Neveronys ‒ KKA vs Lietuvos geležinkeliai (95:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 31 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ KKA“ gan nesunkiai iškovojo pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (95:66)

2020 sausio 31 d., Penktadienis, 19:29 val., peržiūros: 927

2020 sausio 31 d., Penktadienį, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Neveronys ‒ KKA“ ir svečiai „Lietuvos geležinkeliai“.

Rungtynės svečiai pradėjo keturiais tolimais metimais iš toli, tačiau šeimininkai į tai vis atsakydavo greitomis atakomis, todėl „Lietuvos geležinkeliams“ nepavyko išsiveržti į priekį ir netgi buvo atsilikta po pirmojo kėlinio rezultatu (19:17).

Antrąjame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova, tačiau „Neveronys ‒ KKA“ paskutinę kėlinio minutę spurtavo 10:0, kas leido atitrūkti nuo varžovų dviženkliu skirtumu (45:33).

Trečiąjame kėlinyje šeimininkai dar labiau suaktyvino gynybą, kas leido perimti daug kamuolių ir pelnyti lengvų taškų greitąjame puolime ir taip spurtuoti 15:0 ir susikrauti jau triuškinamą pranašumą (75:44).

Ketvirtąjame kėlinyje „Lietuvos geležinkeliams“ nepavyko sumažinti atsilikimo, todėl gan nesunkią pergalę šventė „Neveronys ‒ KKA“ komanda rezultatu 95:66 (19:17, 26:16, 30:11, 20:22).

„Neveronys ‒ KKA“ komandos treneris A.Karpavičius po rungtynių nedaugžodžiavo:

Komandos pergalę lėmė treneris ir trečiąjame kėlinyje bėgome.

„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Grande“ turėjo pavargti kovoje prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po sunkios kovos palaužė „KSM 93“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įrodė favorito statusą prieš „Arkus“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išsigelbėjo rungynėse prieš „Kauno švarą“ (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:35 val.)C lygoje Neveronys ‒ KKA iškovojo sunkią pergalę prieš Kauno švarą (2019 spalio 15 d., antradienis, 23:31 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)Pratęsimo pareikalavusioje kovoje: „Kauno Švara“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 23:17 val.)