ROBOTUKŲ ARMIJA vs NEBAJERIS (76:56)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 kovo 24 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

"Robotukų Armija" šventė primą pergalę prieš "Nebajeris" komandą

2012 kovo 24 d., Šeštadienis, 19:24 val., peržiūros: 4128

Šeštadienį (03.24), VDU Sporto Centro salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių „Iššūkio“ taurės atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko „Robotukų Armija“ (šeimininkai) ir „Nebajeris“ (svečiai). Nuo pat pirmojo ketvirčio šeimininkai atitolo nuo savo varžovų ir persvarą savo pusėje laikė visas rungtynes, tik retkarčiais prisileisdami savo varžovus arčiau nei 10 taškų. Rungtynių pabaigoje šeimininkai sugebėjo dar labiau padidinti savo pranašumą ir jiems nedaug trūko, kad pasiektų 25 taškų riba, po kurios antrosios rungtynės net nebūtų žaidžiamos. Rungtynių rezultatas – 76:56 (22:8, 17:20, 16:14, 21:14).

Pirmą ketvirtį taškais pradėjo šeimininkų komandos krepšininkas I.Kaminskas pataikydamas dvitaškį. Tačiau po kurio laiko svečių komandos krepšininkas M.Ežerskis pataikė tritaškį ir taip buvo išvedęs savo komandą į priekį, pirmą ir paskutinį kartą šiose rungtynėse. Po šio tritaškio šeimininkai surengė spurtą 12:0, prie kurio daugiausiai prisidėjo 6 taškus pelnęs A.Eitutis ir 4 pridėjęs K.Meiliūnas. Kėliniui artėjant į pabaigą M.Ežerskis pataikė dar vieną savo metimą, tiesa dabar jau dvitaškį ir taip šiek tiek sumažino atsilikimą. Bet tada A.Eitutis „įsmeigė“ tritaškį dar labiau padidindamas pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 22:8.

Antrą ketvirtį svečiai pradėjo spurtu. Jie laimėjo atkarpą rezultatu 8:0 ir sumažino skirtumą iki 6 taškų. Daugiausiai prie to prisidėjo A.Zasas, pataikęs tritaškį ir dvi baudas. Bet iš kart po to šeimininkai atsakė spurtu 7:0 ir vėl susigražino dviženklį pranašumą. Juos į priekį vėl vedė A.Eitutis pelnęs 5 taškus. Kėliniui artėjant į pabaigą komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis, o po dar vieno A. Zaso tritaškio komandas vėl skyrė tik 7 taškai. Tačiau šeimininkai kėlinį užbaigė 4 taškais iš eilės ir vėl turėjo dviženklį pranašumą .Rezultatas po antrojo kėlinuko – 39:28.

Trečią ketvirtį komandos žaidė apylygiai. Tai vienai, tai kitai pavykdavo sužaisti geresnę atkarpą. Skirtumas visą laiką buvo apie 10 taškų. Tik kėlinio pabaigoje šeimininkas pavyko atitrūkti ir padidinti persvarą iki 16, tačiau svečių komandos krepšininkas P.Butkevičius pataikė tritaškį ir vėl šiek tiek sumažino skirtumą. Rezultatas po ketvirčio – 55:42.

Lemiamą ketvirtį geriau pradėjo svečiai, po dviejų A. Zaso ir K. Žilinsko tritaškių komandas skyrė 7 taškai. Tačiau tada šeimininkai surengė dar vieną savo spurtą, šį kartą 14:0. Prie jo daugiausiai prisidėjo I.Kaminskas pelnęs 4 taškus ir A.Eitutis pelnęs 8 taškus. Taip šeimininkai įgijo kol kas didžiausią, 21 taško persvarą. Deja jos padidinti jiems nepavyko, jų varžovai pataikė kelis tritaškius, taip sumažindami persvarą. O patys šeimininkai atsakė tik taikliai baudų metimai. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 76:56.

Po rungtynių „Robotukų Armija“ komandos žaidėjas, Nedas Kundrotas sakė: "Esame patenkinti pergale, bet rezultatu ne itin. Nesidžiaugiam, kad nepavyko laimėti 25 taškų skirtumu. Mes norėjo šitom rungtynėm pabaigti seriją, todėl palaikėm greitą tempą visas varžybas. Manau, kad šitoje serijoje mūsų komanda stipresnė.“.

„Nebajeris“ komandos treneris, Povilas Butkevičius sakė: „Susirinkom tik šešiese, nebuvo vieno pagrindinio žaidėjo. Pralošėm svarbias rungtynes, galvojom bent minus 10 išlaikyti, bet pražangos, klaidos neleido to padaryti. Varžovai nieko įspūdingo nedemonstravo, turi du žaidėjus, kurie gerai žaidžia ir jiems sekasi. Mes atlošim tą dvidešimt taškų savo aikštelėje, bus visi žaidėjai ir mums pavyks“.

"Robotukų Armiją" į pirmą pergalę atkrintamosiose vedė Arūnas Eitutis 32 tšk., Ignas Kaminskas 21 tšk. (13 atkovotų kamuolių), Karolis Meiliūnas 15 tšk. (8 rez. perdavimai, 5 perimti kamuoliai, 9 išprovokuotos pražangos).

"Nebajeris" komandoje pasižymėjo - Aismantas Zasas 24 tšk. (15 atkovotų kamuolių, 7 išprovokuotos pražangos), Mindaugas Ežerskis 11 tšk., Kęstutis Žilinskas 9 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Karolensas2012 kovo 25 d., 00:21 val.

Linai, pažiūrėk į mano dvitaškių pataikymo procentrą ir suprasi, kodėl tau neatsivertė čyrvas.

dienos NEpokerio žaidėjas..

"Robotukų Armija" šventė pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 21:57 val.)"Robotukų Armija" pasiekė nelengvą pergalę (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:11 val.)"Robotukų armija" nugalėjo "Triobet" ekipą (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 18:42 val.)"Robotukų Armija" antrą kartą palaužė "Nebajerį" ir pateko į "Iššukio" taurės ketvirtfinalį (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 16:27 val.)"Robotukų Armija" palaužė "Kauno NTI - PN" pasipriešinimą (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 23:43 val.)"Robotukų armijai" pavyko atsilaikyti prieš "Maybe" (2012 vasario 18 d., šeštadienis, 19:22 val.)"Kaunas" ir vėl suklupo, "Robotukų Armija" iškovojo antrąją pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:14 val.)"Vaišvydava" neturėjo vargo su "Nebajeris" ekipa (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 00:13 val.)"Robotukų Armija" žengė į C lygos "Iššūkio" taurės finalą (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Nebajeris" pasiekė pirmą pergalę (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 20:38 val.)