TOPO CENTRAS vs GREEN DEATH (75:49)"Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 23 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Topo centras“ namuose be didesnio vargo įveikė „Green Death“ ekipą

2012 gegužės 23 d., Trečiadienis, 23:15 val., peržiūros: 2683

Trečiadienį (05.23), Vidaus reikalų ministerijos sporto centro sporto salėje įvyko "Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė turnyro rungtynės, kuriose susitiko „Topo centras“ (šeimininkai) ir „Green Death“ (svečiai) komandos. Rungtynių pirmasis kėlinys klostėsi gana atkakliai ir tik kėlinio pabaigą geriau sužaidę „Topo centras“ išsiveržė į priekį 18:11. Antrajame kėlinyje rungtynių scenarijus buvo panašus kaip ir pirmajame, o įpusėjus rungtynėms rezultatu 33:23 priekyje „Topo :centras“. Trečiajame kėlinyje „Topo centro“ komandai pavyko atitrūkti nuo varžovų ir prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė 19 taškų (56:37). Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir galutinis rungtynių rezultatas 75:49 užfiksavo „Topo centras“ komandos pergalę.

Rungtynės prasidėjo atkaklia ir įnirtinga kova, o sužaidus 5 minutes pirmajame kėlinyje rezultatas buvo lygus (7:7). Nei viena komanda nenorėjo nusileisti, tačiau kiek geriau ir rezultatyviau pirrmojo kėlinio pabaigą sužaidę „Topo centro“ ekipos žaidėjai po pirmojoi ketvirčio išsiveržė į priekį 7 taškais (18:11).

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo 4 iš eilės „Green Death“ komandos žaidėjų taškais ir skirtumas sumažėjo iki 4 taškų (19:15). „Green Death“ ekipa ir toliau spaudė varžovus bei neketino pasiduoti, o sužaidus 5 minutes antrajame ketvirtyje „Topo centras“ pirmavo jau tik 2 taškais (25:23). Tačiau tuomet „Green Death“ ekipa sustojo, o „Topo centro“ komandos žaidėjai tuo pasinaudoję pelnė 8 taškus be atsako ir prieš didžiąją pertrauką „Topo centras“ priekyje rezultatu 33:23.

Trečiojo kėlinio pradžia nežadėjo nieko gero svečiams ir po 6 iš eilės „Topo centro“ komandos žaidėjų taškų skirtumas šoktelėjo jau iki 16 taškų (39:23). Kad ir kaip mėgino „Green Death“ ekipos krepšininkai pasivyti į priekį varžovus, to padaryti jiems nepavyko ir prieš ketvirtąjį kėlinį „Topo centras“ priekyje jau 19 taškų persvara (56:37).

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė 17 taškų (64:47), tačiau per likusį kėlinio laiką taškus daugiausiai rinko „Topo centro“ komandos žaidėjai, kurie išlaikę pergalingą pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 75:49.

Po laimėtų rungtynių „Topo centras“ komandos treneris kalbėjo: „Varžovai visai neblogai žaidė ir nebuvo lengva, gal tik meistriškumas skyrėsi, todėl ir laimėjom šį kartą. Didesnę persvarą lėmė tai, kad pirmojo kėlinio pabaigoj pabėgom, gal šiek tiek greičiau užpuolėm ir išlaikėm tą persvarą“.

Po pralaimėtų rungtynių „Green Death“ komandos treneris kalbėjo: „Pradžioje buvo viskas tvarkoje, paskui pasimetėm, gal pavargę buvom po darbų, neišlošėm, ką padarysi. Labiausiai pritrūko gal nusiteikimo, nes šitam turnyrui nesiruošėm rimtai ir čia buvo lyg treniruotė prieš fanų čempionatą“.

„Topo centras“: Mantas Drėzas (20 tšk., 8 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Reutas (15 tšk., 7 atk. kam.), Laimonas Steponavičius (11 tšk.).

„Green Death“: Giedrius Blažaitis (15 tšk.), Edgaras Bencevičius (10 tšk.), Egidijus Mačiuika (8 tšk.).

„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Grean Death“ ekipą (2012 gegužės 18 d., penktadienis, 19:12 val.)"Topo centras" lengva pergale pradėjo "Laikinosios sostinės 2012" Mažąją taurę (2012 gegužės 16 d., trečiadienis, 22:45 val.)"Kaunas" rungtynių pabaigoje įveikė "Topo centrą" ir pateko į "Laikinosios sostinės 2012" Mažosios taurės pusfinalį (2012 birželio 02 d., šeštadienis, 19:48 val.)Tik antroje pusėje atsigavę "Topo Centro" žaidėjai sugebėjo iškovoti sunkią pergalę (2012 gegužės 20 d., sekmadienis, 23:31 val.)