UNO vs Korys (67:65)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Dramatiškai susiklosčiusiose rungtynėse „Uno“ įveikė „Korio“ komandą

2015 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 22:44 val., peržiūros: 1108

Lapkričio 4 dieną, 20:30 val., J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „UNO“ (šeimininkai) ir „Korys“ (svečiai). Šeimininkams tai buvo debiutas čempionate, o „Korio“ krepšininkai savo sąskaitoje jau turėjo vieną pergalę (1-0).

Pirmasis kėlinukas vyko lyg karuselėse. Rungtynės prasidėjo keturiais „UNO“ komandos taškais, tačiau „Korys“ į tai atsakė laimėdamas atkarpą 4:14. Tada dviem tritaškiais metimais atsakė „UNO“ komandos žaidėjai G.Šuklevičius ir N.Kundrotas, dar du taškus pridėjo M.Gailiūnas ir „UNO“ įsiveržė į priekį 16:14. Tada per dvi minutes komandos įmetė tik po kartą, o kėlinys pasibaigė rezultatu 18:16.

Antrasis kėlinukas vyko taip pat labai atkakliai. Nors ir „UNO“ komanda turėjo penkių taškų persvarą kėlinuko viduryje 25:20, tačiau per kelias minutes praleido aštuonis taškus be atsako. Vėliau komandos apsikeitė keliais taikliais metimais ir išėjo į pertrauką ilsėtis rezultatui esant 34:35 svečių naudai.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai, sužaidus pusę kėlinio, komandos buvo surinkusios vos po kelis taškus (40:37). Tačiau tada darbo ėmėsi „Korio“ komandos žaidėjas D.Bakanas, įsūdęs du tritaškius metimus, vieną iš jų jau beveik su kėlinio pabaigą skelbiančių švilpuku, pridėjęs dar vieną dvitaškį metimą, leido savo komandai atitolti 45:52.

Ketvirto kėlinuko pradžioje darbo ėmėsi „UNO“ komandos lyderis A.Olberkis, padėjęs komandai sušvelninti skirtumą iki minimumo 53:54. Tačiau „Korio“ žaidėjas S.Skruodys smeigė tritaškį 53:57. Po dar vieno šio žaidėjo tritaškio likus žaisti iki kėlinuko pabaigos keturioms su pusė minutėms padidino „Korio“ persvarą iki septynių 57:64. Tada į lemiamą kovą stojo šeimininkai. Po taiklių A. Olberkio dvitaškių metimų ir N. Kundroto tritaškio „UNO“ persverė rezultatą 66:64. Komandos sumetė po vieną baudos metimą ir paskutinė ataka priklausė „Koriui“. Svečiai turėjo keturias galimybes išlyginti rezultatą, tačiau visi metimai iš vidutinio nuotolio skriejo pro šalį. Galutinis rungtynių rezultatas 67:65 „UNO“ komandos naudai.

Po rungtynių „UNO“ komandos treneris G.Šuklevičius džiaugėsi iškovota pergale prieš praeitų metų nugalėtojus ir kalbėjo: „pirmos rungynės labai sunkios, nauja komanda, nesusižaidę, susikaupėm, apsigynėm, pataikėm geriau ir sėkmės reikalas kai laimėjom tiek mažai. Laukiam revanšo, iš tikrųjų, bus įdomios rungtynės“

Tuo tarpu „Korio“ komandos strategas G.Smuikys buvo nusivylęs komandos pataikymu paskutinėmis rungtynių minutėmis: „nepataikėm, kaip ir normalūs metimai buvo, keturis metimus gale turėjom išlyginti rezultatą, tiesiog nepataikėm. Nekrito, pirmoje pusėje išvis nei vieno tritaškio nepataikėme, tiesiog prasta diena“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

UNO: Andrius Olberkis – 33 tšk. (5 išpr. praž.), Nedas Kundrotas – 9 tšk., Gediminas Šuklevičius – 8 tšk.

Korys: Paulius Valentukonis – 16 tšk. (12 atk. kam.), Kęstutis Sakalauskas – 14 tšk., Karolis Meiliūnas – 13 tšk. (6 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Saulius Skruodys – 10 tšk.

„Korys“ po atkaklios kovos įveikė „Makroflex“ komandą (2016 kovo 08 d., antradienis, 23:56 val.)Puikioje kovoje „Korys“ įveikė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:00 val.)Negausiai į rungtynes besirinkę „Šernai“ palaužė „Korį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)Aistringose rungtynėse sunkią pergalę pasiekė „Šilainiai“ (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:33 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi asociacija „Krepšinio Pasaulis“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2016 sausio 08 d., penktadienis, 00:02 val.)Visas rungtynes pirmavę „UNO“ iškovojo pergalę prieš „Markroflex“ ekipą (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Šernai“ subyrėjo ketvirtame kėlinyje (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 00:15 val.)„Korys“ įtikinamai atsirevanšavo „UNO“ komandai (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)„Šernai“ užtikrintai nugalėjo „UNO“ ekipą (2016 kovo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)