Resmila & SmeliavimoDarbai.lt vs Ryterna Group (47:54)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 11 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai.

2016 vasario 11 d., Ketvirtadienis, 23:50 val., peržiūros: 1146

Vasario 11 dieną V. Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės runfrtnės, kuriose aikštės šeimininkai „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ susitiko su „Ryterna Group“.

Pirmąjame kėlinuke komandos parodė, jog moka gerai gintis ir pirmasis kėlinys baigėsi 13:11 šeimininkų naudai.

Antrasis kėlinys buvo rezultatyvesnis, po kėlinio paskutinio švilpiko, švieslentėje švietė 28:25 „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos naudai. komandose išryškėjo lyderiai. „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ komandoje Kęstutis Aleksandravičius pelnęs 11 taškų ir Artūras Kaminskas 7 taškai. „Ryterna Group“ komandoje Edgaras Budrys 9 taškai.

Po ilgosios pertraukos komandos grįžo nusiteikusios kovai ir toliau kovėsi taškas į tašką. Po triejų kėlinių rezultatas buvo 41:39 „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ naudai. Visas rungtynes tik keletu taškų priekyje buvę šeimininkai negalėjo nei truputi atsipūsti ar apsileisti ginyboje.

Ketvirtąjame kėlinyje „Ryterna Group“ sukaupė visas savo jėgas ir parodė priešininkams kaip reikia gintis ir tuo pačiu puikiai atakuoti. Per paskutiniąsias 5 kėlinuko minutes šeimininkai sugebėjo įmesti viso labo 3 taškus, o svečiams leido įmesti 11 taškų. Ši paskutinė atkarpa ir nulėmė rungtynių baigtį ir jas rezultatu 47:54 laimėjo „Ryterna Group“ krepšininkai.

Po rungtynių abi komandos pasveikino viena kitą su gražia kova ir nuskubėjo į persirengimo kambarius atsisakę komentarų. O čia naudingiausi komandų žaidėjai:

Resmila & SmeliavimoDarbai.lt: Kęstutis Aleksandravičius – 14 tšk., Gintaras Petrauskas – 10 tšk. (6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Artūras Kaminskas – 9 tšk.

Ryterna Group: Justas Mozerskis – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Edgaras Budrys – 9 tšk., Mantas Giedraitis – 7 tšk.

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ eliminavo „Kauno SRC ‒ 2“ ekipą (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 00:34 val.)„Akademija“ nesunkiai susitvarkė su „Ryterna group“ ekipa (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:42 val.)Mūšyje dėl pirmosios pergalės „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:55 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ trečiajame kėlinyje susikrautą pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos (2016 vasario 19 d., penktadienis, 01:40 val.)„OnRoll“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Ryterna Group“ krepšininkais (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Compensa“ pranoko „Ryterną Group“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:28 val.)„Nebajeris“ antrą kartą įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ ir tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:15 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)