Glasma Service vs Tiki & ITAB (89:77)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 13 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Glasma Service tik po atkaklios kovos įveikė Tiki & ITAB

2020 vasario 13 d., Ketvirtadienis, 20:43 val., peržiūros: 762

KKL Įmonių lygos rungtynėse, ketvirtadienio vakarą sustiko C pogrupio komandos Glasma Service bei Tiki & ITAB. Tiek Glasma Service, tiek svečių komanda šiame sezone turi vienodą pergalių bei pralaimėjimų kiekį. Abi komandos dalinasi 8-9 vietas turnyrinėje lentelėje, tad šios rungtynės buvo labai svarbios abiems ekipoms.

Pirmąją rungtynių pusę komandos pradėjo žaisdamos kokybišką krepšinį. Puikiai puolime judėjęs kamuolys tiek vieniems, tiek kitiems padėjo neatsilikti nuo savo varžovų. Šeimininkus į priekį rungtynių pradžioje vedė komandos puolėjas Dalius Grušauskas, o svečių gretose išsiskyrė Giedrius Palinauskas. Antrųjų dešimties minučių metu rungtynių scenarijus visiškai nesikeitė. Iki pat ilgosos pertraukos abi komandos demonstravo užtikrintą krepšinį bei ketvirtį užbaigė daug žadančiu rezultatu: 38:40, Tiki & ITAB komandos naudai.

Antroji rungtynių pusė buvo tarytum Amerikietiški kalneliai. Trečią kėlinį kur kas užtikrinčiau pradėję bei vos per kelias minutes solidų pranašumą susikrovę svečiai įpusėjus ketvirčiui prarado rungtynių kontrolę bei patys labai greitai krito į duobę. Minutės pertraukėlės paprašę Glasma Service komandos vyrukai, sėkmingai užbaigę kelias atakas iš eilės įgavo tikrą motyvacijos bombą bei patys į savo rankas perėmė rungtynių kontrolę. Tiesa, svarbu paminėti, jog trečiąjam kėliniui einant į pabaigą rungtynių rezultatas ir vėl buvo apylygis, tad šios dvikovos baigtis sprendėsi paskutiniame ketvirtyje. Čia vos per dvi minutes lyg ant sparnų žaidę šeimininkų komandos krepšininkai įgijo didžiausią šio vakaro pranašumą – 10 taškų. Priekyje Glasma Service išliko iki pat rungtynių pabaigos, bei atlaikę paskutinį varžovų pasispardymą jie iškovojo sunkią bei pelnytą pergalę.

Po atkaklios kovos „Džinsų sklepas“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:25 val.)Atkaklioje kovoje „Freda“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„Glasma Service“ iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Festo“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)Remza atlaikė Glasma Service komandos pasipriešinimą (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„Glasma Service“ nugalėjo „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipos penketuką (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 20:30 val.)Po atkaklios kovos triumfavo „Glasma Service“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)„Cramo“ turėjo vargo su „Tiki & ITAB“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių pabaigoje nukovė „Tiki & ITAB“ (82:69) (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:58 val.)