Callcredit vs Sweco (68:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 23 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Sweco“ ekipą.

2014 spalio 23 d., Ketvirtadienis, 23:07 val., peržiūros: 1095

Ketvirtadienį, spalio 23 dieną, Vidaus reikalų ministerijos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Callcredit" ir "Sweco" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo "Callcredit" komanda, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (19:11). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau tvirtai laikė vadžias savo rankose ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 15 taškų – (37:22). Trečiasis kėlinys niekuo neišsiskyrė nuo pirmų dviejų, šeimininkai toliau laikė iniciatyvą savo rankose ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 19 taškų – (55:36). Ketvirtą kėlinį geriau sužaidė "Sweco" komanda, kuriems pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą ir rungtynės baigėsi "Callcredit" pergale rezultatu – (68:54).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Sweco" komandos taikliu tolimu metimu. Netrukus "Callcredit" svečiai surengė spurtą (14:0) ir kėliniui įpusėjus priekyje – (14:3) pirmavo šeimininkai. Svečiams pavyko surengti savo spurtą (0:6) ir skirtumas aptirpo iki 5 taškų – (14:9). Visgi kėlinį geriau pavyko užbaigti šeimininkams kurie laimėjo ketvirtį rezultatu – (19:11).

Antrasis kėlinys kiek geriau prasidėjo "Sweco" komandai, kurie surengė keletą rezultatyvių atakų ir priartėjo prie varžovų iki 5 taškų – (21:16). Vėliau sekė "Callcredit" rezultatyvi atkarpa (10:2), kuri leido padidinti skirtumą iki dviženklio – (31:18). Kėliniui baiginėjantis šeimininkai dar dviems taškais padidino skirtumą ir komandas skyrė jau 15 taškų – (37:22).

Trečiasis kėlinys kiek geriau prasidėjo svečiams, kurie sužaidus tris minutes sugebėjo sumažinti skirtumą iki 12 taškų – (41:29). Netrukus skirtumas vėl išaugo. Šeimininkai surengė keletą rezultatyvių atakų, kurios leido atitolti nuo varžovų 18 taškų skirtumu – (49:31). Vėliau komandų žaidimas išsilygino ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 19 taškų – (55:36).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 5 sausais šeimininkų taškais, į tai svečiai atsakė tais pačiais 5 ir sužaidus 2 minutes komandas skyrė tie patys 19 taškų – (60:41). Sužaidus dar pora minučių komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė 22 taškai – (68:46). Per likusį laiką svečiai surengė paskutinį spurtą, kuris leido sumažinti skirtumą iki 14 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (68:54).

Po laimėtų rungtynių "Callcredit" treneris kalbėjo: "Na truputi ruošėmės šitoms varžyboms, trūko poros svarbių žmonių, tai va buvo truputi baimės. Varžovai praeitų metų čempionas, tai mes gana rimtai pasižiūrėjome į šitas rungtynes. Vyrai labai gerai su kovojo ir laimėjome."

Callcredit: Julius Kalnietis – 19 tšk., Arūnas Rimas – 18 tšk., Valdas Šluta – 11 tšk., Arūnas Muraška – 10 tšk.

Sweco: Paulius Malinauskas – 18 tšk., Marius Liepa – 18 tšk., Vytautas Bunikis – 11 tšk.

„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Rapala“ atlaikė „Sweco“ spurtą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno tiltus“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 00:05 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ gana lengvai įveikė „Sweco“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 20:20 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos palaužė „Sporto asociaciją „Persvara“ ekipą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Calcredit“ iškovojo septintąją pergalę iš eilės. (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:04 val.)„IT-taškas.lt kompiuteriai & Festo“ garbingai atsilaikė prieš „Sweco“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:05 val.)„Callcredit“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:55 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:11 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje atsilaikė prieš „Sweco“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:11 val.)