Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Ryterna (56:91)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Ryterna“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“

2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 21:18 val., peržiūros: 1188

Lapkričio 22 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Ryterną“. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo iškovoję dvi pergales ir du kartus buvo pralaimėję. „Ryternos“ sąskaitoje buvo keturios pergalės ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo šeimininkams. Sužaidus dvi minutes rezultatu 0:6 laiminėjo „Ryterna“. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 13 taškų (0:13). Septintą minutę pirmus taškus rungtynėse pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“. Po šio metimo šeimininkų puolimas atsigavo. Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė aštuoni taškai (13:21).

Antrame ketvirtyje pamažu augo svečių pranašumas. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 11 taškų (13:24). Ketvirtą minutę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ sumažino varžovų persvarą iki devynių taškų (15:24). Penktą minutę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos puolimas užstrigo, o svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (15:32). Septintą minutę vėl taškus pavyko pelnyti šeimininkams (17:32). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 16 taškų (24:40).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes be klaidų gynėsi „Ryterna“, o savo pranašumą padidino iki 21 taško (24:45). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 25 taškai (29:54). Prasidėjus septintai minutei „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ paprašė minutės pertraukėlės (32:58). Po jos komandos žaidė apylygiai. Sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė 26 taškai (40:66).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto ketvirčio minutes komandas skyrė 20 taškų (46:66). „Ryternos“ persvara pamažu augo. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 29 taškai (52:81), o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos persvarą toliau didino „Ryterna“. Sužaidus aštuonias minutes kėlinyje komandas skyrė 33 taškai (54:87). Per likusį laiką „Ryterna“ išsaugojo solidų pranašumą (56:91).

“Ryterna“ iškovojo penktą pergalę, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pralaimėjo trečią kartą.

„Ryternos“ treneris G. Kamarauskas: „Sunkiai įsibėgėjome. Aišku, gynyboje pirmame kėlinyje sužaidėme gerai, stengėmės. Pradžioje padarėme neblogą darbą, o vėliau tiesiog pažaidėme.“ Paklaustas, kokie pliusai šių rungtynių, ar pavyko pasitreniruoti derinius kokius, treneris atsakė: „Bandėme prisiminti savo derinukus, nes treniruočių trūksta. Pagrinde žaidžiame tik rungtynes. Kai kas dar nepavyksta, bet manau dar po kelių treniruočių viskas bus gerai.“

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos treneris M.Kadakauskis: „Šiandien varžovai tiesiog buvo daug stipresnė komanda, daug aukštesnė, daug geriau susižaidusi. Tieisog trūko meistriškumo.“ Paklaustas, kodėl komanda silpnai pradėjo rungtynes, o vėliau jau žaidė lygiau, treneris atsakė: „Manau mes truputi išsigandome varžovų aukštaūgių, varžovai įgijo persvarą, dar labiau atsipalaidavo, o to pasekoje vistiek kažkada turėjome įmesti ir įmetėme.“

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Egidijus Kumža – 26 tšk., Mindaugas Škimelis – 14 tšk., Mindaugas Pinkauskas – 5 tšk.

Ryterna: Modestas Šidlauskas – 23 tšk. (8 išpr. praž.), Eduardas Straigis – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Marius Giedraitis – 15 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Justas Mozerskis – 12 tšk. (10 atk. kam.)

„Celsis“ nesunkiai susitvarkė su „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipa (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 20:40 val.)Tik po atkaklios kovos „Senukai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 29 d., penktadienis, 22:27 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:03 val.)Dentist Team nesulaukė pasipriešinimo iš Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:05 val.)Komandinis žaidimas leido „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai įveikti „Best 4 You“ (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Lietuvos Geležinkelių“ traukinys po didžiosios pertraukos paliko „Festo & IT-Taškas.lt Kompiuteriai“ už nugaros (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai susitvarkė su „RVG Baldais“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Ryterna“ ir antrą kartą užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 20:31 val.)