Celsis vs Artstone (61:68)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Artstone“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“

2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 21:45 val., peržiūros: 1326

Antradienį, lapkričio 22- ąją dieną, Garliavos Jonučių gimanzijos sportp salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupi rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Celsio“ ir jiems iššūkį metusių svečių – „Artstone“ komandos. „Celsio“ ekipai rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo – jie mačą pradėjo pelnydami 4 taškus iš eilės, tačiau kėlinuko viduryje varžovai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį – 6:9, o po pirmojo kėlinuko jau pirmavo 8 taškų skirtumu – 11:19.

Antrąjį kėlinuką aktyviau pradėję šeimininkai po truputį mažino savo atsilikimą ir sužaidus truputį daugiau nei pusę kėlinuko kvėpavo varžovams į nugarą – 23:24. Per likusį kėlinio laiką abi komandos apsikeitė gerai puolime sužaistomis atkarpomis, bet iki didžiosios pertraukos nei vienai komandai nepavyko atitrūkti – 28:31.

Po pertraukos svečiai pagavo sėkmingo žaidimo bangą ir subombrdavę varžovų krepšį trimis tolimais metimais iš eilės susikrovė dviženklę persvarą – 30:42. Tačiau antroje kėlinuko pusėje „Artstone“ puolimas sustojo, tuo pasinaudoję šeimininkai vedami M. Valatkevičiaus sumažino deficitą. Kėlinio pabaigoje svečiai vėl atrado savąjį žaidimą ir po trijų kėlinių visdar pirmavo 9 taškais – 40:51

Ketvirtasis kėlinuka prasidėjo L. Pečkaičio ir G. Pečkaičio šou puolime, jie kartu per kiek daugiau nei tris minutes pelnė 17 taškų ir išlygino rezultatą – 54:54, bet persverti rezultato savo naudai taip ir nepavyko. Iki kėlnio pabaigos likus mažiau nei keturioms minutėms G.Pečkaitis pelnė du taškus su pražanga ir realizavęs baudos metimą vėl išlygino rezultatą (59:59).Tačiau „Celsio“ krepšininkai lemiamu rungtynių periodu pradėjo klysti, nepataikyti, o tuo pasinaudoję jų varžovai įtvirtino savo pergalę. Nuaidėjus teisėjo švilpukui skelbiančiam rungtynių pabaigą „Artstone“ krepšininkai šventė sunkiai iškovotą pergalę rezultatu 61:68.

Po rungtynių pakalbintis „Artstone“ gynėjas J.Jokšas buvo patenkintas komandos žaidimu ir tuo, kad ir be vieno iš pagrindinių centrų žaidusi komanda iškovojo pergalę: „Šiandien atrodėme nelabai įspūdingai, darėme daug klaidų, tačiau turėjome laimėti, tą ir padarėme. Mūsų komanda atrodė stiprenė už priešininkų, bandėme žaisti greitesnį žaidimą. Trūko vieno iš pagrindinių aukštaūgio, tačiau manau, šiandien mes buvome vertesni pergalės ir laimėjom.“

Celsis: Gediminas Pečkaitis – 27 tšk., Mantas Valatkevičius – 10 tšk. (7 rezult. perd.), Žilvinas Balynas – 8 tšk.

Artstone: Ernestas Pocius – 21 tšk., Simonas Lengvinas – 17 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Šiškevičius – 13 tšk. (10 atk. kam.)

„Ryterna“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Artstone“ parodė charakterį, bet pergalę pasiekė „Restauratoriai & Hausa“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Artstone“ išsvaistė dviženklę persvarą ir vos neprisižaidė su „Callcredit“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 lapkričio 04 d., penktadienis, 23:37 val.)„Artstone“ atlakliose rungtynėse palaužė „Lemora“ ekipą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)Aukštaūgių vedama „Artstone“ nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:48 val.)„Celsis“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukų“ komandą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:54 val.)„ACME“ permainingų rungtynių pabaigoje palaužė „Celsį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 21:48 val.)„Artstone“ sutriuškino žaidimo neradusią „Acme“ ekipą (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Kesko Senukai“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Celsiu“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:11 val.)