SPORTO MANIJA& VAILENDAS vs FORTO AMICUS & GAMTEKA (58:72)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 06 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

Antroje rungtynių dalyje "Forto amicus & Gamteka" įrodė savo pranašumą

2012 vasario 06 d., Pirmadienis, 22:14 val., peržiūros: 3426

Vydūno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio B lygos "Baltik Sport" pirmenybių C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Sporto manijos & Vailendo" (šeimininkai) ir "Forto amicus & Gamtekos" (svečiai) komandos. Pusę susitikimo aikštelėje vyko atkakli ir permaininga kova, tačiau antroje rungtynių dalyje šiek tiek geriau sekėsi svečių ekipai, kuri ir įveikė varžovus rezultatu 72:58 (14:17; 17:15; 16:10; 25:16). "Forto amicus & Gamtekai" tai buvo 7-sis laimėjimas per 11-a žaistų susitikimų, tuo tarpu "Sporto manija & Vailendas" pasiliko su 5-mis pergalėmis po 13-os bandymų.

Rungtynės prasidėjo "Forto amicus & Gamtekos" komandos atkovotu ginčo kamuoliu ir jau pirmoje atakoje pelnytais dviem taškais, o netrukus rezultatas tapo 4:0, tačiau tada "Sporto manija & Vailendas" spurtavo 8:2 ir priekyje jau šeimininkai (8:6). Nors po to svečiai dar buvo susigrąžinę šiokį tokį pranašumą (14:12), bet kėlinį "Sporto manija & Vailendas" užbaigė "sausa" atkarpa 5:0 ir po pirmųjų 10-ties kovos minučių šeimininkai pirmavo 3-ų taškų pranašumu (17:14).

Antrojo kėlinio pradžioje "Sporto manija & Vailendas" pratęsė sėkmingą savo žaidimą, t.y. šeimininkai pelnė dar 5-is taškus be atsako ir skirtumas šoktelėjo iki 8-ių taškų (22:14). Visgi sužaidus 3 min. 04 sek. pagaliau taškus pelnė ir "Forto amicus & Gamteka" (16:22), o vėliau jiems pavyko ir stabilizuoti žaidimą. "Sporto manijai & Vailendui" beveik viso ketvirčio metu sekėsi išlaikyti panašų skirtumą, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai spurtavo 9:2 ir prieš didžiąją pertrauką turėjo vos 1-o taško deficitą (31:32).

Nors trečiąjį kėlinį "Sporto manija & Vailendas" pradėjo taikliu dvitaškiu metimu (34:31), tačiau vėliau iniciatyvą į savo rankas perėmė "Forto amicus & Gamteka" ir, sužaidus 2 min. 58 sek., jau jie buvo priekyje (35:34). Visgi prie to svečiai nesustojo – puikiai gindamiesi, jie ne ką blogiau žaidė ir puolime, tad skirtumas palaipsniui ėmė augti jų naudai, kuris prieš lemiamą ketvirtį pasiekė 5-is taškus (47:42).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "Forto amicus & Gamtekos" žaidėjai ir toliau rungtyniavo šiek tiek tiksliau, šiek tiek greičiau, tad ir skirtumas tarp ekipų po truputį ėmė didėti svečių naudai (55:47), o po ketvirčio viduryje "Forto amicus & Gamtekos" surengto spurto 6:0 komandas jau skyrė dviženklis taškų skirtumas (64:51). Vėliau žaidimas išsilygino, ekipos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o paskutinis teisėjų švilpukas užfiksavo sunkią svečių pergalę rezultatu 72:58.

Nugalėtojus į pergalę vedė T.Žioba (19 taškų, 17 atk. kam., 30 naud. balai), Š.Dimša (19 taškų, 10 atk. kam.), J.Okunevičius (17 taškų) ir M.Ručinskas (12 taškų).

