Makroflex vs Korys (59:67)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 08 d., Antradienis, 21:15 val. @ Aleksandro Puškino gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V. Krėvės g. 50, Kaunas, LT-50406

„Korys“ po atkaklios kovos įveikė „Makroflex“ komandą

2016 kovo 08 d., Antradienis, 23:56 val., peržiūros: 1073

Antradienį, kovo 8-ą dieną, A.Puškino gimnazijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos rungtynės tarp vietos „Makroflex“ bei svečių „Korio“ ekipų. Pirmojo kėlinuko metu tarp komandų vyravo apylygis žaidimas, tačiau antrojo kėlinuko pradžioje išryškėjo „Korio“ ekipos pranašumas, kuomet jie susikrovė dviženklį pranašumą. Vėliau komandos žaidė vėl gan apylygiai ir tik ketvirtajame kėlinyje „Makroflex“ ekipa užkūrė pirtelę savo varžovams ir buvo priartėję iki penkių taškų, tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai bei iškovojo pergalę.

Pirmąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa ir įgijo keturių taškų pranašumą. Vėliau skirtumas šoktelėjo ir iki penkių taškų, bet sėkmingą atkarpą sužaidė „Makroflex“ ekipa – jie spurtavo 9:0 bei persvėrė rezultatą savo naudai. Po šaltoko dušo atsigavusi svečių ekipa kėlinuką sugebėjo užbaigti kur kas geriau. Jie pelnė septynis taškus be varžovų atsako ir po pirmojo kėlinio turėjo smulkų trijų taškų pranašumą – 14:17. Antrąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkų ekipa, bet tuomet „Korio“ ekipa sužaidė labai sėkmingą atkarpą ir ją laimėjo 12:0 bei taip įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusią kėlinio dalį „Makroflex“ ekipa bandė artėti prie savo varžovų, tačiau šie jų per daug arti neprisileido, o galiausiai ir išlaikė dviženklį pranašumą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 28:39.

Trečiajame kėlinyje vaizdas per daug nesikeitė ir komandos žaidė taškas į tašką. Visgi, mažais žingsneliais į priekį arėsi „Korio“ ekipa, kuri vis po truputį didino turėtą pranašumą, o po trijų ketvirčių jų pranašumas siekė jau 14 taškų. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 41:55. Ketvirtasis kėlinukas atrodė, jog liks tik formulumu, tačiau tai buvo klaidinga įžvalga. „Makroflex“ ekipa lemiamą ketvirtį pradėjo smeigdama tris tolimus metimus, o į tai „Korio“ ekipa atsakė tik taikliu baudos metimu ir staiga skirtumas tarp komandų sumenko iki šešių taškų. Tuomet sėkmingai užpulti krepšį pavyko ir „Korio“ ekipai ir tuomet komandos žaidė taškas į tašką bei sėkmingai keitėsi atakomis. „Makroflex“ ekipa buvo priartėjus iki penkių taškų, bet kėlinio pabaigoje produktyviau sužaidė „Korio“ ekipa. Jie smeigė tritaškį, tuomet pridėjo ir dvitaškį bei taip padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 59:67.

G.Smuikys („Korys“):
„Tiesiog gausiau susirinkom. Turėjom ūgio pranašumą, tai stengėmės ūgio pranašumą ir išnaudot. Tas labiausiai ir padėjo, jei būtų dar geriau visa tai išnaudoję, tai būtų buvę dar lengviau, nes tritaškiai nekrito“.

Makroflex: Deividas Milaknis – 23 tšk., Andrius Knezys – 15 tšk., Sergej Korolkov – 10 tšk.

Korys: Paulius Valentukonis – 20 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Dainius Bakanas – 13 tšk., Martynas Veršinskas – 11 tšk., Stasys Rudzinskas – 10 tšk.

Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 23:23 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Korys“ įtikinamai atsirevanšavo „UNO“ komandai (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)„Korys“ be didesnio vargo įveikė „Sena skrynia & Asociacija krepšinio pasaulis“ ekipą. (2016 balandžio 12 d., antradienis, 22:10 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė čempionato lyderius (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)„Korys“ tik po pratęsimo prasibrovė į finalą (2016 balandžio 26 d., antradienis, 22:05 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Makroflex“ ekipą (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Puikioje kovoje „Korys“ įveikė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 27 d., antradienis, 23:00 val.)Banguotose rungtynėse pergalę pasiekė „Makroflex“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Korys“ užtikrintai nugalėjo „Acme – Jabra“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:47 val.)