavo jau apčiuopiamą pranašumą. Kėliniui einant į pabaigą, šeimininkai palaipsniui didino savo persvarą, o po trijų kėlinių turėjo jau penkiolikos taškų pranašumą – 81:66. Ketvirtajame kėlinyje komandos vėl žaidė taškas į tašką. Kėlinio pradžioje "Banga" šiek tiek dar padidino savo pranašumą, tačiau vėliau "DNC – Sport Fairy" kiek apkarpė atsilikimą, tačiau to neužteko, kad į rungtynes grįžtų intriga. "Banga" atsilaikė ketvirtajame kėlinyje bei iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone, rezultatu 109:98.

Banga: Aurimas Karbauskas – 22 tšk. (14 atk. kam., 11 išpr. praž.), Mintautas Bulanovas – 22 tšk., Povilas Liesis – 15 tšk., Arnas Lubys – 14 tšk., Lukas Kriščiūnas – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Povilas Grikštas – 11 tšk.

DNC – Sport Fairy: Andrius Gedminas – 41 tšk., Karolis Meiliūnas – 20 tšk. (8 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Giedrius Jevstignejevas – 15 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.)

Rezultatyvioje kovoje ‒ užtikrinta „Bangos“ pergalė (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Greitis ir tritaškiai metimai nulėmė „Banga“ pergalę (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Banga“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „Sporto fėją“ – Detagamą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 22:05 val.)Paskutines minutes užtikrintai žaidusi „DNC“ komanda nugalėjo „Kauno kolegiją“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 00:48 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Banga“ nugalėjo „Kauno SRC“ (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:56 val.)„Banga“ po pratęsimo krito prieš „Kauno SRC“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:52 val.)Lygią kovą laimėjo „Banga“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 20:02 val.)KK „Pauliukai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Banga“ ekipą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:10 val.)Paskutiniame kėlinyje įsišaudžiusi „Voluktė“ palaužė „DNC ‒ Sport Fairy“ šešetuką (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:29 val.)Negausiai susirinkusi „Banga“ buvo toli nuo revanšo prieš BC „Sporto fėją ‒ Detagamą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:04 val.)