"Sporto manijos & Vailendo" komandoje pastebimiausi buvo P.Grigaitis (14 taškų), V.Česnauskas (12 taškų) ir R.Barkauskas (8 taškai).

Pakalbintas "Forto amicus & Gamtekos" komandos žaidžiantis treneris K.Žarnauskas sakė, kad "buvo tikrai nelengvos rungtynės – varžovų jaunimas greitas, bet ketvirtajame kėlinyje manau susitvarkėm su tuo, tai tikriausiai lėmė mūsų patirtis, be to gal esam fiziškai šiek tiek stipresni, o apskritai, tai tikėjomės lengvesnių rungtynių, bet gavosi, kad viso susitikimo metu turėjom kovoti iš visų jėgų. Ir mums neparanku žaisti tokioje mažoje salėje, nes vyrams reikia daugiau erdvės, bet tai ne koks nors pasiteisinimas, nes tos sąlygos yra visiems vienodos. Šiaip galvoju, kad varžovams kol kas dar trūksta šiek tiek patirties, bet po kokių dviejų metų bus tikrai rimtas varžovas visoms komandoms".

"Sporto manijos & Vailendo" ekipos treneris D.Laskys sakė, jog "varžovai mus apžaidė, o mums ko gero pritrūko brandumo sakyčiau: ten, kur reikia skubėti – neskubam, kur reikia greičiau – žaidžiam lėčiau, bet tai gal ir charakteringa, nes esam jaunesni šiek tiek. Gal už poros metų jie subręs ir žais prieš tokius kaip mes ir tada tie bus tokie nesubrendę. Tiesiog nežinau, bet manau, kad šiandien mes galėjom šiek tiek geriau sužaisti pagal savo pajėgumą – galbūt ir nelaimėtume, bet būtų kitaip... Šiandien tai kamuolys išsprūsta iš rankų, tai iš po krepšio prametam, ar dar kažką tai tokio padarom: sužaidžiam sudėtingai, kai reikia žaidimą supaprastinti – matomai tai būdinga tokiai komandai kaip mūsų. Man gaila, kad taip įvyko, bet ką darysi".

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 vasario 07 d., 18:38 val.

O ko neperspektyvi? Komandos amžiaus vidurkis 19 metų  (B lygoj tokios jaunos komandos daugiau nėra) žaidžia tarp 9-ių geriausių KKL B lygos komandų, tai kas čia Tau blogai ką pasakė? Ar Tu galvoji, kad tokio amžiaus komanda turi žaisti tik finale, kad galima ja būtu vadinti perspektyvi? Aš manau, kad viskas tikrai gerai su ta komanda ir ji savo žaidimą dar pagerins, aišku greičiausiai jau ne šias metais.

Anonimas2012 vasario 07 d., 15:30 val.

O kazkieno zodziais vailendas perspektivi komanda:DDD

"Forto Amicus & Gamteka" vos išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 17:45 val.)"Forto Amicus & Gamteka" neturėjo vargo su "Solum Grindys" komanda (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Forto Amicus & Gamteka" po atkaklios kovos išsaugojo pergalę (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)"Forto amicus & Gamteka" sutriuškino savo varžovus ir išlygino serijos rezultatą (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 22:52 val.)"Forto Amicus & Gamteka" vos neprisižaidė su "Bresta" (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 23:07 val.)Pirmose atkrintamosiose rungtynėse "Topo centras" sutriuškino "Forto amicus & Gamteką" (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 23:20 val.)Atkakliame mūšyje "Sporto Manija & Vailendas" palaužė "Arv Auto" pasipriešinimą (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Forto Amicus & Gamteka" dėl pergalės turėjo gerokai pavargti (2012 vasario 20 d., pirmadienis, 23:36 val.)"United" ketvirtame kėlinyje palaužė "Forto Amicus & Gamteką" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 17:20 val.)Linksmose rungtynėse pergalę šventė "Sporto manija & Vailendas" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 17:38 val.)