KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs BEVARDŽIAI (66:49)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 23 d., Pirmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Kauno Technikos Kolegija" įveikė "Bevardžius"

2012 balandžio 23 d., Pirmadienis, 20:43 val., peržiūros: 2278

Pirmadienį (04.23) Kauno Technikos kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario taurės rungtynės, kuriose susitiko „KTK“ (šeimininkai) ir „Bevardžiai“ (svečiai). Pirmasis kėlinys prasidėjo kiek geriau aikštelės šeimininkams, šie išsiveržė į priekį ir laimėjo pirmąjį ketvirtį. Antrajame kėlinyje, komandos demonstravo pranašesnį žaidimą, vis tik svečiai pralaimėjo dar vieną kėlinį. Trečiajame kėlinyje komandos žaidė nerezultatyviai ir „Bevardžiai“ sugebėjo truputį priartėti. Paskutiniajame kėlinuke, komandos ir toliau žaidė labai kovingai, vis tik anksčiau sukauptos persvaros pilnai pakako „KTK“ pergalei (66:49).

Pirmosios minutės prasidėjo puikiu „KTK“ ekipos spurtu (6:0). Vėliau pastarieji nemažino apsukų ir netrukus jau pirmavo 15 taškų skirtumu. Kėlinio pabaigoje skirtumas truputį sumažėjo (21:8).

Antrajame kėlinyje komandos jau demonstravo panašų žaidimą. Pradžioje svečiai „Bevardžiai“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 7 taškų. Tačiau ilgai tai netruko ir aikštelės šeimininkai dar labiau padidino savąjį pranašumą (38:22).

Trečiajame ketvirtyje komandos ir toliau įnirtingai kovėsi, kas neleido nei vienai pernelyg nutolti ar priartėti. Antrojoje kėlinio pusėje „KTK“ surengė dar vieną spurtą (8:0), kuris leido šiems skirtumą padidinti jau iki 13 taškų (48:35).

Paskutiniajame kėlinyje komandos žaidė kiek rezultatyviau, tačiau ir šis stilius buvo parankesnis „KTK“ ekipai, kuri pasiekė nesunkią pergalę (66:49).

"KTK" ekipoje naudingiausi buvo Martynas Ignatavičius (25 tšk. 4 per.kam) Vytautas Dirgėla (10 tšk. 17 atk.kam) Martynas Židanavičius (5 tšk. 6 atk.kam)

"Bevardžių" ekipoje išsiskyrė Mantas Krasikovas (19 tšk. 13 atk.kam) Žilvinas Pupelis (10 tšk 8 atk.kam) Nerijus Paltanavičius (5 tšk. 11 atk.kam)

Po rungtynių „KTK“ ekipos trenerė teigė: „Varžybos negražios buvo, jei laimėjome vadinasi geresni buvome. Stengėmės pasiekti pergalę, kovingai žaidėme. Teisėjai šiandien leido agresyviai žaisti, tas nepatiko“.

"Kauno Technikos Kolegijos" ekipa lengvai susidorojo su varžovais (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 20:40 val.)"KTU Galera-2" atlaikė varžovų spaudimą ir nugalėjo "KTK" (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 01:16 val.)"Bevardžiai" įveikė "Best 4 You" ir pateko į ketvirtfinalį (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:14 val.)12 "KTU Galeros -2" blokų ir įtikinama pergalė (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 22:01 val.)"Bevardžiai" sutrypė savo varžovus (2012 balandžio 10 d., antradienis, 21:32 val.)Šaltesnius nervus išsaugoję "Green Death" ekipos žaidėjai iškovojo sunkią pergalę (2012 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:47 val.)"Nanas" palaužė "KTK" ir keliauja į ketvirtfinalį (2012 gegužės 02 d., trečiadienis, 18:14 val.)