emobilus.lt & SK „Mattas“ vs ICE (90:60)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai

2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 22:51 val., peržiūros: 1219

Sekmadienio vakarą KKL „C“ lygos „ALT Reklamos“ pirmenybėse aštuntfinalio dvikovoje pečius surėmė emobilus.lt & SK „Mattas“ bei „ICE“. Pirmasis rungtynių kėlinys žaidėjo intriguojančią ir atkaklią kovą, o „ICE“ atrodė nė motais, kad jie nėra įvadijami kaip šio susitikimo favoritai. Vis tik, prieš ilgąją pertrauką ėmė ryškėti faktas, kad intrigos gali daugiau ir nelikti. Po didžiosios pertraukos emobilus.lt & SK „Mattas“ pabaigė tai, ką pradėjo pirmoje mačo dalyje bei įveikė varžovus nepadoriu skirtumu (90:60).

Susitikimą „ICE“ pradėjo spurtu 2:7. Ilgainiui skirtumas dar labiau padidėjo (4:10). Vis tik, šeimininkai po nedidelio šalto dušo ėmė stabilizuoti padėtį ir greitai savo nuostolius sumažino iki dviejų taškų (8:10), vėliau (12:14). Kėlinio pabaigoje „ICE“ pavyko atstatyti jau anksčiau turėtą 5-ių taškų persvarą (14:19).

Antrasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu 6:2 ir skirtumas sumažėjo iki minimumo (20:21). Neilgai trukus rungtynėse ir vėl buvo atstatyta pusiausvyra (23:23). Roko Misevičiaus pastangų dėka „ICE“ dar kartą įgijo 5-ių taškų persvarą (23:28). Vis tik, tai buvo paskutinis kartas, kada svečiai pirmavo. Igainiui emobilus.lt & SK „Mattas“ padidino apsukas bei surengė spurtą, kuris truko ko ne iki ketvirčio pabaigos. Po atkarpos 20:1 šeimininkai užtikrintai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas (43:29). Kėlinuką „ICE“ užbaigė taikliu tolimu metimu (43:32).

Po ilgosios pertraukos „ICE“ tarsi pabandė pagrasinti varžovams ir sumažino savo atsilikimą iki 7-ių taškų (44:37). Tačiau čia ir baigėsi svečių kova. Aikštės šeimininkai į „ICE“ išpuolius atsakė spurtu 18:2 ir skirtumas tarp komandų tapo daugiau nei didelis (62:39). Nors „ICE“ po ilgesnės pertraukos pelnė du taškus, tačiau varžovai atsakė dar keturiais ir prieš ketvirtąjį kėlinį viskas buvo daugiau nei aišku (66:41).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „ICE“ savo atsilikimą sušvelnino iki 22-ų taškų (68:46), tačiau čia pat savo žodį vėl tarė emobilus.lt & SK „Mattas“. Šeimininkai laimėjo dar vieną atkarpą 15:2 ir ekipas skyrė jau 35 taškai (83:48). Per likusį susitikimo laiką „ICE“ ekipa sugebėjo šiek tiek reabilituotis bei sušvelninti savo deficitą iki 30-ies taškų (90:60).

emobilus.lt & SK „Mattas“ po pirmosios pergalės prieš „ICE“ pirmauja serijoje iki dviejų pergalių rezultatu 1:0

Po pralaimėtų rungtynių „ICE“ ekipos treneris Tomas Jonkus sakė: „Pradėjome gerai kaip ir daugumą šio sezono rungtynių. Nuo antro ketvirčio pradėjome dažnai klysti, o ypač skaudžiai kainavo klaidos aukštai prie tritaškio linijos. Varžovas tiesiog naudojosi tokiomis mūsų klaidomis ir pelnė lengvus bei greitus taškus. Aišku daug įtakos pralaimėjimui turėjo ir prastas kai kurių žaidėjų pataikymas. Suveikė viskas ne mūsų naudai. Kalbant apie serijos gelbėjimą, kitose rungtynėse žaisime nuo nulio, tai privalome galvoti teigiamai, kad turime pabandyti ir išlyginti seriją. Reikia tik visų pagalbos. Vienas ar du žaidėjai mūsų neišgelbės, reikia visų indėlio, o šiandien jo nebuvo“.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Kęstutis Dimitrijevas – 26 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Edvinas Gramauskas – 15 tšk., Eimantas Daunora – 14 tšk., Aurimas Gavelis – 13 tšk. (12 atk. kam.)

ICE: Rokas Misevičius – 22 tšk., Vilius Ginevičius – 9 tšk., Ritauras Rakauskas – 8 tšk. (15 atk. kam.)

Emobilus.lt & SK „Mattas“ pasiekė nelengvą pergalę (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ išlieka be pralaimėjimų (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:14 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ nesunkiai nugalėjo „Nepyk“ ekipą (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:13 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ savo varžovus sutriuškino beveik dvigubai (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su „Žaliai ‒ Balti“ ekipa (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)Ketvirtajame kėlinyje prabudę emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo pergalę (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 01:11 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pergalę apkartino V.Vainausko patirta trauma (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:05 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su Elektrėnų „Senoji versmė“ ekipa. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:01 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ laimėjo prieš „Hidraulines sistemas“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 kovo 20 d., penktadienis, 23:04 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ sutriuškino „Elektromontuotojas“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 22:35 val.)